Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uzivatel1982

    48

    1:40:00---to je bizzare.
  • tak jsem si poslech 48 FC a docela me prekvapuje ze jste s rage meli vsichni problem protoze ja osobne neznam nikoho komu by to nejelo, me samotnymu to jelo bez jedinyho problemu docitani textur jsem mel ale trvalo 0,5 sec a jen kdyz jsem trhnul mysi o 180 stupnu jinak ne a kdyz vysel ten patch tak zmizlo i tohle
    • :) NO neměli oni náhodou legální verze ? (Vzpomínám na sekání v Morrowindu ;) )
  • Ad Mafia

    Zrovna posloucham podcast a dostal jsem se k tematu mafie. A musim se k tomu vyjadrit, neb to je moje nejoblibenejsi hra. A nejoblibenejsi je tady klicovy slovo. Protoze ta hra neni dokonala. Je ji urcite co vytknout, ale pro me osobne (a urcite i spoustu dalsich lidi) to je hra ktera se me uplne nejvic "dotkla". Cimz myslim to jak moc jsem se do ni ponoril, jak jsem prozival pribeh a jakej pocit jsem mel, kdyz jsem dohral. A to ze je ceska s tim aspon pro me nema vubec nic spolecnyho.
    A k dabingu (to slysim zrovna ted) - podle me je moc dobre zahranej, herci jsou dobre vybrany a hlavne ta cestina u mafie zni lip nez anglictina (hral jsem oboje a anglictina zni docela levne..)
    • Dabing

      Vyjma Lenky Rybové která dabovala Sáru nemám k výběru herců a dabingu v mafii celkově žádné připomínky,mafie stále má zdaleka nejkvalitnější cz dabing ve hrách a předčí i valnou většinu televizního a filmového dabingu už kvuli té hovorové češtině.U druhé mafie už byl cz dabing o poznání horší,hlavně zásluhou spisovného nadávajícího Henryho Tomasina...
      • No ..... vzhledem k té hovorové mluvě jen když se projíždíte autem .... hraje synovec bez zvuků :D
    • S tím "nejleší" a "nejoblíbenější" jsi klepnul hřebíček na hlavičku.
  • Black_Hand
    lukasi, vitej do klubu. taky jsem zacal na 286ce :))).

    btw, zdravim boha :). planuje buh nejake chramy, kostely atp.? vzyvali bychom te treba motlidbou: "oo bozsky, meteorismus nepotrebuje duvod!" :PPP
    • za to pojdes o pekla *1* (pocul som ze tam teraz vladne hellboy *3*)
  • Dan a Rage

    Nechci se Dana dotknout, ale asi přes svůj vztek s technickými problémy byl při hraní naprosto mimo. Nepochopit z úvodního videa, že jste maník, co ho "zmrazili" v podzemním bunkru, aby přežil pád asteroidu, to chce opravdu snažení. Ten bunkr z videa = překvapivě ona archa. Že jste výjimečný zjistíte za chvilku, co ve svým těle najdete zabudovanej defibrilátor a něco málo se dozvíte i od člověka, co vás zachrání. Kdyby Dan mluvil se všemi a poslouchal, co se po městě a okolí šušká, tak by si dokázal udělat obrázek o tom, co to Authority je. Mimo jiný se zapnutými titulky je Authority s velkým "A", takže se jedná o název organizace, ne městskou vrchnost a co kolem tropí vám všichni rádi řeknou. Proč se přidat k odboji taky už hráč dávno ví ještě před tím, než mu to navrhne ten ruskej vědec. Teda ví to, pokud hrou neprolít ale opět poslouchá. Dan je buď neskutečně nechápavej člověk, nebo to chápat nechtěl. V Rage se věci člověk dozvídá za chodu, není tu nějaký intro, který člověku představí všechny detaily, jak to bejvá zvykem. Jestli mu to nevyhovuje, neberu mu to. Ale nad jeho totální, místy až hloupou, nechápavostí jsem občas zůstával zírat. Za děj ať si kritizuje Rage jak chce, ona opravdu žádnej nemá, ale to co předvedl bylo smutně zábavný.
    • bobsh
      Taky jsem si říkal, jestli Dan náhodou nepřeskočil intro filmeček, tam jsou ty věci kolem meteoritu a archy celkem polopaticky nastíněný
    • Kdyby měl bkokovnici,tak ti na místě ustřelí makovici.Vávra na hrad!!!
      • To snad radši ani ne. Jen ať zůstane u toho, co mu jde nejlíp. Hry.
  • lol, prej Myspulin... :) (otazka motivace jednani postav v Rage)

    Dan vcera skvelej.
  • dotaz

    Měl bych dotaz k Danovi: jak se ti líbí hra Vietcong a co na ni říkáš? Děkuji
  • Mafie

    Mafie je nejlepší hra na světě!!!! Dan Vávra na hrad.Hru mám neustále na HDD a denně ji zapnu aspoň na malou projížďku.Dohranou ji mám asi 10 krát.Tu hru prostě miluju.Nemůžu si pomoct,prostě je to modla národa.
    • Zas nepřeháněj :)
  • Spiker01

    De to hrát?

    De to teda hrát ten rage s tim patchem? Jestli si to mam kupovat nebo počkat až zlevní a bude opravená...
    • Počkej na slevu.Takový srajdy nemá cenu kupovat.Ať si pěkně opravují..prasata
  • Jooooooo má Dan s sebou brokovnici? Dane,prosím odpověz :)
    • Podcast má číslo 48 ne? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit