Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak by mě zajímalo, jestli jste kdokoliv z redakce schopnej z fleku vyjmenovat aspoň 5 těch vašich pravidel. *1*
    • DSemik
      Já bych to viděl do budoucna jako soutěžní otázku, kdyby se soutěžilo o něco ve smyslu přítomnost při nahrávání podcastu atp.
    • ales.smutny
      Samozřejmě všichni, čteme si je před spaním jako litanii...;)
  • To asi bude tím Craig Charles je z Liverpoolu a Liverpoolským prej někdy pořádně nerozumí ani samotní angličani.
    • DSemik
      Jo jo, přesně to jsem taky slyšel.
  • Jozef123
    Spravnu vyslovnost najdete v tomto videu (pozrite cele) *1* *1* *1*

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lAl4UjP4O_A
    • http://www.youtube.com/watch?v=vp44HiLwzBM&feature=channel_video_title

      Spíš si ale od něj myslel tohle video ne *1*
      • Jozef123
        Áno ale tie ostatné stoja za pozretie... *1* *1* *1*
        • To každopádně :D
  • Jozef123
    Je možné dať Fight Club aj na Market? (Android)
  • Docela mě pobavilo jak si děláte srandu z tý správný anglický výslovnosti, dokonce snad ten samej člověk co tam říká někdy na začátku, že češi říkaj "vorld of várkraft" apod., tak si od 36. minuty jede nepřetržitě "gód of vór".. 8))) Mohli byste vědět jak se vyslovuje bůh.. docela známý slovo.. Jinak to berte jen jako lehké popíchnutí a né kritiku, váš pořad mám rád.. A co se týče Duty Calls, tak to rozhodně trapný nebylo, bylo to nejvíc vtipný a povedený a ojedinělý (a ne, nejsem teenager 8))...
  • zajimave

    Docela mě pobavilo jak si děláte srandu z tý správný anglický výslovnosti, dokonce snad ten samej člověk co tam říká někdy na začátku, že češi říkaj "vorld of várkraft" apod., tak si od 36. minuty jede nepřetržitě "gód of vór".. 8))) Mohli byste vědět jak se vyslovuje bůh.. docela známý slovo.. Jinak to berte jen jako lehké popýchnutí a né kritiku, váš pořad mám rád.. A co se týče Duty Calls, tak to rozhodně trapný nebylo, bylo to nejvíc vtipný a povedený a ojedinělý (a ne, nejsem teenager 8))...
    • posila
      Jak se to teda spravne vyslovuje?
      • Snad "gád of wór" ne? Studoval jsem teda v americe jen rok, ale jsem přesvědčenej, že GOD se čte "gád" a né "gód", jelikož to jsem nikdy neslyšel..
        • Black_Hand
          MAM TO!! vcera vecer jsem si vzpomel, kde jsem slysel "gód". http://www.youtube.com/watch?v=fINh4SsOyBw 0:35 (prijde to asi za pet sekund). jde o monty pythony, kteri si anglictinu pekne uzivaji takze bych to nebral jako vtip...tedy v ramci toho, ze to je vsechno vtip :).
        • Black_Hand
          tak ono je to tezky. s clovekem vzdy zamava, kdyz slysi nektere podivne akcenty. staci si pustit cervenyho trpaslika v originale a dojde vam, ze pokud jde o vyslovnost, tak ne vsechno je vsude stejny. ono to staci smrsknout na dilema anglicka/americka anglictina. i takove triviality jako target. jakpak myslite, ze to rekne brit a jak amik?
          • Jasně, existuje hodně akcentů ve všech řečích, v angličtině nevyjímaje, ale už jste někdy slyšeli "oh máj gód" ? Znovu připomínám, že to nemyslím jako kritiku či posměšek. Je to ode mě jen pouhý poznatek, jelikož mě to při poslouchání posledního dílu podcastu vyloženě bilo do očí resp. uší..
            • DSemik
              K té výslovnosti musím doporučit již zmiňovaného Červeného trpaslíka. Listerova (Craig Charles) výslovnost je vážně "zajímavá" a myslím, že slovo "god" vyslovuje tak, jak se píše, popřípadě vlastním způsobem. =)
            • Black_Hand
              cilem nebylo gód, ale ukazka podivnosti ve vyslovnosti.
            • to Black_Hand@tiscali.cz: pustil jsem si to video na youtube a ani jednou se tam "gód" nevyskytuje..
              to posila@tiscali.cz: nemohu souhlasit, ani v Londýně neříkají "gód".. říkají něco mezi "á" a "ó", ale rozhodně je to blíže "gád"..

              Nicméně je to absolutně nedůležité, tak už to asi nemá smysl řešit 8)
            • posila
              Hmm... nasel jsem si par video review na YT a americani to opravdu vyslovuji "gad of vor" a anglicani "god of vor" ... nikdy jsem si toho predtim nevsiml :)
            • Black_Hand
              jasne, ja te chapu, meli by se snazit o takovou vice mainstreamovou anglictinu. uz si nekdy slysel nut vyslovovat s takovym "uzavrenym" u? to samy love (tam to vychazi spis z luv). just jako "dzst" a mohl bych pokracovat. staci si pustit treba http://www.youtube.com/watch?v=LRq_SAuQDec . a "gód" uz jsem parkrat slysel :).
  • Black_Hand
    hmm prijde mi, ze jste jeste nezkusili ten steam guard. funguje trochu jinak, nez si predstavujete. po aktivaci steam guard se steam svaze s vasim pocitacem, vcetne instalace steamu (vysvetlim pozdeji). kdyz se prihlasite z novyho pocitace, tak zarve, ze se prihlasujete z novyho pocitace a muzete si nechat poslat aktivacni email na email, ktery mate pripojeny ke uctu, s hlavickou "Your Steam account: Access from new computer". v tom emailu najdete potvrzujici kod, ktery pak zadate a mate autorizovany novy pocitac.
    ted k tomu "pozdeji". nedavno jsem se zkousel prihlasit z weboveho prohlizece na tom samem pocitaci, jako mam nainstalovany steam. objevil se mi dialog, poslal se mi email s kodem, pouzil, hotovo.
  • Kdy date fight club na itunes ?
    • blixak
      My to tam nedavame rucne, melo by se to sosat automaticky, ale je videt, ze nejak dlouho trva.. Zkusime to proverit.
      • oin.odin
        vkuse by ma zaujímal prečo tu toľko ludi problém z iTunes mne všetko funguje vždy hneď a správne jediní problém bol vtedy keď sa tratila 14. a stiahla sa mi dva krát ale to stačilo zmazať ... dnes bol na iT (asi) hneď a v pohode ho stiahlo
        • to nevim

          Nevim proc jen to to tam mas okamzite. Mne se objevuje novy dil na Itunes s velmi rozdilnym zpozdenim, nekdy je to i tyden, ale to bylo jen ze zacatku, ted to byvaji max. dva dny
  • Jozef123
    Na goehot-ovej stranke som bol iba raz (zvedavost *4* ) a plne súhlasím z Danovím názorom.....
  • Bulletstorm a "příběh"

    Mezi slepými jednooký králem. ^_^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit