Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V zájmu Dana Vávry: donuťte ho, třeba násilím, vyzkoušet Portal! Já jsem Portal (jedničku, na dvojku se zatím jen těším) vnutil několika lidem s přesně stejným názorem ("je to intelektuální podivnost, kterou hrají divní lidé"), a všichni to pak dohráli na jeden zátah. Nikdy jsem neslyšel o nikom, kdo by to zkusil a nedohrál. Holt na některých lidech je nutné páchat dobro i proti jejich vůli :-)
    • Ty uvozovky znamenaj citaci, nebo "v uvozovkach" ?
      To uz by bylo dost i na nej, ne? To pak nevim co je mezi "debilni vymasteninou se svetelnou pistoli" a "intelektualni podivnosti pro divny lidi"?
      Prokristapana.. *7* To je furt ze neni nic originalniho, a kdyz se objevi takovej klenot, tak je to divny...
      A rict ze to je pro intelektualy muze rict asi fakt jen naprostej dement : D
      Ja teda FC poslechnu az zitra, tak tady mozna prskam siru jen na zaklade tvyho fabulovani, ale predstava clovek, kterej je schopnej Portal takhle oznacit je oskliva sama o sobe. A kdyz to vypusti clovek, co neustale mrmla nad stupiditou, absenci originality, a kdovi cim, ... To je pak takzvane napresdrzku..
      Myslim ze DV snad ma dostatecny IQ (nehodlam tvrdit ze jde JEN o to) na to, aby Portal docenil. Ty logicky hadanky mi na ty hre pripadaj asi nejhloupejsi. Portal je hezka historka, hezka stylizace, krasnej humor, krasna HRA! Ve vsech ohledech promyslena jako maloktera jina. Kdo vidi jen "hru s pistoli co dela dzuzny do podlahy", asi by ji mel fakt prenechat tem iiintelektuaaaluuuum... : D
      Uz se dvojky nemuzu dockat.
      • Klid, klid, neber to tak úplně vážně... Dan něco v tomhle smyslu skutečně prohlásil, ovšem jak jsem řekl - tohle si myslí spousta lidí, než si Portal zahrají... a zdaleka to takhle nefunguje jenom u Portalu a jenom u her *3*
      • Jezis to je zed : D
        Asi jsem chtel jen rict, ze jestli Vavra vyblil fakt to cos psal, tak ho uz definitivne beru jako tupyho maskota FC, co je tam jen pro rozdmychavani ohnu.
        To ze jinak casto vi o cem mluvi tohle proste nesrovna : D
  • Black_Hand
    no..jeste ze to neni "Booba Fat"
  • Drom
    Ted mi doslo, ze pod fightclubem 22 je podepsany Lukas, opravte si to *1* *2* Lukas uz prece s tou podcastovou sebrankou nechce mit nic spolecneho *1*
    • Drom
      s dopolednim podcastem se uz asi muzeme rozloucit co? :/
      • janchor
        Jen v nabitějších obdobích.. stříhat a hrát Portal 2 jde prostě blbě :)

        Dneska zase skluz, ale tentokrát danej hlavně tučností natočenýho materiálu, takže vyjdeme cca kolem sedmý.
        • Hej!

          Už je sedm!
          Bude to jako minule, kdy se slibovalo, slibovalo - a pak se podcast zpozdil o den?

          Ale chápu, že hrát Portal 2 je důležitější než nějací čtenáři a posluchači. *1*
          • janchor
            Nebude, už se šine na server.
        • Black_Hand
          portal 2? tak to chapu. ja jeste nervozne cekam, nez mi dojde krabicovka :).
        • Jozef123
          *8*
      • Tomas to asi stejne jako Lukas nestiha dopoledne sestrihat :). Chvilku me mrzelo, ze to nenechali Danovi, kdyz se o moderatorstvi tak nadsene prihlasil. Pak pak me ale napadlo, ze to by ten podcast asi nevychazel kazdy tyden. ;)
  • Co je to za dementa, ten Eddie?
    Navrhuju opatreni proti jemu, a jeho slaboduchejm prispevkum. I bez ty "bizarDnosti" by to bylo na facku *7*
    A psat do obou podcastu spinu o lidech co delaji to samy je uz jen tresnicka na dortu : D
  • Mohli byste pls dávat k popisu podcastu časy jednotlivých témat? Stejnak děláte mezi tématy zvukové předěli tak se to bude lehce hledat.
    • DSemik
      A k čemu to je krom usnadnění pro soutěž?
      • Každej nemusí chtít slyšet celej podcast ale jen nějaký téma.

        Soutěž mě např nazajímá...
  • Anarcha

    SC2

    Docela mě pobavil náhled na hodnocení SC2 a to sice jelikož se oté hře tolik nepíše tak nebude tak dobrá , ale to že tu hru hraje deně online milióny lidí to už je asi vedlejší.Prostě a jednoduše si nemyslim , že čím více sraček se o hře píše tim větší úspěch má a tvrdit o SC2 , že to neni až tak uspěšná hra mi příjde poněkud najivní.
    • janchor
      Pozor, nic jako "o hře se nepíše = není dobrá" jsme netvrdili, právě naopak! Přímo bylo řečeno, že se herní scéna ohledně jejích kvalit víceméně shodla (narozdíl od Black Ops, např.) a tím pádem už se SC2 nikde moc neřeší, ale prostě jenom hraje a hraje..
      • Anarcha
        OK asi jsem tě špatně pochopil moje chyba.
    • Drom
      me by zase zajimalo, jaky je rozdil mezi SC1 a SC2? rozdil, ktery trvalo vytvorit 10 let *7* prijde mi to jako kopie s lepsi grafikou. Proc opravovat neco, co neni rozbite? Ale rikat tomu revoluce je k smichu.
      • Anarcha
        Takže rozdíl je v grafice v jednotkách , které v SC1 nebyli tudíž i co do strategie jak se jednotlivé rasy a buildy hrají jiné mapy a asi tak stokrát lepší Batllenet jednotlivé ligy a podobně myslim si , že oproti SC1 je tam vylepšení celkem dost a har má uplně jiný spád než v SC1.
      • posila
        SC1 sice neni rozbity, ale je zastaraly. I kdyby byl SC2 jen zmodernizovana kopie SC1, mela by jeho existence pro me smysl.
        • uzivatel1982
          to je blizzardni:)
  • Edie

    Zajímavý dotaz Edieho o borcích co posílají dotazy jak sem tak do hPodu. Ještě vtipnější na něm je, že tento dotaz, byl v minulém hPodu, Edie je buď blb a nebo komik :-D Já se nasmál.
    • Jestli je to ten Eddie co myslím (druhý nick Chandler), tak je označení blb opravdu hodně slabé.
    • janchor
      Edie posílal tuhle připomínku do obou podcastů, protože chtěl upozornit obě redakce zároveň. Nic víc.
      • Já mu to přeci nijak nevytýkám. Jen jsem se pozastavil nad tím, že takové lidi on nazývá génii či borci (sarkasmus je cítit v každém slově) ale sám poté dotaz pošle do obou redakcí. Přišlo mi to úsměvné. Nicméně mi nevadí stejné dotazy pokud jde o názorové vyjádření.
      • Potom teda tým čo posielajú rovnaký dotaz do oboch podcastov ide tiež len o to počuť názor oboch redakcií nie ? V čom je vlastne problém s takýmito " Dvojitými agentmi " ? Zvyknú byť odpovede v oboch podcastoch úplne identické ?
    • DSemik
      A do hPodu to psal taky Edie?
    • Že jo,to mě taky moc pobavilo jak si na něco stěžuje a sám to dělá *1*
  • Rychle s #22 na iTunes :)

    *1*
    • Black_Hand
      co mate porad s tim iTunes? to nemuzete proste stahnout mp3jku odtud a pak si ji do iPodu nahrat?
      • Drom
        co muzes chtit po lidech, co si kupuji predrazene zarizeni, ktere nosi kazdy zabudovane v telefonu. *7*
        • Podcast je podcast hlupáčci. Když to iPhone takhle pěkně podporuje, proč toho nevyužít. Nestahuju podcasty jen z games.............a nezáviďte. btw už to tam je a trvalo to jen pár hodin
          • Black_Hand
            ja kdyz chci podcast do prehravace, tak ho proste pichnu do pocitace a dam rovnou download na nej. nebo co je na tom tak skvelyho?
  • A jeje, Lukas nam usnul u pocitace pri strihani. Tak vstavat, vstavat :)
  • RakeW
    Doufám, že se na to Lukáš v noci vykvajznul a šel spát. Páč jestli byl až do teď vzhůru a stejně mezitím ten FC nestihl... Tak herní novinář opravdu velmi těžký chleba má.
    • zdeeneek
      za ty nekrestansky penize, ktery za to berou *1* ( varovani : ve vete byl pouzit humor a spetka ironie )
      • Podle me je mozny, ze nejen nekrestansky, ale vubec zadny penize za podcast...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit