Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu si myslíte, že návštěvníci těchto stránek potřebují přípravek na zkvalitnění erekce ?
  • Zdravím, rád bych si shledl na ytube tu přednašku toho crawforda, bohužel nevím jak se to přesně píše. byl bych věčnej za přesný jméno nebo popřípadě rovnou odkaz. Díky *4*
    • posila
      http://www.youtube.com/watch?v=xqMwmdvf8v0

      K prvnimu partu uz se tam snad nejak pres related videa doklikas.
      • janchor
        Konkrétně tady: http://www.youtube.com/watch?v=_04PLBdhqZ4

        A doporučuju i ten Crawfordův potlach s Jasonem Rohrerem, zvlášť poslední dvě části - http://bit.ly/faosZl
        • Musím přiznat, že ten típek má fakt nějaký vnitřní kouzlo, když pominu téma přednášky. Tak jeho projevy, gestikulace a přednes byl opravdu famozní a troufnu si říct, že by strčil leckterýho herce snadno do kapsy. *1*
  • Že já si ten dotaz do záznamníku předem nepřipravil... :D
    Mimochodem, potěšilo mě další pravidlo Klubu rváčů. :)
  • Dokedy najneskôr sa môžu posielať dotazy?
    • janchor
      Scénář se kompletuje většinou v průběhu úterní noci / středečního rána. Co dorazí potom už spadne do dalšího dílu.
      • Black_Hand
        ono to ma scenar? opravdu si myslite, ze 5 strucnych bodu na papire (aspon takovy mam pocit) se da povazovat za scenar? nechapejte me spatne, ten hospodsky format, tedy pokec nad pivem, mi moc sedi, a jsem prekvapen, jak dobre a plodne to je! *5*
        • janchor
          No, můžeme tomu klidně říkat "papír s pěti body, poznámkami & dotazy", ale "scénář" se nám zdá v běžné konverzaci praktičtější!
          • Black_Hand
            ok, to jsem rad, ze byl muj odhad spravny *1* . nicmene jen tak dal! jak jsem rekl: posloucha se to moc dobre.

            opravdu jsem si nedokazal predstavit naskriptovaneho dana vavru.
    • Nejlépe asi do úterní půlnoci, ne?
  • MickeyMutant
    Dan byl dneska nějaký zakřiknutý, asi jste ho vyplašili tím srovnáním s Františkem Fukou hned na začátku.

    S hodnocením na IGN nemáte úplně pravdu, oni nepočítají výsledek jako čistý průměr. Je pravda, že celkové hodnocení tam často průměru odpovídá, ale v případě, že jim to tak nějak nevychází, klidně i víc než bod přidají nebo uberou.
  • hurda

    Hellboy FTW

    Dnes musím snad výjimečně souhlasit se vším co říkal Hellboy.
    Hlavně nevim co vám tak vadilo na krvi v Dragon Age, mě to přišlo jako zajímavý zpestření.
    • Drom
      hlavne ta krev jde v nastaveni vypnout, coz jsem hned u jednocky udelal :D
  • Stahování není krádež!

    tak jako se nám tu pár fanatiků se slovníkem Newspeaku neustále snaží vnutit...lidé "stahují" už tísíce let a kecy, které pár vyšinutých jedniců posledních 10 let vedou na tom nic nezmění.
    • Hromadně s tím začal už Johannes Gutenberg, plagiátor Bible, a ještě si to hromadně tisknul a distribuoval. Bych všechny ty knihtisky zakázal! *2*
    • Robotron3
      Lidi si uz tisice let stahuji tak maximalne kalhoty :)
  • Datum u 14 FC

    Opravte si datum u 14 FC - má tam být 17.2.2011, a ne 24.2.2011.
    • souhlas

      No není to skandální? Doufám, že budou padat hlavy!

      // Nenapadlo tě, že tam to 24.2.11 není míněno jako datum vydání ale datum uveřejnění?
      • Ano, ale mate to, proto bych byl pro, kdyby tam bylo datum, kdy se podcast vydal poprvé.

        P.S.: Prosím, nekamenovat. *3*
  • zdeeneek

    fightclub 15 ?

    jak to vypada s novym fc 15? bude dneska? zatim se tam neobjevil ani dil fc14 z minulyho tydne ?
    • janchor
      15 už číhá připravenej, jen se v zákulisí dějou nějaký technický čachry, takže musí počkat (a náladovou 14tku samozřejmě doplníme).
      • oin.odin
        tak ju aspoň pošlite na itunes (tam sú predsa na ich serveroch ... alebo nie ???)
    • Dneska nebude...
  • Nice

    Podcast je cool

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit