Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    kluci, u dragon age bylo to dlc zdarma u ME3 ne. u ME3 jde o protheana. PROTHEANA! pokud mi na tom neco vadi, tak je to podvod na predobjednavajici standardni edice. predobjednam si plnocenou hru, a tak nejak tedy cekam ze bude kompletni, ze v te hre bude vsechno, co do doby goldu udelaji. dalsi krok by byl, aby byly jednotlive konce DLC, jednotlive classy DLC a to nejenom v levnejsich hrach a free2play, ale i v regulernich, plnocennych.
    • Black_Hand
      ignorujte...to co jsem psal byla pravda, ale uz to nechci rozdmychavat..
  • Black_Hand
    REAKCE na konzolistu (asi mensi bug ve foru): to neni emo, to je proste realne videni sveta. je vhodne si priznat, ze games se netoci okolo tebe. emo by bylo kdybych to bral nejak ubrecene.
    • tak to je snad všem jasný, že se games netočí kolem mě, tebe nebo kohokoliv, proč to vůbec píšeš:)? Tomu sem nerozuměl prostě :D
      • Black_Hand
        mou hlasku jsi oznacil jako emo. myslenkou bylo jenom todle. k tomu aby nejaka znama postava z for games sla do podcastu musi byt hodne rozumny duvod. treba se jmenovat lukas macura :P.
        • hele nevim kdo je lukáš macura, já znám jen ty starý páky z 90.let a řekněme do roku 2003, pak už mi ty ksichty a jména nic neříkaj :).. Každopádně z toho tady lidi dělaj, jakoby podcast byl o něco víc, než jen pokec pár kluků o hrách.. Tyhle ikonizace kde neni proč jsem nikdy moc nedával hele, pro mě žádný selebrity ani neexistujou, všichni když jdeme na WC tak z nás leze to samý :)
          • Black_Hand
            to neni ikonizace. to je proste o tom kdo jsou klicovy tvare tohodle webu.

            a lukas macura byl uz parkrat v podcastu a zaroven obcas prispeje do fora a nebo se obcas zapoji i na zivym chatu.
  • Trol.diskuzni
    Chtěl bych jen jednu drobnou poznámku ke svému dotazu v podcastu - ten článek "Jak hodnotíme hry na Games", který jsem si vyptával, byl podle slov Hellboye před oným rokem UŽ DÁVNO NAPSANÝ (viz jeden ze starých podcastů). Pan Poláček však naznačoval, že tam ne zcela souhlasí s některými body...

    To to nebyli schopni za ten rok vyřešit? Nebo nevyšel nějaký obdobný článek někde jinde, třeba v Levelu? Velmi rád bych si takový článek přečetl, určitě daleko radši než věčné PR na ME a AC... Děkuji za případnou odpověď, protože jsem z té v rámci dnešního streamu moc nepochopil, jak si to mám přebrat.
    • sleepless
      Ano, ten clanek byl napsany, ale nedal se pouzit jako vyjadreni systemu hodnoceni za Games. A behem toho roku se na nej proste nedostalo. Tot vse.
      • Trol.diskuzni
        Obrovská škoda! *9* Snad se tedy někdy dočkám(e) alespoň článku šitého na míru vašemu systému hodnocení...
        • sleepless
          Dan ma Blog, klidne to, co sepsal, muze vydat u sebe a za sebe. A my uz system hodnoceni vysvetleny mame, odkaz je pod hodnocenim v kazde recenzi.
          • Trol.diskuzni
            Já ten odkaz velmi dobře znám, akorát by možná bylo záhodno to trochu rozvést tématickým článkem, neboť nemám pocit, že by se autoři Games.cz příliš často škálou (především slovním zněním) řídili. A pokud řídí, tak v tom případě se číselné hodnocení vůbec neslučuje s textem recenze.

            Pokud bych měl uvést příklad transparentního autora, byl by to pan Bach - kdykoliv si čtu jeho recenzi, číselné hodnocení vyplyne z textu v podstatě samo... A kupodivu doopravdy souhlasí s tím, které je tam uvedeno.
            • Black_Hand
              petre tak me napadlo, proc jeste lukas neudelal PSANOU versovanou recenzi? zadna jina hra krome bastionu nebyla dost poeticka?

              kdyz uz jsme u toho, nejaky zajimavy experiment s recenzi by neskodil. ...kdyz nad tim premyslim, ted jsem se konecne dostal k Atom Zombie Smasher a ten si o experimentalni recenzi primo rika. proc si na sebe chci uplest bic? vysvetli mi to nekdo?
            • Trol.diskuzni
              Já chápu, že má každý recenzent svůj specifický styl. Jenže je rozdíl mezi recenzí originální a špatnou - ta, kde číselné hodnocení absolutně nesouhlasí s textovou částí, spadá do té druhé kategorie.
            • sleepless
              Přirozeně s tebou nesouhlasím, jinak bych ty recenze nepouštěl ven, protože finální verdikt o čísle i textu je moje práce. Nicméně, záleží velmi na tvé představě toho, jak by recenze měla vypadat. Martinův text ji splňuje, jeho styl ti vyhovuje, lépe mu rozumíš, proto si dokáže text lépe spojit s číslem. Kdybychom vydali recenzi od Lukáše ve verších, tak asi předvedeš své obvyklé trollovací divadélko, protože v tom těžko najdeš konkrétně uvedené body, proč je ta hra taková a maková. Ale i tak může vypadat recenze, není to strnulý útvar. Píše k nám spousta autorů a každý píše trošku jinak. Ne všichni ti sednou. Budeš si muset najít svého oblíbeného autora a na jeho recenze dát. Pokud ti vyhovuje Martin, tak je tvůj problém vyřešen.
    • Milda8
      Já jsem se na ten článek ptal v emailu, který jsem posílal do nějakého minulého podcastu, ale zatímco jiné moje otázky tam zazněly tak tohle zcenzurovali. Asi ožehavé téma *3*
      • sleepless
        Neni to ozehave tema, ale uz jsme na to v podcastech odpovidali nekolikrat, neni duvod to opakovat porad dokolecka.
  • Wyder
    Ještě naposled k tomu sekání, shodou okolností dneska koukám na jinej live Ustreamu (holt iPad 3) a je tam řádově několik tisíc lidí a neseká se mi to (vůbec).

    Takže možná není chyba u Ustreamu, protože před přesunem do novejch prostor to jelo i na Games.

    Těžko věštit, čím to je, ale nestreamujete to tam s jiným nastavením nebo na jiné lince? Ustream totiž zdá se jede...

    P.S. Jinak jsem to teďka dokoukal a opět dobrej díl, akorát škoda toho prázdného chatu, protože u toho sekání se na to koukat fakt nedá.
    • blixa
      No, ono to bude nejpravdepodobneji tim, ze ustream ma servery v usa a jsme od nich proste moc daleko.. Nase linka je porad stejna, presunem do jiny mistnosti se nezmenila - je to 20 Mbs upload, my vysilame 800 Kbs bitrate, coz by to melo zvladnout uplne s prehledem.

      Kazdopadne priste zkusime na test jeste jinej stream server a kdyz to nepujde, tak live na nejakou dobu vypustime a budeme se snazit najit nejaky reseni, ktery bude zaricene fungovat.
      • stream

        ahoj, můžu doporučit http://www.own3d.tv/ kde koukám na zápasy Doty 2 a pokud nějaký problém (zřídkakdy) nastane tak se většinou vše pořeší během 5 minut *3*
        • blixa
          Tohle vypada pekne. Diky, zkusíme to.
          • own3d.tv

            jo vřele doporučuju, někdy koukám na Silviczka (Praha) někdy na Tobi Wana (Austrálie) kde posledně bylo 30 000 lidí na streamu a bez problémů
      • Martine, doporučuji Justin.TV. Mají servery v Německu a ve Velké Británii.
      • Co justin.tv/twitch.tv? Mám tam účet a drtivá většina lidí z e-sportu streamuje právě tam včetně velkých akcí s destitisíci diváky, ale i samotní jednotliví hráči, kteří si prostě založili účet, takže nic extra náročného to nebude, stabilní to je, když budete mít dost followerů, tak budete moct pouštět i reklamy a měnit kvalitu pro lidi s pomalejším netem, navíc taky se vám tam videa budou po ukončení ukládat k prohlídnutí a lidem s follow budou chodit maily, když půjdete live, podle mě ideální řešení....
        • blixa
          Ono nejde ani tak o počet diváků, i ustream jich zvládá desetitisíce.. Jde spíš o ztrátu packetů mezi náma a jejich serverama..

          Dneska jsem strávil půlku večera hledáním alternativ a čtení různejch rozumů, justin.tv zkusíme, to se samozřejmě nabízí. Ale podle ohlasů na netu má v evropě podobný problémy jako ustream. Další možnost bude Livestream.com, ale úplně nejlepší by bylo sehnat nějakou evropskou službu. Uvidíme příště...
          • Tak to zapněte na own3d.TV pokud má Justin.TV problémy v EU. Ale mají snad sedm serverů co se týče pokrytí EU, takže lidi jsou jen hlupáci a neumí si to nastavit.
          • Tak ty desetitisíce jsem psal proto, aby bylo jasné, že to zvládne jak profesionální velký streamy, tak i prostě streamy, kdy člověk přijde, zapne a streamuje pro 20-30 lidí, jinak já se dívám tak na 5-10 českých streamerů s počtem diváků tak do 200-300 a i na nějaké ty zahraniční s 2000-3000 a problémy jsou jenom když jich mám puštěných třeba 5 přes sebe, jinak pohoda. Jak říkám, tak většina e-sportu je tam a to i ten český, tak by nebylo od věci to zkusit, ale to je samozřejmě na vás, jenom navrhuju.... *3*
      • Alebo proste každú stredu na večer alebo ako to budete stíhať uploadnete niekam video myslím že to by malo stačiť keď už ten by nebol ten stream...
        • Trol.diskuzni
          Však takhle s tím ustreamem je to video celé k dispozici tak do deseti minut od ukončení vysílání... Takže zaprvé je to live a zadruhé pro ostatní je záznam ready prakticky okamžitě.
  • FC

    Ten dotaz som nemyslel zle... len vždy keď poviem že som (snažím sa byť) game designer tak mi povedia že to spraví aj ich pes zo zavretými očami... tak som chcel počuť nejaké odbornejšie vyjadrenie k tomuto problému...
  • Core

    °_°

    Musím napsat (stejně jako posledně), že podcast v okně na Games.cz, běhá naprosto bez lagů... Čili mě udivuje, kolik lidí si stěžuje na lagy. U-stream je naprd...
    • lagy

      dokud mluvil martin tak to bylo v pohodě ani jedno zaseknutí, pak jim padl na par sekund net a už se na to nedalo koukat, sedim na 100 MBitu na kolejich a mam nejnovější chrome tak nvm čim by to mohlo být, asi to nebude mnou když to hlásí víc lidí *9*
    • Wyder
      Vykoušeno na Ustreamu i na webu Games (což je mimochodem vnořenej mirror, ne?) a osobně mám lagy neustále (co 5 sekund zásek na 2-3 sekundy).

      W7 x64 (se všemi dostupnými aktualizacemi) a Chrome 17.0.963.66 m.

      V aktuálním IE 9 s nejnovějším SL lagy stejné.

      Do předminulého podcastu bylo vždy všechno OK.
      • Máš aktuální flash, drivery na grafiku a nějaké serepetičky okolo?
        • Wyder
          LOL, čekal jsem, kdo se do mě pustí, jestli si nevymýšlím i když podobný problémy hlásí XX lidí...

          Mám, dokonce jsem to zkoušel na desktopu i NTB.

          Mohu ti zaslat výrobní číslo desky/grafiky atd. (zrovna mám oddělanou bočnici) kdybys chtěl projet fóra, jestli nemám nějakou výrobní vadu třeba... :-)))

          P.S. A net mám pro uklidnění bouří 8 Mbit (žádné UPC), přičemž mi na něm právě jede Eurosport player (stream) v HD bez sekání.

          Opravdu to není u mě, ale asi u Ustreamu, nevím.
      • Core

        °_°

        Fakt netuším čím to může být, protože já neměl problémy ani s minulým podcastem, ani s dnešním: W7 x64 (bez jakýchkoliv aktualizací), IE 9 64-bit verze a naprostá pohoda, bez lagů...
        • Trol.diskuzni
          Mě napadá jen to, jestli to nemůže být nějak spojené s poskytovatelem internetu... Vím, že hned několik uživatelů s UPC (včetně mě) se ozývalo, že jim to laguje. Naopak Jindřich s O2 prý, že cajk na dvou různých připojeních...
          • Core

            °_°

            Jo, může být. UPC jsem vyhodil a zbyla mi tu po nich jen díra ve zdi. Týpek vyzkoušel 14 (!) modemů a nešel ani jeden. Jedu na O2 a absolutní spokojenost.
  • Fight club 69.... if you know what i mean
  • Black_Hand
    nuz, zajimava zprava do dnesniho FC: http://www.vg247.com/2012/03/07/peter-molyneux-leaves-lionhead-studios/
    • O víkendu budu na počest mistra smutnit, už po druhé *4*
      • Black_Hand
        no kdo vi. treba ted lionhead bude plnit sliby :).
  • Luke

    Fight Club 69

    Přátelé, dnes začneme vysílat na uStreamu ve tři nebo těsně po třetí. Kromě starých známých ksichtů uvidíte Mikoláše Tučka a Martina Vana (ArmA 3 a spousta dalších projektů).
    • Core
      Super, díky za info!
  • video stale nemame ?
    • Wyder
      http://games.tiscali.cz/podcast/fight-club-68-o-mrtvych-mysich-a-lidech-58680
      • tourist

        aha super, thx!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit