Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to teraz bude s moderovanim podcastu?
    • Luke
      Budeme to dle potřeby střídat.
  • Luke

    Videozáznam FC70

    http://youtu.be/cmkIqm0CQQM
  • Videjko bude ?
  • Danny_TheSavior_Vavra
    *Omlouvám se, jen zkouška, jestli mě kolegové z redakce náhodou neblokli za to, že si myslím, že je Skyrim zfušovaná hra...
    • owned
    • Achievement get!
      Tiscali troll
  • jabbo126
    Díky za megaspoiler ... ať si říkáte, co chcete, mě to 100% došlo ... fakt díky. Mohli jste před tím alespoň varovat. O žádném článku o koncích jsem nevěděl. Paráda. *16*
  • Jo!

    Mimořádně vyvedený FC. Lukáš vnesl trochu toho čerstvého tropického vánku a hnedle to bylo nějak víc uvolněné. Pavel působil méně strojeně a Petr to měl na háku ještě víc než jindy. Ale hlavně jsme slyšeli asi nejsympatičtějšího nejpohodovějšího hosta za celou historii FC. Přiznávám, že si mě Martin Deer svým projevem získal natolik, že se o Nythos začínám vážně zajímat.

    Good kill, fighters, good kill!
    • Danny_TheSavior_Vavra
      Nejsympatičtější a nejpohodovější host jsem já!
      • Neverim!Čo takto mi to dokázat nabudúcu stredu? *4*
      • jak jinak *5* *1*
  • Amim

    Podcast ME

    Ano, máte pravdu. Žádat o nový konec je opravdu hloupé a podle mě si každý logicky uvažující člověk musí říct: "Jo jsou to debilové, zničili mi de facto celou sérii, ale přeci jenom nebudu žádat o novej konec!" Na druhou stranu, jak už bylo řečeno, nikdo si nestěžuje na to, že je to smutný. Stěžujou si na to, že celej konec nedává smysl a je naprosto debilní. Nic jinýho v tom podle mě není.
    • rancor1223
      Ona tahle žádost o nový konec není úplně přesná. Spíš jde o naprostou absenci "konce". Fanoušci chtějí epilog, outro, dokončení příběhu, cokoli co by posledním 10 minutám dalo nějaký smysl.
  • podcast 70

    Záznam.Luxusní moderátor.Luxusní host.Luxusní povídání.Luxusní zvuk.Děkujeme.Nemám výhrad.Zdravím navrátivšího Lukáše.
  • hele tó...

    ...kdy bude video záznam z podcastu? nejlépe nestříhaný, na co střih - je to autentičtější.
    • Luke
      Bude na víkend.
  • Danny_TheSavior_Vavra
    Kdy už mě vezmete do toho podcastu konečně? *16*
    • ImDeath
      Ty jsi stejne husta kreatura *1*
      • Danny_TheSavior_Vavra
        Jsem spasitelem videoherního průmyslu.
        • ImDeath
          Fandim ti a sleduju vse kolem tebe. Warhorse rule the world
          • Danny_TheSavior_Vavra
            Děkuji, věřím, že náš projekt nebude takovým zklamáním jako tomu bylo v případě Skyrimu. Klenby budou a záchody taky, hrnce jen na vaření a koně si jinde než na rovince ani neškrtnou... Draci poletí kupředu jako... ehm, draci. Jo a ty obludy budou rády, když ten svůj kyj zvednou, takže žádný strach.

            Co to plácám, nic takového v naší hře vlastně nebude... Ale tak pro představu.
          • ImDeath: Nevím, zda sis toho vědom, ale tohle není Dan Vávra.
            • ImDeath
              Tvl stal sem se obeti trolla. Stane se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit