Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    OFF AIR A ZPOZDENI

    porad tam je off air a to uz ma te 16 minut zpozdeni
  • Zajimave, trolum se to tady začiná porad víc libit a games.cz je pro ně nej.
    Zatimco normální uživatele toho tu maji už dost a chej ignorlist/blacklist.....vedete to skvěle games... jen tak dál *10*
  • Je možné ještě poslat e-mail dotaz, aby byl přečten ještě dnes?
    • Napis ho do chatu, az prijde rada na dotazy odtamtud.
      • To už budu bohužel na přednášce.
  • Tak kdy..?

    Tak kdy to teda dneska vypukne..??
    • Kolem treti.
  • Trol.diskuzni
    Chtěl bych redakci poděkovat, že zrušila můj IP BAN... Nejen, že mi ušetřila mnoho starostí s laděním alternativních proxy serverů a podobných ptákovin, ale také hodně stoupla v mých očích. Kde se na vás hrabe EA nebo JD... *4*
    • Amylee.Anderson
      Teď asi taky všichni budou nesnášet, ale já si myslim, že tento troll vypouští i dobré názory.
      • bobsh
        problém je spíš v kvantitě než v kvalitě *1*
        • Amylee.Anderson
          Stejně si myslim, že ho hdoně lidí nemá rádno už jenom kvůli tomu nicku a tak se staví negativně k těm věcem, co píše. :D
    • Jo, rika se tomu soucit. Ty ho vrchovate potrebujes .)
      • Trol.diskuzni
        Takovou starost si snad ani nezasloužím, Michelangelo! *5*
    • A co ze z toho vseho mas?
      • Trol.diskuzni
        Myslíš z těch, co mě napadají a uráží pod každým mým příspěvkem a myslí si, že tím něčeho dosáhnou? Tak akorát legraci... *3*
        • A ty jsi pritom takovej milej drahousek, co? : D

          Ne - myslim neustaly opakovani tech samejch vyplachu. Hloub do krku uz to lidem nenacpes.
          A dokola a dokola, a dokolecka... ..dokola...
          • Amylee.Anderson
            Cahir: Proč vždycky, když někdo nekoho otravuje, tak musí mít v "reálném" životě nějaký problémy? Já jsem vcelku spokojený člověk, ale ráda trollim.
            • Amylee.Anderson
              Aha :D Já je mam ale nonstop rozpuštěný, to bude problem.
            • Black_Hand
              ja ti taky zacnu rikat pravidelne "rozpust si vlasy" :)
            • Amylee.Anderson
              Tady netrollim, tady nechci mít ošklivou pověst. Zato facebook...:D Co s těma vlasama?:D
            • Black_Hand
              ty trollis? mozna tak timdle prispevkem. ty ses jedna z nejukaznenjsich osob na games. jediny co mas jsou vlasy :).
            • Videlas diskusi u Vavrovic clanku? To by ses s nim snad nesrovnavala : )

              Ale i vsude jinde. Snad kamkoli nakouknu, je neco duchaplnyho ve stylu "Zase ten Masovy defekt, hruza" apod.

              A to je jen spicka ledovce. Cetlas ty jeho komenty? Fakt ti prijde jako zdravej troll? Vzdyt z toho neurozy strikaj po litrech...
          • Cahire, bod pro tebe.
            Tohle si vyvodi snad kazdej, kdo ma vsech pet pohromade, ale shrnout to dokonale do jedny vety se ti povedlo na jednicku - dik.
            Jen me mrzi, ze jsme vlastne porad vsichni mimo, protoze nam chybi Ten kontext ; D
            No co - s tim zit dokazu.

            Nejspis pred sebou celou dobu ma rozpracovanou diplomku na tema psychologiie trollhunteru.
            Jina moznost, jak z toho vyvaznout bez sveraci kazajky a litostivejch pohledu, me nenapada... : )
            • Pravda, omluva.
            • DPC UZ TO PRESTANTE RESIT V DISKUZI O PODCASTU!!!!! A vubec to prestante resit uplne! Dekuji.
          • Black_Hand
            Cahir: myslis, ze Trol.diskuzni je prevleceny Arnold Judas Rimmer?
            • smejki
              fuck lol! Rimmer se mi při pohledu na něj vybavil už před dobrým týdnem *1*
          • Trol.diskuzni
            Já rozhodně za nikým neběhám po diskuzích a nekritizuju ho... *3*

            Pouze publikuji své názory - jak je lidé budou soudit, nechávám na nich samotných a nijak mě to netíží...
            • Cahir
              Crook: Jsem si naprosto jist, že náš Trol diskuzní trpí v reálném životě silným nedostatkem pozornosti. Nejvíc ho pravděpodobně dožírá fakt, že ač si s většinovou společností nerozumí (jde takříkajíc proti proudu), je zoufale průměrný. Když jsi přehlížený a nepochopený, přitom ctižádostivý a zároveň nemáš co nabídnout, je to smutné.
            • Ale tak auto snad ne - spis kozel by ho mohl trknout, at se mu rozsviti.
              To vis, ze to s nadhledem beru. Teda pokud jsem mu uz venoval mozna deset komentaru, tak je to presne o deset vic nez bych chtel, ale... nemuzu si u tehle typu pomoct. Nepochopim, jak nekdo, kdo podle vseho asi neni az uplne ret*rdovanej, muze byt takhle.... no ret*rdovanej : D Ja nevim jestli lze jen sam sobe, nebo si mysli ze to funguje i na ostatni...
              Pokud se tu vsichni kolektivne rozhodnou nekrmit, tak jsem urcite pro, ale zatim to moc nevypadalo, tak jsem se takhle osklive snazil vydolovat nejakej OBSAH.
              Samozrejme marne. Ty tri druhy trollovych prispevku uz jsou ohrany, a ani ted, s takovou snahou, se mi nepovedlo vyloudit neco konkretniho - zase ten zatracenej kontext : D
              Cim prazdnejsi lebka, tim vys dovede sama sebe nadnyst, zejo... Kdyz clovek bere prichazejici urazky jako ujisteni o vlastni nadrazenosti, tak uz to ma vubec tezky. Pul roku jsem vydrzel s holkou, ktera proste vubec nedokazala pochopit, ze by ASPON CAST problemu mohla byt v ni, a dana reakce (tady ty urazky) potom celkem namiste. Ne - vzdycky je pro cloveka jednodussi lhat sam sobe. A z nekomentovanych duvodu jsem si behem toho pulroku na podobny projevy vypestoval silnou alergii, takze se omlouvam. Takovym stejne neni pomoci. Bohuzel ale neotravujou ani tak sebe (resp. nevedi o tom), ale ostatni.
              Ja holt moc premejslim nad tim, PROC lidi delaj to co delaj, a to je tady casto kamen urazu.

              Stydim se, stydim. Vzdycky kdyz se do tohohle pustim, hned prijdou vycitky : )
              Proc? Proc? Proc? Nech trotla trotlem, dokud ho rajcuje tohle, tak se nebude obnazovat na hlavaku.
              Priste budu silnejsi : ) Hodne v tom je taky moje zavist. Musi byt krasny, byt se sebou spokojenej za vsech okolnosti. Blby jsou vzdycky ti ostatni - to vi kazdej zahorklej zkrachovalec, ne?
            • keigi
              Ale no tak Crooku, ber to s nadhledem!

              ... já měl kdysi na chatě takovýho koucoura. Ať jsem šel kamkoliv, dělal cokoliv, pořád jsem ho měl za prdelí, pořád se dožadoval pozornosti. Když sis ho nevšímal, byl schopný se vydrápat po oblečení až na rameno, jen aby se ti mohl otírat o tvář ... ale byl fajn ... no, a nakonec ho zajelo auto ...
            • Trol.diskuzni
              Nevím, co přesně tím svým "zájmem" sleduješ, ale určitě ti ho neberu a ani se tě nesnažím ničím stírat... *4* Jinak mám pocit, že nemá smysl jakkoliv rozvádět mé úmysly/neúmysly, protože ať bych řekl cokoliv, bez správného kontextu nemáš šanci dát dohromady správný pohled na věc...

              Mně připadá naprosto postačující, že tady můžu napsat, když chci a že redaktoři jsou ochotní na mě reagovat, pokud se mi něco nezdá - fajn web, fajn lidi. To, co si o mně myslí jiní uživatelé, je mi úplně putna - mají svůj rozum a pokud jim příjde, že si zasloužím urážky, tak ať si poslouží... Diskuze je od toho, aby se vyjadřovaly názory a pokud ty názory projdou redaktorskou cenzurou, pak je to tak, jak to má být.
            • Jo - jsi kouzelnej publicista : D
              Me by jen zajimalo, jestli ty vytvory pises s vaznym ksichtem. To snad ani nejde.
              Kazdopadne dobry - o tom, ze mas ze svy trolici kariery dobrej pocit, nikdo nepochybuje.
              To je prave to, co nam dela starosti, hochu nestastna!
              Vim ze nejradsi odpovidas na co se nikdo neptal, ale zkus to jednou i k veci, a bez ukazovani prstickem jinam - "A co ze z toho vseho mas?"
              Co pohani ten motor, kterej te nuti jet jak kolovratek?
              Na co potrebuje sebejistej borec, kteryho tady s takovou snahou stvarnujes, cizi nazor? Aby ho mohl prijmout za svuj, a chodit po forech jak lobotomizovanej jehovista s brozurkama "Vavra na hrad!"?
              Na co potrebuje na vsechny strany cpat ten svuj? Aby v zaveru z nekolika anonymnich prostorekejch pepiku sebereflektujicim komentarem vytahl povzbuzujici "jsi jako kamo hele dobrej! na tu tupou masu jako kasli hele!".
              Ale chapu ze i to potesi.
              Nebo.... jak je to doopravdy? Uz nemuzu zit s tema klapkama na ocich! Co je TO, co nam vsem celou dobu unika? Ten mytickej kontext, kterym jsi me tuhle tak pohotove setrel? Cim ze se lisis od ty uplne nejprostsi, nejubozejsi ukazky diskusniho trolla? Tim, ze si to oznaceni das "ironicky" jako nick? Ale nemel bych si na ty otazky odpovidat sam - samozrejme se pletu. Mluv se mnou! : D A rychle, at mam jeste na ceste o cem premyslet! Pet minut do prehrati...!
    • smejki
      kdy že bude hotové to osobní blacklistování?
      • keigi
        Jediná věc, která mi tu citelně chybí :) ... stačil by mi systém z liga cézet
      • Trol.diskuzni
        To zavání nebezpečnou ideologií... *3*
        • smejki
          svobodou uspořádání si svého prostoru? oh, hell!
  • janchor

    55 až zítra, záznam v pátek

    Opět jen provozní důvody, pravidlo z toho nebude. Nejspíš kolem třetí odpoledne.
    • Trol.diskuzni
      Je tentokrát tím provozním důvodem už doopravdy pan Vávra? *4*
      • Core
        Pokud Ti jde o pana Vávru, tak (snad nebudu vyhoštěn) na jednom konkurenčním webu běží pořad (díl # 112), ve kterém dnes od 18 hod. bude... + recenze na Skyrim. Snad to není příliš mimo téma...
        • Mno jo ale jak dlouho tam bude?? 2 minuty??:D:p A jak to zname tak jim to stejne zase nepojede :D
        • Jeste nejakej hint? : )
          Ja bych se kouknul...
          • Amylee.Anderson
            Já zadala do googlu "podcast 112 Vávra" a našla jsem :D
            • Slotermeyer
              VaZbič: Zadej přesně to, co píše Amylee, bez toho "dan". Je to hned druhej odkaz, ale zatím není k dispozici záznam.
            • Kde?

              O co se jedná (jednalo),já zadal do googlu "podcast 112 dan vávra" a nic jsem nenašel,jsem snad blbej (nebo jen navedenej)?
            • Podcast 112, jo? Tenhle teda musel litat hodne nizko, ze ho nemam na radaru...
              Stejne jsem to asi prosvihl, nebo co. Teda zivej stream nikde nevidim. Asi az zaznam ci jak...
            • Core
              Šikulka *1*
        • Trol.diskuzni
          Na konkurenční web se můžu vykašlat... *6*
          • Core
            Dle libosti. Já jen, že bys Danovi nejraději svěřil Klausův úřad, tak jsem myslel, že by tě to mohlo zajímat...
            • Trol.diskuzni
              Já jsem spokojený s games.cz. *3*
            • Asi bud verejne ponizeni Janchora pane Vavrou, Sleeplessova omluva v slzach, ze neco tak nestoudnyho nechal projit, apod., nebo nic, co? : D
            • Trol.diskuzni
              Jj, díky za info. Ale nezajímá... *3*
    • smejki
      to budu zrovna ve fitku, holoto!
    • Core

      O,o

      Nééééééé *9*
  • Pane Uzel, s vděčností v hlase (respektive spíše v rukou) si dovoluji konstatovat, že jsem udělal velmi správně, když jsem vás asi přibližně před třemi lety nepožádal o podpis, přestože jsem tu možnost onehdá měl. Ušetřil jsem totiž nejen kousek nějakého chudiny-pařezu z českých hvozdů, ale taktéž osobní výčitky svědomí, že jsem naletěl falešnému šarlatánovi, jenž po léta prezentuje své bulvární náhledy na sexuologii po českém internetu a degeneruje naši mládež i staré-pozůstalé.

    Pane Uzel, vidím to na ten uzel, nezlobte se na mne... *5*
  • Rozumím... Přesto mi příjde, že napařit mi hned tři dny je trochu zbytečné - přesto to respektuji. A ještě jednou díky za vysvětlení.

    Jo a omlouvám se, že nereaguju přímo na Vás, zdejší připojení, které bych popsal jako "na kulové" mi moc na výběr zatím nedává (nemůžu si to moc nakonfigurovávat)...
    • Drahý troll , neviem prečo ale nemôžem sa ubrániť pocitu že ti vôbec neide o prezentáciu svojich názorov alebo o boj za spravodlivé hodnotenie skyrimu či hier na games obecne ,
      ale skvor o strhnutie pozornosti na svoju osobu . S nadhladom by sa dalo povedať že sa snažíš vybudovať okolo seba na games.cz akýsi " kult osobnosti " *3* To že si sa upol na ,podla teba nadmerný počet desiatkových hodnotení a neskvôr priamo na nezaslúženú desinu pre TES:Skyrim by sa dalo chápať ako prejav snahy o konštruktívnu kritiku , alebo prinajhoršiom ako určité zdravé rýpanie pod rúškou anonymity, ktoré si na internete občas dopraje skoro každý . Lenže keď začneš na svoje názory v diskusii opakovane upoznorňovať , aby sa náhodou nestalo že si ich niekto nevšimne , škatulkovať ostatných podla ich prístupu k TEBE , odkazovať na diskusiu v ktorej si taký aktívny i tam kde to rozhodne je možné brať ako spamovanie a nakoniec dokonca priamo žiadať ľudi aby vyjadrili svoj názor na teba , náhodný pozorovatel by sa mohol pýtať "o čo sa to vlastne snažíš v skutočnosti ? "

      Nechcem tvrdiť že máš nejaké sklony k narcizmu , alebo nedajbože že si na internete takto kompenzuješ nedostatok záujmu o tvoju osobu v reálnom živote , ale mal by si sa sám seba spýtať či je tvoje chovanie v poriadku *3* . Doporučujem zájsť k tvojmu obvodnému lekárovi a nechať si predpísať obklad z koreňa ženšenu a močiarneho kapradia .
      ________________________________________________________________________

      alebo inak: " Prestaň prosím zo seba robiť idiota "
  • Děkuji, pane Grygare. *3* Pokusím se tedy propříště přijít s inovativními cestami, jak distribuovat své názory (hateři čtěte spamy) na tomto webu... *5*
    • janchor
      Jak bezpochyby víš, stačí ty názory distribuovat v diskuzích o tématech, kterých se týkají.
  • Zadam redaktory, aby mi sdelili, za co konkretne mi byl udelen BAN na 1 den a posleze jeste na dalsi dva.

    Zakladni princip je - pokud je nekdo trestan, ma pravo na to vedet proc a zac... Dekuji.
    • janchor
      Spamování diskuzí off-topic příspěvky v míře, která už redaktory přestala bavit.
      • Nejen redaktory, diky.
      • jaj =))

        tak to je argument *5* . Takže kvůli tomu tu všichni píšou? Aby zabavili redaktory? *15* *1* *8* . Trolle, nedej se *3* , tvé příspěvky aspoň čeří stojaté vody a nehrozí tak, že bych se z nich stala žumpa *5*
        • Core
          No tak ono je něco jiného vody čeřit a bezostyšně do nich kálet z principu. To sice vodu také čeříš, ale 2x kreativní přístup to není, víme?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit