Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koupeni her

    Já si hry nekupuju, ani nestahuju, héč! Mě stačí wowko (drak thul horde FTW).
    • ...

      EDIT: abys mi nahodou nenamital, kde seberu soubory hry... zprostředkovává to přímo blizzard a celou hru si může stáhnout kdokoliv (LEGÁLNĚ) přímo od blizzardu, ta se jen automaticky přepatchuje a pokud máte učet, tak můžete hrát. Ono instalovat z krabiček trva cely wowko s datadiskama a potom stahovat patche řádově až o několik hodin déle, než přes jejich digital download, který wowko rovnou pri stahovani instaluje - je to doporučovaná varianta, jak instalovat wow.
    • ...

      Ted, jsi me ale hodně urazil, na free bych nešel, ani kdyby mě bičem bili! Měsíční poplatky si platím. Ale rozhodně za ty měsíční poplatky 300KČ/měsíc, dám méně, než kdybych si kupoval co týden hru se světelnou pistolí a "bavil se". Drak'Thul je evropskej realm s 99% cz/sk komunitou a mmo-champion.com moje homepage ^^.
      • mirekdusinojc
        Wow, tak to seš velkej kluk...
      • ...

        BTW: zadna piratska verze wowka neexistuje, mas bud ucet na battle.netu nebo nemas, tak to je... pokud nemas, na oficialnim realmu si nezahrajes. Free jen zustanes na nejakym patchu, na kterym zrovna to ten "free" jede a zmenis jenom IP, na ktery se logujes, misto ip blizzardu, na ip toho free.
    • A datadisky si vyrábíš doma z lepenky a měsíční poplatky splácíš ovesnýma vločkama. počkat, to mi nějak nesedí, tedy hraješ na free serveru neboli máš pirátskou verzi hry. V tom případě se není dál o čem bavit.
  • MoravaGeorge

    Je to rozbité!!

    Ještě někomu nejde stáhnout podcast? *10* *10* *10*
    • mirekdusinojc
      Nemoh by někdo uploadovat i první díl. Dneska jsem tento podcast objevil po tom, co sem se dozvěděl, že nejlepší podcastmakeři přešli z Hrej sem.
      • posila
        Pobavil jsi me Dusinovskym komentarem k vraceni penezenek :) ... tak tady mas rovnou prvni 3 dily http://rapidshare.com/files/448786976/FightClub1-3.zip
        • mirekdusinojc
          Díky, díky, je vidět, že nejsi žádný chuligán a že rád pomůžeš lidem v nouzi!
    • sleepless
      Presouvali jsme servery a jako vzdy se neco po..nepovedle. Napravime to co nejrychleji.
      • MoravaGeorge

        dík

        něco takového jsem předpokládal, tak šup šup ať váš skalní fanda nečeká *1*
        • posila
          Ti ho nekam uploadnu, jestli se nemuzes dockat :). Pokud to nebude redakci games.cz vadit.
          • MoravaGeorge
            v tom uploudu není 14....
            • posila
              jsem presvedceny, ze je. nekolikrat jsem to kontroloval ... ktery dil tam je podle tebe?
          • Třeba na rapidshare *1*
            • posila
              http://rapidshare.com/files/448760546/Fight.Club.S01E14.REPACK.80kbps.WEB-DL-PROPER.mp3 *3*
    • xixixao
      Podcast mi vůbec nejde :( :( :(
      • Xykon
        Taky ne! *10*
  • No nevim, nemůžete srovnávat krádež Crysis 2 BETA s autem? Když už, tak aspoň s autem, který je skoro dokončený a zatáčí jenom občas *1*

    btw: když bych našel peněženku s penězi, tak bych si je asi jako 99% národa, včetně vás redaktorů, taky sebral. Maximálně bych vzal peníze a peněženku s kreditkou a občankou hodil do schránky :D
    • Tak to si peknej zlodej, a jeste k tomu zbabelej. Ty v podstate rikas jenom to, ze krades jen pokud je to pro tebe snadny, jako ze nevratit penize je snadny. To ze lide maji urcite moralni zasady a ohledy k druhym ti nic nerika? Neposuzuj vsak ostatni podle sebe...
    • No, budeš se divit, ale já bych ji vrátil, stejně tak, jako když mi někdo omylem vrátí na dvě stovky litr, tak mu to řeknu atd.
      • Black_Hand
        napodobne, "aaa" je divnej. zrovna si ted vybavuju jak jsem asi pred pul rokem v metru jednu nasel a ani me nenapadlo ji vybrakovat. spis jsem se jeste chvili rozhlizel, jestli ji nekdo nehleda, nez jsem ji zacal otvirat, pac jsem nechtel narusovat soukromi toho cloveka. ten se nastesti po par sekundach objevil a po rychle verifikaci bylo vsechno ok.
    • zdeeneek
      Taky bych byl nerad aby me nekdo hazel do jednoho pytle k tem, kteri stahujou z netu hlava nehlava a nevraci penezenky ... jsou i hraci, kteri si hry kupuji a neni jich zase tak malo jak by se mohlo pri procitani internetovych diskuzi zdat. Akorat narozdil od piratu, kteri se tim, ze nelegalne stahuji jeste na diskuzich chlubi, tak poctivy hraci neciti potrebu davat na odiv to, ze si hru legalne koupi. A proc tomu tak je ? Protoze nam to pripada normalni si hru koupit ...
    • MickeyMutant
      Pokud by sis nechal prachy a peněženku s kreditkou, tak bys byl na rozdíl od pirátů opravdový zloděj.
    • janchor
      Čéče, mluv za sebe. Někteří z nás už peněženky osobně vraceli. A s těma procentama národ taky dost podceňuješ.
      • mirekdusinojc
        Přesně tak, já jsem čestný a sportovní, já bych peněženku vrátil a ještě bych tam nějaké peníze přidal
  • MickeyMutant
    Vůbec jste v podcastu nezmínili možnost, že beta Crysis mohla "být uniknutá" záměrně v rámci reklamní kampaně. To mohla být docela zajímavá debata o hypotetických důvodech pro a proti, ať už to tak ve skutečnosti je nebo není.

    Martine Bachu, opravdu není aspoň morálně ospravedlnitelný případ, když si tu betu místo dema někdo stáhne, aby se podíval, jak to vypadá ještě před tím, než si Crysis koupí nebo případně nekoupí? To je myslím hodně extrémní názor. Na to se dá parafrázovat: Auto byste neukradli, mobilní telefon byste neukradli, film byste neukradli. Tak to byste byli pěkní k…ti, kdybyste kradli Crysis, když se dá zadarmo stáhnout na netu.

    Malá technická poznámka k nevyrovnané hlasitosti. Například Farid je v dnešním díle mnohem hůř slyšet než třeba Dan nebo Martin. Až by se skoro dalo říct, že Dan a Martin strašně řvou, což určitě není pravda a chyba bude jistojistě v mikrofonech *4*.
    • janchor
      Mikrofon je bohužel jenom jeden a Dan s Martinem k němu holt měli blíž (plus Dan je skutečně ze všech výrazně nejhlasitější *4*)
      • MickeyMutant
        …a taky největší komik. Když si vezme slovo, tak je přímo cítit vaše radostné napětí, jaká perla se zase objeví. Můj oblíbený příběh je jeho historka tragicky krátké kariéry barda s harfičkou ve WoW. Bez Dana Vávry by to prostě nebylo ono, nehledě k tomu, že z něj lezou zajímavé názory, když se zrovna snaží mluvit vážně a nerozesmívá okolí.
        • Tak ja si hry uz peknych par let jedine kupuju, jine nez koupene nehraju. Ale psat to do diskusi? To si clovek pripada fakt divne. Na jednu stranu by to melo byt normalni, tak co to psat, na druhou mezi ucastniky diskusi, coz jsou vetsinou pirati, si pak clovek pripada jak provokater :)
          • ups, to patrilo nekam jinam...
  • Black_Hand

    mody

    hura, ja myslel, ze se tiscali vyhyba (multiplayerovym) modum, pac jim prijdou jako druhorady v porovnani s "temi velkymi". empires, natural selection (silne prukopnicky mod), renegade x, a path beyond, firearms a muzu pokracovat. vsechno je DALEKO lepsi nez naky cod.
  • Dan Vavra by si mel zalozit nejakou vlastni vyvojarskou firmu a sefovat tam, protoze jako normalni podrizenej s nim asi nemuze bejt velky porizeni. A to myslim jako ze respekt (velkej) :)
  • Poddotek k hrám všeobecně

    Kdy se doprdele vývojáři naučí aplikovat do hry kolonku PATCH NOW, když hra je vydaná a nedodělaná. Před chvlikou jsme hrál NfS: HP a dvakrát jsme měl bug, kdy jsme se prakticky při závodu propadl do moře, pač mi zmizela trať.

    Proč jsou výbojáři tak líní?
    • Inu

      A ještě máš sedm dislajků :D :D
      • vegas je všeobecně oblíbenej přispěvatel, měl by mít svojí vlastní rubriku, která by však bohužel byla pouze privátní, takže by jeho příspěvky nikdo nemohl vidět. *1*
    • zdeeneek
      co je to vybojar ?
      • Pardon, překlep.
        • zdeeneek
          jeste porad pises misto jsem jsme
          • Promiň, prostě píšu rychle a tak se přepisuju, no. *3*
            • DSemik
              Můžeš si to po sobě přečíst nebo se zaregistrovat a pak své příspěvky editovat. =)
  • kokr
    Předem přiznám, že jsem si Crysis 2 stáhnul, zkusil a smazal. Beta je to značná a tím čas trávit nehodlám. Napadlo mě, že by Crytek mohl otevřít na svém fóru beta feedback, když už to uniklo. *2*

    Lidé pirátí Crysis, protože je to hra ze starých časů. Celý ten model vydám hru, hlavní komponentou je singleplayer, obzvlášť FPS s dobou trvání do 10h. Hra bude stát $49.99. A já budu sedět na zadku a čekat, že ji nikdo neukradne je k smíchu. Na závěr pak pan CEO projde všechna herní média a udělá rozhovory a brečí jak je PC komunita zlá a že už s nimi končí. Na konzolích to možná funguje, ale tady nejste na konzolích - saláti(Crytek).

    S takovou hrou se na PC musí umět pracovat, je třeba v zákazníkovi vyvolat dojem, že když hru upirátí o něco přichází (DLC, multiplayer, nastaveni v cloudu, levelení postavy, prakticky cokoli). V současnosti se to děje všude u konkurence, zdaleka nejlépe s tím kdysi dávno začali pracovat právě Valve. Steam a jeho prostřednictvím nikoli hra, ale jak kdysi říkal Gabe služba, kterou představili už s Half Life 2 a Counter Strike Source je cesta, kterou je dobré se vydat.

    Další možností je čekat dvacet let, nebo nevím jak dlouho, až se v pirátech pohne svědomí a přestanou hry krást. Good luck with that. A tím nikoho nehájím, krást hry je špatné, áno!

    Někdy mi přijde, že vývojáři nemají žádný kontakt s realitou. Dobře vím, že spousta rozhodnutí, při vývoji her nepadají z vůle samotných autorů hry, ale exekutivy. Pokud se tak děje, ať ta firma skončí.
    • Ty tady rozumujes nad piratstvim, a sam si to Crysis 2 stahujes :)
      • kokr
        Vinen v plném rozsahu, ale ocenil bych spíš názor ostatních, přijde Vám, že by se měl Crytek snažit víc?
        • Todle je fakt typicky. Ty jim tu hru stahnes z warezu, a jeste rozumujes nad tim, jako ze to delaji spatne, a ze se Crytek malo snazi? Chyba neni v Cryteku, ale v tech lidech, co si hry stahuji a nezaplati za ne ani korunu.
          • kokr
            Tohle jsem chtěl vědět. Já opravdu nechci, aby to vyznělo, že je v pořádku krást, to jsem neřekl. Tím, že si stáhnu betu snad zase tolik nikoho nepoškozuju, za hry platím a ten přístup spousty lidí, že za software se neplatí nechápu a nemám rád.
  • Figh Club hymna

    http://www.mashstix.com/tracks/001792.php

    Snad se bude líbit.
  • Don Dan a Fight Club #14

    Pan Vávra se nehorázně rozjel ^_^. Ale s většinou názorů na vývoj her a chod korporací souhlasím.
    • co se nákladů na videohry týče,tak takový Gothic 2 od Phirana bites byl tvořen pouze v 11 lidech a jeho vývoj trval pouhých 11 měsíců a jaká to byla parádní hra,to jen tak pro zajímavost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit