Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurda

    #13

    Tak co kdy už to bude?
    • Wirelessni.veverka
      Teda, takove dlouhe nestoudne cekani *1*
  • Návrh

    Nebylo by zajímavé zavedení podcastové rubriky "Co na to Vegas?"
    • DSemik
      Pouze pokud by byla vždy omylem vystřihnuta.
  • K té samokonkurenci SONY

    Už uniklo na net video s reklamou na Sony Xperiu Play:

    http://www.youtube.com/watch?v=OtYs0u0h08M&feature=player_embedded
    • RakeW
      Kde si zapínáš tu fíčuru, že máš po napsání komentu automaticky tři nelíbí?
      • Legenda o vegasovi z hrej sem uz dorazila jak se zda.
        *1*
        • DSemik
          Myslím, že je tu relativně dost lidí, kteří chodí i na hrej. Můžeme to zkusit: dejte tomuto příspěvku LÍBÍ všichni vy, kdož chodíte pravidelně i nepravidelně na zmiňovaný server. =)
      • Nevím, někdo je prostě tak hloupý, že nedokáže unést normální komentář, no.
  • Něco o ženských hráčkách

    http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/pach-attack-2x02

    Od 4:00 Pachter rozebírá tohle téma.
    • Jen ne tohle pako.
      • Co všichni proti Pachterovi máte?
      • DSemik
        Který myslíš? Je to reakce na příspěvek nebo přispěvatele? =)
  • Vystřihovánka z ELLE!!! *1* *1* *1* *1*
  • Spoiler...

    ...jak CYP! *1*
  • itunes

    Opět není na itunes. Nešlo by to tam dávat v den vydání? Nechce se mi to dávat do ipodu složitě přes počítač.
  • Pro redakci:

    Prosím recenzujte i nadále nezávislou herní scénu. Když jsem si projel Steam tak mě překvapilo, kolik mám "indie" her (Magicka, Amnesia, Super Meat Boy atd.). Tyto hry jsou často lepší a zábavnější než AAA hry a proto by byla hloupost je odsunout na vedlejší kolej.
  • Frikulin?

    Tak Drakea bych jeste jako priklad postavy cileny na ty "frikuliny" bral, ale Alan Wake?
    To jako fakt? Hipsterskej spisovatel se zaplatama na loktech?
    Navic zrovna trojice Wake/Drake/Monkey mi extra podobna neprijde (prvni dva mozna sestrihem)
    A i Drakea se musim zastat. To jestli je "sampon", tak nevim.. *7* To muze rict fakt asi jen "fousatej, plesatej tlustoch" (dle vlastnich slov)

    Mne teda prijde dementne frikulinsky spis Saints Row, pripadne treba Star Wars.
    • Můj problém asi bude, že dneska je frykulín prakticky každej druhej a co se před pěti lety považovalo za frykulína se dneska považuje za normálního hošu :) Já vyrůstal v osmdesátejch letech, kdy když měl někdo číro, tak metr dlouhý a fialový a nepustili ho do autobusu. Dneska má číro každej píčus na diskotéce, ale má deset centimetrů a je to prakticky jinak načesaná patka. Dělá se mi z toho na blití. Jsem ten tyo člověka, kterýmu nepřijde normální strávit každej den ráno hodinu v koupelně. Obzvlášť mám taky pocit, že na opuštěném ostrově v bitvě by hlavní hrdina neměl moc čas načesávat si na hlavě nějakou komedii.
      • Tak safra, od takovyho oslehanyho barda bych cekal trochu nadhledu. Jakypak "na blití"..? At se s tema barevnejma pirkama producirujou a tokaj jak chtej, ne? Rozumnymu cloveku jsou tyhle diskotekovy Gelmondove beztak akorat k smichu..
        Hlavne ale (jak uz se tu psalo) takovejhle hrdina ve hrach nebejva - nebo myslis ze to sedi na toho Wakea/Drakea/Opicaka? Asi se najdou i fakt trapny hrdinove (hlavne v japonskym exportu : D), ale fakt si nevzpominam kdy bych za nekoho takovyho hral, a zaroven nemam pocit, ze by mi nejaka dobra hra utekla (teda na ty japonsky fakt nejsem)
        Asi je cela tahle debata zalozena na slovickareni neboco... Nevim.
        • Nesnesitelny frikulin je v Assassin Creed 2, a ty perly co pronasi ....vlastne uplne odpovidaji tomu jak vypada.. :) Ale proc bych za takovyho dementa mel hrat ?
          Ad zensky... Predstava, ze budu v Mass Effectu 30 hodin koukat na Sheparduv muzskej zadek ( a vsimnete si, ze ten zadek mate na obrazovce temer neustale ), me jako chlapa opravdu nelaka...je to proste prijemnejsi mit tam Shepardovou:)
          • xMort
            Ženské vydání Sheparda má hlavně výrazně lepší dabing a je to sympatičtější postava, takže je lepší hrát ME za ženskou.
          • Nevim no. Ten zadek ma nastesti v brneni, ne? Hrat za zenskou, tak ji na ten zadek mozna obcas kouknu, ale vetsinou u her teda koukam spis na scenu okolo.
            Navic zrovna v takhle strhujici RPG hre, kde se ma clovek totalne szit s postavou mi hrani za zenskou fakt nejak nesedi : D
            I kdyz na druhy zahrani to asi zkusim. Stejne ale nemyslim, ze tvoje volba zensky postavy by vychazela z toho, ze jsi "chlap" - to sorry : D
        • Nebral bych to tak vážně :) Prostě je fakt, že postavám ve hrách chybí charisma a většinou jsou velmi vykalkulované a to bohužel podle mě včetně Alana Wakea a dalších jmenovaných. A bohužel mám pocit, že velké postavy postrádá i film. Nějak nevidím příliš mnoho nástupců Roberta De Nira, Harweyho Keytela a koneckonců ani oprsklých frajerů typu Bruce Willise. Mám pocit, že svět se stává tak nějak vyměklý, nekonfliktní, ulízaný, bezpohlavní a rozbředlý a tohle je jeden z průvodních jevů.
    • Je pravda že tie príklady úplne vhodne zvolené neboli ( minimálne hlavný hrdina Enslaved na mňa moc " frikulínsky " nepôsobí ale inak je pravda že skoro všetci herný hrdinovia vyzerajú viacmenej rovnako , či už nový Deus EXu , Bullet-stormu alebo napríklad aj defaultny Shepard z Mass efectu . Je to podobne ako vo filmoch , skrátka take šampónoidne tváričky ktoré ako by vypadli z obálky nejakého gay-časopisu. ( A to už vôbec nič nehovorím o mangoidných japonských hrách ). V hrách proste chýbajú taký civilnejší hrdinovia , aj keď sa nájdu výnimky ( napr séria gta ) :-)
      • Tak teda uz fakt nevim.
        Jestli ti tyhle zminovany figury pripadaj ja "samponoidni tvaricky jakoby z gay-casopisu"...
        To jako tak ostre kontrastujou s lidma ve tvym okoli? To nevim kde zijes.
        Je fakt, ze spousta hrdinu je rekneme naprumerne pohlednej typek s kratkejma, cernejma vlasama. Ale videt v tom problem? Co jako? V pripade ucesu to samozrejme je i kvuli technickejm moznostem. Videls nekdy ve hre verohodne vypadajici vlasy, prave krome cernejch, kratkejch? Ja moc ne.
        A i ve filmu radsi v roli sympataka uvidim Pitta nebo Clooneyho. To vite, drazi - lidskej mozek je holt tak hrozne povrchni, ze v ty nejhlubsi hladine proste sympatizuje spis s atraktivnima jedincema. A jestli to neni prokazany, tak to prokazu ja : D Druha moznost je, ze sympatizuje s tema, sobe podobnyma - potom je jasny proc mam ty dva idoly rad ; D
        Kazdopadne... Hry s obyc.hrdinou prece jen jsou - za vsechny legendarni Gordon Freeman.
        Malo jich je proste proto, ze by se do tech spektakularnich akci nehodili, ne? Ani nemusim odbihat od Uncharted: "hollywoodska", nadsazena akcni jizda, kde je hrdina zdatnej a az nezdrave sympatickej uz v samotnym scenari. Holt teda pak nemuze bejt obtloustlej, ani vyzablej, a proc by mel mit hnusnej ksicht taky nevim *7*
        • Mno.. To jsem to koukam vzal za blbej konec... ..za nekolik blbejch koncu.
          Tak tomu jeste nasadim korunu, a napisu, ze neco tak povrchniho muze vadit snad jen tem, co sami sebe jako sympatickyho a fesnyho nevidej.
          Proc by ale i ostatni meli hrat za protivnyho geeka..? : D
          Jo - rad to zenu do extremu.
          Asi proto, ze na Shepardoj, Wakeoj, ani Drakeoj nevidim nic tak "necivilniho" jako vy. Oproti bratru Danovi asi vypadaj "hezky", ale bratr sam jiste vi, ze se kvuli tomu nemusi citit menecenej. A pokud se tak neciti, tak nechapu podobny (az zahorkly) poznamky.
          Tak hrajte Brutal Legend, a podobny. Do vetsiny her se ale fyzicky zdatnej hrdina proste hodi, no..
          • 13_11
            Doporučuji videorecenzi AVGN na téma: "Hrajte za protivnýho geeka", hry z roku 1994, kde se o něco podobného "pokoušeli"; jenom si nejsem jistý, jestli byli s výsledkem nakonec spokojení.

            A k otázce frikulínů. Nač chodit daleko, Vito Scaletta vám taky nepřijde free, cool, in? Ostatně jako Marlon Brando, kterému je nápadně podobný, a z kterého dodnes leckteré dívky vlhnou. Vždyť to byl taky frikulín; jenom ve své době. Stejně jako ten Bruce Willis. Nicméně chápu, kam tím vším bratr Vávra mířil. Nesnáší totiž frikulíny typu Leoše Mareše; čemuž se vůbec nedivím. Marně si ale vybavuji, kdy jsem za takovou postavu vůbec hrál?
            Svět nebude zase tak zkažený, jak by se mohlo zdát.
            • RakeW
              Black_Hand: Píšeš "lidský postavy" a pak tam naskládáš takový zrůdy :).
            • Black_Hand
              no stejne, kdyz vezmu nej hlavni lidsky postavy, tak to nejsou frikulini. Nameless One, Raz, Manny Calavera, Roger Wilco, Geralt, Kyle Katarn...a slo by pokracovat.
            • On sa k Vitovi ten " imidž " celkom hodí , vzhladom na to o koho ide. Problém je skvôr v tom že takýchto xichtíkov je v hrách plno , až občas nieje lahké ich od seba rozoznať. Definíciu " frikulínstva " ponechajme stranou . IMHO by sa dalo povedať že hlavného hrdinu skoro každej hry by vo filme mohol hrať Matt Damon , Tom Cruise atd. ale moc si nespomínam kedy by som naposledy v hre videl niekoho ako Adrian Brody , Vigo Mortensen , Jack Nicholson alebo Kevin Spacey :-)

              PS: V rámci výzkumu som sa pozrel na pár artworkov a obalov a skutočne sa mi zdá že na rozmanitosť si moc vývojár nepotrpia viz. http://img828.imageshack.us/i/xichty.png/ :-)
            • 13_11
              Jasné. Já jel čistě podle fyzického dojmu; ani Brando a ani Scaletta se neoblékají jako bezďáci. Mají styl, protože se oblékali/"oblékají" šmrncovně; kouzlo jménem charisma ponechám stranou. Problém bude v definici pojmu frikulín, který jsem zaslechl prvně právě od Dana Vávry. Obléká se frikulín doopravdy podle druhých lidí nebo se obléká právě podle sebe, a tím definuje trend ostatním? I ten Leoš Mareš (a to je mi ten pán úplně pupík), dle mého, nespadá do kategorie: "propadl jsem kouzlu nakupování, honem rychle nakoupit nejdražší kalhoty na světě, protože je prodává DIESEL!". Zase za TAKOVÉHO hlupáka ho nemám.
            • Presne tak - kdyby herni hrdinove pripominali Marese, tak bych tu nevoli pochopil, ale taky o zadnym takovym nevim..
              Ale s tim Vitem teda nevim - spis nez nejakej frikulin mi prijde jako klasickej greaser-mafian podle ty nejzajetejsi sablony.
              A Brando.. Tos myslim uz vubec netrefil. Teda... ..kdyz se rekne "frikulin" tak si vybavim spis cloveka, kterej je otrokem trendu, a dela vsechno proto, aby byl free, cool a in defacto pro ostatni... ..pro spolecnost..
              Naopak Brando totalne rozboril vsechno co v ty dobe bylo. Proslavil se vlastne filmem "Tramvaj do stanice Touha", kde hral (dneska uz mozna obycejnejsiho, ale tehdy nevidanyho) "badboye". Zensky z takovyho dobytka prej fakt v kine omdlivaly - at uz v dobrym, nebo zlym : D
          • Jeblotron

            OK . v tomto smere som sa asi vyjadril , proste sa mi zdá že vačšina takýchto hrdinov by mohla kludne robiť modela/modelku a človek až má občas pocit že herné svety sú zabývané klonmi z nejakého na(r)cistického laboratória na výrobu ideálnych , rasovo čistých jedincov :D
            Proste akoby vývojári zobrali nejaký priemer z toho čo vačšina ľudí považuje za " atraktívneho človeka " a podla toho vyrábali jednoho hrdinu za druhým , až to po čase trochu nudí.
            A podobný " problém" je aj s ženami v hrách . Vo vačšine hier má každá , aspom trochu dôležitá vedlajšia ženská postava dokonalé miery , 3ky až 4ky prsia a dokonalé botoxové našpulené pery ( uznávam že mi to až tak žily netrhá *2* ) ale napríklad v tom Mass effecte sa mi moc nezdalo že odmala mučená , tyraná a trýznená , všetkými vetrami ošlahaná biotická sociopatka vyzerá ako Megan Fox s vyholenou hlavou. :-)
            • ales.smutny
              Kchm...tedy Megan má poněkud jiné...ehm...atributy...určitých partií...než Jack :) Na druhou stranu, Jack o něco líp hraje...
            • Black_Hand
              @RakeW: tak mam trochu smysl pro humor :).
          • janchor
            Hele, nikdo nevolal po nesympatickejch & obézních hrdinech, jen po pestřejších a charakterních ksichtech - viz Danův příklad s Willisem. Nějaká fyzická zdatnost s tím nemá nic společnýho.
            • Alejo - vsak ja prehanim.
              Stejne tak mi ale prijde prehnany tvrdit ze je "v kazdy druhy hre" hrdina "samponak" - nebo jak to bylo receny...
              Osobne jsem snad nikdy nehral za nekoho, koho bych ja oznacil za "samponaka"(tenhle vyraz slycham snad jen od punkoveji zalozenych kamaradu, a ne - sam zadnej sampon taky nejsem), kazdopadne novej Max Payne je taky dobrej priklad "jinyho" hrdiny. A takovejch je dost.
              Je fakt ze tech Drakeovitejch je asi vic nez ostatnich, ale nijak hrozny to teda neni.
              Co si vzpomenu na hry co jsem hral za posledni rok, tak Prince of Persia, Red Dead Redemption, Mass Effect (def.Shepard), Alan Wake, Gears of War, Heavy Rain, Assassins Creed, Dead Space, MafiaII, Hitman BM, ...
              Fakt mi neprijde ze by tohle stalo za rec.
              Spis je to o tom, kdo je na jakej typ lidi alergickej, a jak rad zvelicuje - nebude to prave pripad Dana Vavry?
            • ales.smutny
              Ostatně nový Max Payne...:)
  • zdeeneek

    Vavra

    v podcastu zase perlil, u sulina z telenovely jsem se rezal asi 5 minut *1*
    • Black_Hand
      no jo, ale von ma pravdu. stejne ale radsi hraju za zensky... za "chlapa" (orka) jsem naposledy hral v bete World of Warcraft
      • zdeeneek
        ja ve wowku hraju za muzsky postavy, hraju na RP serveru a nedovedu si predstavit, ze bych myslel a jednal jako zenska *1* z toho bych se asi zblaznil *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit