Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drom
    uz je mi to skoro trapne, ale podcast bude?
    • Nepotrvá dlho a nejaká hackerská skupina sa k vám nabúra , to by bolo tak hriešne hodiť sem link na nejakú rapidoidnú službu ? *2* ( ak chcete môžete si pre kludný spánok vymyslieť nejaký pseudonym napr. games. insider )
    • přesně hoď to na rapida.
    • Tak ona už tady 25 byla, ale když jsem si ji chtěl stáhnout, tak se začala přehrávat 24. Pak ze seznamu zmizla uplně. Takže někde už existuje, ale zatím není ke stažení. Jinak měla podle stopáže 45 minut a diskutující byli Petr Poláček,Lukáš Grygar a Vojtěch Bednář.
      • janchor
        Vojta Bednář diskutuje u kolegů na Hrej, u nás byl včera třetím do party Aleš Smutný.
    • janchor
      Podcast už je, bohužel probíhají nějaký systémový čachry, takže empétrojka musí čekat, až bude dočachrováno.
      • hurda

        Nahoď to

        Za chvilku běžím z práce - nešlo by to nahrát někam bokem?
      • Drom
        hod to na warez :D
        • no pokud jim to bude pořád tak dlouho trvat, tak časem to na warez bude unikat samo...pokud tedy nemá FC nějakou speciální ochranu *1*
    • poslední dobou se stává zvykem že podcast je kolem 23:00
      • Drom
        minuly tyden byl v 9 rano
  • Xykon
    Hele a co místo Mario tašky dát do podcastu výlet zdarma na E3 s Games?
  • Zdravím, mám takový dotaz ke staršímu FC. Lukáš tam mluvil o talentované české skupině/tvůrci, co má na svědomí i nějakou vtipnou "dechovku", kterou jste tam pouštěli. Ani za boha ji ale na internetech nemůžu najít, nevzpomínáte si někdo na název, prosím? :)
    • janchor
      http://www.youtube.com/watch?v=P6PpXA187Y8
      • Děkuji mnohokrát! :)
  • "Už teď se na to vrhaj organizace, neziskovky, který by to šleně rozmázli po internetu a .. z toho by byla megapokuta" *1* *1*

    Pánové neberto to zas tak vážně, jsou to jenom hry,. Pak vypouštíte takovýhle zábavný konstrukce a ztrácíte jinak slušnou profesionální úroveň. Ale no offence jen mě to pobavilo *4*

    Mínuska sem
    • To už ale nejsou jen hry. Oni mluvily o těch ukradených číslech kreditních karet.
    • Uvědom si, že podcasty jsou vlastně takový hospodský diskuze, jejich krása je právě v tom, že to není žádnej vyčerpávající profesionální rozbor, ale normálně podaný názory lidí, kteří se pohybují v oboru. *3*
  • E3

    Narážka na E3 nováčky pobavila *1*
    • Pochopil jsem správně, že šlo o EG? :-D
      • pokud odebiras na twitteru vrchního kašpárka z EG tak ty narážky jsou jasný :)
  • Klub rváčů s podkresem ptačího zpěvu? Velmi relaxační.
    • blixa
      Museli jsme si otevrit okno, v klubovne to trochu smrdelo ;)
  • Drom
    ja jenom cumim :O podcast vysel ve ctvrtek rano! to je skoro zazrak
    • Black_Hand
      no jo! ja jsem se ani nedival jestli novej tak brzo rano vysel. takovy optimista nejsem :).
  • stare hry

    v dnesni dobe me nejvic s.re to ze vsichni moc zaciklene koukaji na grafiku. hral jsem uz v dobach kdy prvni lara croft byla slozena asi z 20 kostek a 2 jehlanu a bylo to super. nerikam ze se mi super grafika nelib,i ale na ukor hratelnosti? napr crysis 2 grafika je mozna horsi nez u jednicky ale hrala se mi daleko lepe nez jednicka a pozor nejsem zadne casual hrac. jo jo zlaty diablo a duke *3*
    • Muzu te ujistit, ze v drivejsich dobach byla fascinace grafikou na mnohem vyssi urovni nez je dnes, protoze driv se taky delaly v grafice vetsi a rychlejsi pokroky...
      • Black_Hand
        no je pravda, ze lidi fakt koukali, kdyz vysly takovy hry jako unreal, half life, quake 3 atp.
  • portal 2

    Co si tak lidi myslite o videorecenzi na portal 2. podle me to lukas vyresil uplne bravurne. jenom me s.rou ty nazory mladiku co si stezujou na to ze se o hre nic nedozvedeli co by chteli gameplay, potom by se vztekali "hej co to ma bejt tam je spoiler, s tim jdi nekam" sakra dyt je to portal. *3*
    • DSemik
      Už delší dobu jsem se na žádnou videorecenzi nepodíval, prostě proto, že nemám rád opakující se záběry a "čtení papírové recemze". Jsem rád, že ne všechny jsou takové a musím Lukáše pochválit. A ani nic neprozradil. =)
  • Drom

    Stare hry

    Kdyz je tady tak ziva diskuze o tech starych hrach, tak si taky zanadavam :)

    Dost me mrzi, ze v dnesni dobe uz nevznikaji propracovane izometricke budovatelske/ekonomicke strategie. Do dnes hraju neprekonany Roller Coaster tycoon 1/2 a naprosto uzasny Open Transport tycoon v multiplayeru. Dneska tam vsichni akorad cpou neprehledne 3D enginy a propracovanost her je zalostne nizka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit