Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anebo to oznamit na predni strane az v okamziku kdy vite, ze to funguje?
  • Co se k tomu nejak vyjadrit?, prinest informaci kdy...atd? Nebo je za tim proste standartni : kliknout kazdych 5 minut na nefunkcni odkaz je z hlediska reklamy (poctu kliku) vyhodnejsi nez si to na jeden pokus stahnout?
    • To by si musel aj každých 5 minút mazať cooklist ( myslím ) , čo je dosť nepravdepodobné :-) Ale zase , počul som už aj bizarnejšie konšpiračné teórie
  • Drom
    hodte to zas na warez a opravte si to FTP, tohle je sileny, kam se na vas hrabe PSN *2* *1*
  • A já se těšil, že mi v práci alespoň něco pomůže zkrátit dlouhou chvíli. Snad to pojede co nejdříve.
  • Podcast nejde stahnout ani přehrát live ….
  • Hank90
    žeby ďalší warezový diel ? *3*
  • Pri stahovani nejnovejsiho podcastu mi to da 8kb soubor? Kdyz na to kliknu, objevi se stranka nebyla nalezena, zkuste hledani?
    • nebo to nekomu jede a chyba je u me? dik
      • me taky nejede, ja myslim, ze to spackali...ono to tam stejne dali nejak moc brzo, o sedme rano podcast ? :) kdyz se objevuje tak mezi 15:00 - 16:00
        • Taky hlásím nefunkčnost, je to boj se k podcastu dostat poslední dobou :)

          Při přehrávání v pozadí naskočí nějaký Error, pří stáhnutí nahlásí chybu, jednou se mi to stáhlo ale byl to 6-tý díl ... co takhle to dát na youtube, třeba by občas někdo klepl na reklamu :)

          Zkoušel jsem to ve Chrome a IE9
          • :)

            ty jo to nekdo i klepe na reklamy ? :D

            no tak ja poslusne hlasim, ze jsem to zkousel v Opere.
  • MikeJay
    Koukám, že už je 25. díl i oficiálně na stránkách (už ne jan jako warez *3*), ale bohužel stále nejde stáhnout a ani pustit... *9* Kdypak by to mohlo jít? Bohužel nemůžu sosnout z uloz.to, firemnímu adminovi se tyto stránky znelíbily a zablokoval je (bůhví proč *1*) a já potřebuju další díl, abych zase na chvilku unikl z pracovní šedi do barevného světa FightClubu *4*
    • ales.smutny
      Stream nejde? To je divné, mně šlape normálně.
      • MikeJay
        Už jede, díky moc Yip mane *3*
        • ales.smutny
          :))) Rádo se stalo :)
  • sleepless
    Hackeři, co nabourali servery PSN a SOE se vrhli i na servery Games.cz. Než je FBI najde a vytluče z nich změněná hesla na FTP, poslužte si warezovou verzí 25. dílu našeho Klubu rváčů. Ať žije underground! Stahujte odsud: http://www.ulozto.cz/8889807/games-cz-fight-club-25-mp3
    • Vy me prijdete draho chlapci, Hpod me primel kupovat hry, Fight club zas platit si warez ucet.
      Njn, vim, ze ze je to i free, ale cekejte na stazeni podcastu 3 min, kdyz ho muzete mit za 26 sec. *1*
    • DSemik
      Zdá se mi to nebo je to skutečně označeno Games.cz - Fight Club 25 a ne nějakou podivnou změtí čísel a písmen? Jestli je to plán i do budoucna, jsem tomu rád.
      • Drom
        jo, ty nazvy jsou desny
    • posila
      "Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty komunity zakázala." - janchor :)
    • rejpal

      Týý jo..Game.cz heknuto* *8* jak to máte ošéfovaný..škoda...
    • life28
      Konečne *1*
  • FC

    Prosil bych jeden Fight Club!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit