Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    lol, zminka o master's hammer na podcastu tiscali. ja uz snad slysel vsechno. "k nicemu by nebyly bryle bifokalni!"
  • Drom
    dobry fightclub :) Dragon Age 2 se vyplati hodnotit az po dohrani a to cele hry, s hodnocením 8/10 souhlasim
    • No to se na me nezlob, ale hra na 8 musi bavit celou dobu. Na zacatek, stred a 3/4 hry se vykaslali, ale udelali paradni zaver a je to vytecna hra na 8 bodu? Ze jako zaverecna uzasna pointa ma ospravedlnit 30 hodin imbecilnich respawnu? (Jinak tuto akcni mlaticku (DA2) jsem zatim nehral)
      • Drom
        hru jsi NEHRAL a mluvis tu o 30ti hodinach imbecilnich respawnu, akcni mlaticce a paradnim zaveru... hmm hmm. Co na to rict. Asi nic
        • Ma ale vpodstate pravdu.
          Momenty ktery by si 8/10 zaslouzily tam sice jsou, ale kolik jich je?
          Za sebe bych to zprumeroval tak na 6/10 protoze je to vesmes fakt neskutecne stereotypni, plytka nuda.
  • Buttonmashing

    Ona je to totiz krecovka na konzolich. Odtud asi ty vytky vychazely. Na PC se to hraje fakt skoro stejne jak jednicka.
    No na konzolich vlastne asi taky - tam jsem jednicku nehral...
  • To by mě strašně zajímalo, čím DA2 zlomilo panu Grygarovi srdce. Snad to tady můžete říct. :)
    • janchor
      Nerad bych spoileroval, ale je v tom pochopitelně ženská.
      • LTM3
        Jedná se o matku nebo o jinou osobu?
  • Věcná pro Poláčka: Slovo kuš neexistuje (kromě "kuš!" = "zmlkni!"). Samostříl je "kuše". Tohle mě irituje skoro stejně jako "pistol"
    • Pistol mě taky strašně sere, obzvlášť když tak někdo nazývá cokoli co střílí, včetně samopalu a pušky :)
    • mislis zes setrel co ty lofko :D
      • "zloděj" křičí, chyťte "zloděje" :)
    • janchor
      Hovorová řeč se správným vyskloňováním slova kuše prostě moc nekamarádí..
    • 13_11
      Já ti rozumím ze všech zdejších nejvíc; přece se ale do skonání věků nespokojíme pouze se slovy lučiště či píšťala? Jazyk jde dál.
    • RakeW
      Nicméně rozdíl je v tom, že "kuš" opravdu neexistuje, kdežto "pistol" je sice archaismus, ale běžně se používá.
  • Black_Hand
    co zkusit nekdy nejaky pc friendly darky zase? :\
    ale co, kvuli soutezim podcast nepousloucham, tak at si klidne konzolaci skacou radosti.
  • bobsh
    pokud to nebude na úkor stávajících rváčů, tak nevidim důvod proč občas nepřibrat názor jiných lidí (kromě toho Paroubka samozřejmě *1* *12* )
    • Mopped
      Samozřejmě jsem pro, kvalitních autorů bylo a je spousta, Anastasov, Eisler, Rybka, Malý, Papík, Herodes, Průša, Kalivoda, Provazník atd. Určitě by bylo zajímavé, dozvědět se co teď dělají a jaké jsou jejich názory na současnou herní scénu.
      A pak jsou zde, dle mého názoru, méně kvalitní autoři a ti mě nezajímají vůbec.
      Ale je to samozřejmě jen můj názor, takže fanoušci pana Tučka položte kameny.
      • Čím větší počet učastníků, tím měne prostoru zbybe pro ostatní na své názory.
        Vzhledem k tomu, že délka každého dílu FC je 60 minut maximálně (poslední díly ani tolik ne :/ ), tak by to bylo spíše z mého pohledu ke škodě než-li k užitku.
        Kéž by byl FC delší :<
    • bobsh
      (reakce na Moppeda, takhle to dopadá když rozepíšete reakci, všimnete si že nejste přihlášený a pak zapomenete znova kliknout na "reagovat" ) *6*
  • Mopped
    Prosím, nezvěte Tučka do FC.
    Já to znám, začne to Tučkem, bude pokračovat Zvelebilem a skončí to Paroubkem nebo Martinem Ludvíkem.
    No i když ten Ludvík, to by mohla být i sranda.
  • Fight club - good night, sleep tight :)

    Nevim, jestli sem první, upřímně, nečetl sem zdejší komenta... ale musim to napsat. Počínaje začátkem března se ve mně objevila chuť si fight club poslechnout... Ono ta jména účinkujících prostě nemohou jednoho nechat klidným... Ale hlavní otázka byla: "kdy" .. přece jenom, přes noc se jako každý normální člověk věnuji online/LAN hrám s Vámi/spolubydlícím a přes den pracuji/dospávám... ale přišel jsem na to (heuréka), že tenhle podcast je nejlepší před spaním... nechci redakci nijak shazovat,ale vždycky mě to ukolíbá, usnu jako mimino, jakoby mi máma předčítala pohádku :D dozvim se spoustu zajámavého a po pulhodině je to lepší jak stilnox :D keep on goin´ a nebojte, sem tam si druhý den ráno doposlechnu i konec podcastu... anyway, pokračujte!!!
    • xMort
      Taky tahám přes iTunes do telefonu, ale přímo z něj, synchronizaci s PC nenávidím :)
      Jinak podcasty poslouchám po cestě v MHD směrem do práce. I když mi to teda ujídá čas na čtení.
    • oin.odin
      no založíme si tu z toho diskusiu kto, kde a kedy počúva FC ???
      na ja ho počúvam pokiaľ možno čo najskôr po uvedení (stiahnutý bez sebe-menšieho problému cez iTunes) na PC (mac) vtedy sa hrám nejakú odpočinkoú hru (npr. Zen Bound 2) poprípade na iPhone pri pravidelnom štvrtkovom upratovaní ...
  • Hoši serte na nějakou výslovnost, snad sme češi neéééé ?
    jinak mimochodem chtělo by to ňáky pravidlo, třebo po každé 10 minutě každej si dá panáka!!!
    sorač za zdření sám to píšu tak nějak půl hoďky. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit