Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • emvee81

    invertovaná myš

    Taky jsem invertovaný a nestydím se za to! A zatím každá hra, kterou jsem hrál na gamepadu (XBoxový na PC), měla možnost osy prohodit.
  • SW víra - WTF?!

    HH dost jsem se zasmal tomu clanku, na nějž je odkaz níže. Ovšem ještě víc toho člověka, který tuto víru "obahuje". Ona to žádná víra není, těmto lidem chybí normální sociální život, a tak si to vynahrazuji "cony" se stejně psychicky narušenými jedinci. Osobně jsme ještě 13. klub rváčů neslyšel a plánuji si ho poslechnout asi dnes před spaním, nicméně už ted se směju. Já si půjdu zahrát hru se světelnou pistolí a vy (sithove s naklicovanymi meci, nasledne ve střihacím programu nakličované na správnou rudou, aby z vás měl Vladimič Iljič Uljanov AKA Lenin radost) tady do mě bušte, at nestojí diskuze. To je jak když jehovista uvidí transfůzní stanici.
    • Randale, máš recht, bůh ví, aby se takoví pomatenci neozvali, že. SW je obyčejná zamotaná sci-fárna, která ničím nevybočuje. Nic pro mě.
    • Drom
      nezapomen si vzit pred spanim sve prasky
  • vznikla zajímavá petice, tak jsem zvědavej, co se bude dít

    http://www.petitionspot.com/petitions/FCtextovaverze *8*
    • Drom
      nic proti, ale ta petice je naprosto neverohodna, staci se podivat, kdo je pod tim podepsany... vetsina jmen neni ani naznakem ceska
      • Řekl cpt. Obvious. Jasně, že je to prdel, vole.
        • zvlášť když jsem to založil já *1*
          a co z toho všeho vyplývá?
          že češi jsou češi
          že internetové petice podepisují boti/spameři
          že dobré skutky vyčerpávají - jeden za rok stačí
          že kauza kolem ovládání DS 2 je jen marketingový tah jak podpořit zatím bídně se prodávající hru
          • Bídně? Když se prodává 2x více než DS1?? *1*
            • jednička po vydání prodala na konzolích kolem milionu a v EA nadávaly, že je to málo, dokonce hrozili, že dvojka nebude....ted se zatím prodalo také něco přes milión, čili nic moc, no ale hlavně že potvrdili trojku *5*
      • Mopped
        To teda ne, je to věrohodné. Podepsal to například Osama bin Laden a Colin Mcrae.
    • Osobne si myslím že celá tá petícia je skvôr humorná narážka na kauzu s ovládaním Dead space 2
    • DSemik
      Na první pohled by to bylo zajímavé, ale nemyslím si, že by byl velký zájem číst to, co si mohu poslechnout, zvláště když to bylo votvořeno k poslechu a nikoli ke čtení. Číst je možno, a záhodno, články, komentáře či novinky.
      • Eh.. Je tam uvedeno, ze te o podpis zadaji sluchove postizeni - ti si to bohuzel poslechnout nemuzou.
        Ale taky myslim ze by bylo pro autory dost narocny to prepisovat - to spis at zkusej apelovat na dobrodeje dobrovolnika, ktery by se toho zhostil.
        Jinak FC je porad vlastne jen tlachani, tudiz tam neni vylozene o co novyho stat - jsou to prevazne nazory lidi, ktery si vazne muze kdokoli precist v diskusich.
        Treba by jako rozumnej kopromis fungovalo, kdyby se do diskusi vic zapojovali sami redaktori, at si i muzou vstrebat neslysici jejich nazory..
        • *at si jejich nazory dostanou i k neslysicim

          Kluci z redakce urcite vedi o cem mluvej a je to casto i poucny, takze je vlastne pravda, ze JE o co stat.
          Jestli to ale otrocky prepisovat... Nejaky dobrovolnik?
          Nebo zavedte videopodcast ve stylu odvaznych palcu - treba pak budou lidi moct odezirat.
          Ale to by ste se u toho pak nemohli rozvalovat ve spodarech, jak mate v klubu jiste ve zvyku : D
          • Drom
            Podcast je pro zrakove postizene, web pro hluchove postizene. To je myslim dobry kompromis a nikdo nemuze chtit, aby kvuli par jedincum, kteri o podcast vlastne ani nemusi mit zajem, kdyz ho nikdy neslyseli, nekdo prepisoval hodinovy dialog. To je dost sobecke jednani.
            • Kolik zrakove postizenych hraje videohry?
              A co je sobeckeho na zadosti o prepis? Nekdo to nekoho nuti delat pod vyhruzkou smrti?? Pokud to nekdo udela, tak urcite dobrovolne.
              A vubec - na nekoho kdo jen tady stihnul xkrat zminit jakej je lidumil (a snad charita sama : D), mluvis dost cynicky - primo hnusne, rekl bych.
              A to rikam ja, cyniku kral : D
    • Je to sice zajimavá petice,ale ta představa že bych to pak musel všechno ručně a gramaticky správně přepisovat do PC je fakt strašná.Takže ikdyž většinou podepisuju takovýhle dobročiný petice témeř na potkání,tady až moc soucítím s autorama.
      • Black_Hand
        tak uvedom si, ze v klubovne je vice jadrovy system. vzdycky to bylo aspon trojjadro. tzn. na kazdeho prinejhorsim 20 minut a myslim, ze dokonce nekdo z nich rikal, ze dela titulky. takze uz ma praxi. na druhou stranu...tak 2 hodky to stejne zabere.
        • M.Habarta
          "...a myslim, ze dokonce nekdo z nich rikal, ze dela titulky. takze uz ma praxi."

          Tak o tom tedy vážně nic nevím (jsem pečlivý posluchač). Je třeba si uvědomit, že překlad ≠ výroba titulků. Překládat se mohou dokonce knihy. Světe, můžeš se divit.
  • Drom

    Jediismus

    K tomu Jediismu bych se rad vyjadril. V podcastu bylo receno, ze dotycny iniciator Jediismu v CR byl konfrontovan na jakemsi conu fanousky Star Wars.

    Bylo to tento vikend na Pragoffestu, kde jisty novinar z CT natacel dokument o tomto prapodivnem uskupeni lidi, kteri, bud z recese nebo z nejake viry napisi do kolonky nabozenstvi na scitani lidu Jediismus. Jako clenove organizace, ktera se v CR zabyva charitativni cinnosti pro deti spojenou zabavnou formou se Star Wars, jsme byli timto novinarem pomerne neodbytne presvedcovani, aby jsme se diskuze zucastnili. Nebyl jsem osobne pritomen na nataceni, ale co jsem od svych kolegu a kolegyn slysel, tak Vam radim se k tomuto nepridavat. Ona to totiz neni zadna recese ze strany organizatoru a dotycni to mysli vazne. Cely Star Wars fandom v CR se od techto individui distancuje uz od pocatku a nehodla pri tak dulezite udalosti jako scitani lidu, jakkkoli podporovat tyhle s prominutim magory.

    Nakonec bych se rad vyjadril k podcastu. Panove, neprijde Vam to trochu trapne? Kazdou chvili se ohrazujete proti mediim, kdyz se nekdo jen naznakem opre do her, a to bud z neznalosti nebo z ciste nenavisti a vy se obratem uplne stejnym zpusobem navezete do nas, fanousku Star wars. Ne, my opravdu nejsme magori, co nerozeznaji realitu od fikce. Chodime do prace, studujeme, mame rodiny, pritelkyne, pratele. A ano, jsou mezi nami i zeny. Navic ve svem volnem case spojujeme svou oblibu sci-fi s charitativni cinnosti a poradame rocne spoustu akci pro deti. Mozna by bylo lepsi si nejdriv o dane veci neco zjistit, nez se zacnete vysmivat. Je mi z toho smutno.
    • zaphod
      Na tohle téma nedávno napsal parádní článek Baldýnský.
      http://www.lidovky.cz/secteni-jedi-cy6-/ln_noviny.asp?c=A110202_000050_ln_noviny_sko&klic=241122&mes=110202_0#main
    • Aby ses nerozbrečel, když si z toho kultu Jediů dělali bitkaři jen prdel. *1*
      • Drom
        Ty se vrat do flamu PC vs. konzole a nesnas se pochopit, co evidentne nedokazes. *7*
        • Chudák Vegas.Nikdo ho nemá rád nikdo si s ním nechce hrát *1*
    • ales.smutny
      Myslím, že obviňovat Lukáše a koneckonců i mě (za ostatní kluky mluvit nemůžu) z toho, že nechovají úctu k SW je...poněkud pomýlené :) Já bych nebyl tak háklivý, chápu, že třeba teď to může s celou kauzou Jediismu být ožehavé, ale lidi, kteří v (s) universu (em) SW už "pár" let tak nějak žijí bych z nějaké podjatosti neobviňoval.

      Je to legrace, nic víc. Na svatbě jsem měl mix soundtracků, přičemž dva byly z SW, takže...;)
      • Drom
        no oni se nas totiz snazi ve sve kampani vyuzivat bez naseho svoleni a ten silenec, co to vede, je zralej na ustav...

        proste je to pro mnohe dost ozehave tema
    • janchor
      Člověče, o tom, že se fandom od toho pošuka distancuje, jsem přece jasně mluvil a navíc jsem sám dlouholetej ortodoxní Star Wars fan (viz zmínka o prvním Raukonu) , takže probůh - to "navážení" není myšleno 1. ve zlým, 2. tak docela vážně..
      • Drom
        ja vim, ze to neni mysleno ve zlem, ale ne kazdy to chape
    • A ja porad cekal, ze to skonci: "Necht vas sila provazi!", skoda *3*

      Chlapci jsou obcas trochu nekorektni, jsou to rvaci no, a maji svuj klub... Teda klubovnu :)
  • herni novinarina

    Je to jen muj dojem, a nebo ta financni uroven v herni novinarine je cim dal tim horsi a horsi? Konkretne, kdyz jsem se pred x-lety (asi uz 10? Nebo jeste vic) snazil prispivat recenzemi na celkem mensi herni web, tak sme tam dostavali litr za recenzi, mozna jeste vic. A to je dnes hodnota penez taky nekde jinde. A dnes, kolik berou externisti na internetu za recenzi? 600Kc? Nebo dostavate na games.cz aspon vic? Me to pripada uplne neuveritelny, nechapu, jak to vlastne muze nekdo profesionalne delat, pokud neni jako sefredaktor placenej vydavatelem. Nemeli by herni novinari zalozit nejaky odbory? :)
    • Zásadním problémem je neschopnost reklamy poradit si s internetem (slabě placená a rozšířená). Tohle v kombinaci s tím, že jsou ty weby neplacené, z toho dělají velmi náročný byznys.
      • To chapu, ale co dela web pro reklamu atraktivni? Jeho navstevnost? A co je to jedulezitejsi na webu? Jeho obsah. Nenelo by tedy byt, ze cim chce mit vydavatel kvalitnejsi web a tedy i vetsi navstevnost, mel by v prvni rade investoval do kvalitnich autoru, to znamena jim taky advekvatne za jejich praci platit? Vzdyt timhle zpusobem tu za par let budou psat o hrach jenom sami amateri, studenti a nadsenci. Nic proti nim, ja bych ale rad videl, aby v tomto oboru mohli bez problemu fungovat i dobri profesionalni autori a nemuseli pritom chodit vsude pesky, protoze nemaji na MHD :)
        • Jsi me asi nepochopil. Reklama vseobecne je na internetu mizerna a firmy do ni nedavaji ani zdaleka tolik penez jako do televize/novin/casopisu (v tom casopisu to asi ani tak nebylo nejak zhave). A to i kdyz se podivas na portaly jako seznam.cz, tak to s reklamou neni zadna slava.
          • Proc myslis? Ze jsem te nepochopil? A co si nepochopil ty na tom, ze pro zadavatele reklamy je atraktivnejsi, kdyz ma web velkou navstevnost? Navic herni weby neziji jenom z reklamy. Kazdy vetsi herni web ma treba smlouvu s internetovym obchodem, jako games.cz se surtepem.
  • Black_Hand
    taky jsem invertovanej! neni na tom nic nenormalniho. nejlepsi popis co jsem slysel na odliseni, je tento: predstavte si okolo hlavy kouli na ktere ti co nemaji invertovanou mys pohybuji bodem plus minus na nose a ti s invertovanou bodem na zatylku.
  • DSemik
    K jediismu asi tolik: http://cs.wikipedia.org/wiki/Jediismus.
  • Black_Hand
    digital extremes nebyli spojeni s nejakym extra titulem? treba Unreal Tournament (prvni)?
  • úvod...

    hehe, ta Chewbacca se povedla *1*
  • xMort

    iTunes

    Už druhý podcast v pořadí, který není v iTunes. Chybí díly #12 a #13. Nešlo by s tím něco udělat?
    • oin.odin
      hmm mne v iTunes všetko v pohode funguje ... a aj v iTunes Store je v všetko ako ma byť
      • po týdnu

        Nedělej, že nevíš, co má na mysli autor příspěvku nad tebou. Předposlední díl se objevil na itunes až dnes zároveň s posledním. Řekl bych, že ten, kdo to má na starosti se na to minulý týden prostě vy.ral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit