Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Help

    Prosim vas dohraly jste nekdo Darksiders?? potrebuju pomoct vubec nevim jak dal sekl jsem se u takovych vagonu?? dekuju za pomoc ICQ 360074611
    • http://guides.ign.com/guides/818225/

      I když pochybuju že budeš umět anglicky. Bohužel to už je tvůj problém
      • Dík aspon neco :D, to bych mel zvladnout
        • Musím říct, že jsi mě mile překvapil. Čekal jsem klasickýho troglodyta. *1*
    • 13_11
      Poradí mu tady nějaká slečna?
      • Nikdo neporadi to jsou dneska lidi :(
  • Jozef123
    Bude tento týždeň Daniel Vávra v podcaste?
    • ,,Tento´´ týžden asi ne, no.
  • SONY

    Zapoměli jste na MiniDisk.
  • Podcasting

    Zdarec podcasťáci, mám dotaz a myslím že není třeba vás s ním otravovat přímo v podcastu :D Používám na svojí nokii funkci podcasting, která mi umožňuje spravovat nejnovější podcasty a přímo je stahovat do mobilu. Vyhledal jsem si tam kdysi váš bývalý podcastový počin ale ten váš tam zatím nemůžu najít. Byl by problém fight club do této databáze umístit? Bylo by to hodně praktické :)
    • V aplikaci podcasting das volby/nove vysilani a jako url zadas http://games.tiscali.cz/podcast/rss.xml a budes moci podcasty normalne stahovat
    • Xykon
      Moje Nokia (5230) si Fight Clubem v pohodě rozumí.
  • Nuka Break

    Co to bylo za super for s tim eyebotem? Pamatuju si jen ze na nej pridelali bottlecap bombu a poslali ho na darebaky - nenutte me si to poustet znova : D
    Popr. jakej tam byl dobrej for - kdyz uz z FO udelali barevnou grotesku, tak by to fakt nejakej dobrej for chtelo : ))
    Dovolte mi teda vyhlasit anketu: Nejvtipnejsi moment z Nuka Break.
    I nominace ale musim nechat na ostatnich...
  • Xykon
    Co provádí Dan Vávra?
    • RakeW
      No, Mafii 3 prej nedělá. Tak asi Mafii 4?

      EDIT: Po reakcích. Byl to jen nevinný vtípek. Ste se to hned chytli *5*.
      • Xykon
        Spíš sem tím chtěl říct, že by zase mohl přijít do podcastu :P
      • zdeeneek
        po tom co mu udelali mafiani z 2K ma uz myslim mafie plny zuby *4* Byl bych rad kdyby se pustil do nejakyho jinyho tematu, treba to RPG ze stredoveku bez magie, elfu a podobnejch blbosti, o kterym se jednou zminoval by nemuselo byt vubec spatny ... akorat tenkrat rikal, ze na nej nema prachy *4*
        • DSemik
          Řekl bych, že by se jednalo o něco ve stylu Mount & Blade, u které to fungovalo dobře.
  • RakeW
    Ocelot23: Chodí to tak do dvou týdnů a chodí to normálně poštou.
  • Ocelot23

    Soutěž

    Chtěl bych se zeptat jak dlouho tak přibližně trvá než příjde výhra z podcastu?A když ten den nejsem doma a tudíš není doručena mám možnost jí získat jindy? A případně jestli se lze nějak domluvit na času doručení nebo jestli je možnost poslat výhru českou poštou(na vlastní osobní náklady)
    A ještě .. nevíte jestli je ta Bad Company 2 o kterou se teď hraje steam verze? (a jestli ano že by tu byla možnost v případě výhry poslat steam kod po mailu a rozbalenou hru poslat normálně? (nebo klidně neposlat)
    • Ještě jsi nevyhrál, co takhle počkat? *2*
      • DSemik
        To je záměr, teď už se nemůže stát, že by nevyhrál, protože pak by příspěvek neměl smysl. Dobrá taktika... =)
      • Ocelot23

        ..

        No vždycky je lepší se nejdřív zeptat navíc to myslim obecně i na příští soutěže :)
  • Robotron3

    ...

    Jo a taky mate v popisku Bacha misto Polacka. Nevim, nevim, pripada mi, to kluci nak flakate, nic ve zlym... (taky soude podle chyb, co jsem v posledni dobe videl v novinkach a tak)
    • FreelancerSVK
      to bude tými koláčikmi z Amsterdamu :P
  • Robotron3
    Dneska se mi to nak netento. Nejdriv dlouhe povidani o dvouch filmeccich podle her, ktere si kazdy muze pustit a vidi to a pak povidacky o PSP2, coz jste mohli vedet, ze kdyz teprve pristi den budou oficialni informace, tak budete asi dost mimo. No a nakonec Lukas Grygar neveri Excaliburu...

    Nic, pockam, az bude zas Dan Vavra *3*
    • A to zasa podľa mňa najvtipnejší a najzábavnejší podcast (až na tie handheldy), občas som sa až smial nahlas a váľal po zemi smejúc sa.
    • janchor
      Naopak, moje víra je zcela nezdolná!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit