Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cus chtel jsem se zeptat kdy bude recenze na Gran Turismo 5 cekam na tuhle hru uz asi 5 let *4*
  • Zdravim,
    predne - novy web vypada a funguje pekne. Bylo by mozne ale optimalizovat galerie tak, aby se pri prochazeni nenacitala s kazdym obrazkem cela stranka?

    Diky
    • bizi
      kliknete na lupu a pak listujte sipkami. zadne nacitani dalsi stranky pak nebude
      • A kde mam ty sipky presne hledat? V Opere, Chromu ani Exploreru je nevidim.
  • Zajimalo by me zda bude moznost aspon u registrovanych uzivatelu editace prispevku.Clovek se nekdy sekne a uz to nema moznost ten komentar opravit.
    Dik za odpoved.
    • bizi
      Uvazoval jsem o tom (nebo aspon o smazani prispevku). Trosku to komplikuje moznost reakci a co kdyz na to uz nekdo reagoval a ja celej prispevek prepisu, aby vypadal jako vul?
      Samotna editace problem neni a je to prace na par minut.

      Editovano: Myslite takhle nejak? :) Samozrejme vedu i historii zmen (prozatim neverejne)
      • Presne takhle jsem to myslel :-) diky
      • DSemik
        Když tam bude uvedeno, že příspěvek byl editován, neviděl bych v tom problém.
  • ahojte chcel som sa spytat ci by sa nemohol player na video zmenit. ci sa da video dat na iny server napr.(youtube) nemam nic proti tomuto ale je to dost pomale nacitavanie, mozno mam len ja taky problem ale neviem. neviem ani ci to tu uz bolo riesene necital som vsetko.
  • Při čtení některých příspěvků mě tak napadlo: proč tu není nějaký filtr na ne zrovna vhodná slova? Z vyjadřování některých čtenářů by se s ostudou odklidil i South Park.
    • Drom
      myslim, ze by to nepomhlo, filtr na fanboye holt neni - diskuze u videorecenze noveho COD mluvi sama za sebe
      • Heh, na flamewar hráčů CODu se radši ani nekoukám. Já ale myslel to, aby se nevhodná slova automaticky vyhvězdičkovala a nebo aby alespoň bylo v pravidlech, že se tu má mluvit slušně (samozřejmě taky aby to někdo hlídal).
  • diky za PC filter.
    • oin.odin
      mne to vždy prišlo ako irelevantná funkcia ... ale ja som zase atypicky multiplatformový (pri. MAC / iPhone sec. PS3 ter. PC )
      • oin.odin
        a ešte jedna šialená (nereálna) myšlienka čo tak eMagazín na iPad nádherne premyslená symbióza zvukov, obrázkov, textu a videí .... a za to bi som vám kľudne aj platil
  • DSemik
    Co takhle zavést nějaký systém sledování diskuse? Mít otevřených spoustu oken není moc příjemné, nehledě na to, že lidé často nepoužívají jen jeden počítač.
    • bizi
      Diskuse se jeste budou vyvijet. Ad vic pocitacu... pri prihlaseni by se mely pocty prectenych polozek pamatovat.
      Zatim jsem dodelal filtrovani clanku podle platforem (zakladni rozdeleni je PC/Konzole, dale lze filtrovat rovnou na platformu). V patek se nasadi.
      • DSemik
        Je vážně příjemné vidět, že se web vyvíjí a přidávají se další možnosti. Jen tak dál.
        • bizi
          test
          • bizi
            test2
  • Tak se nám čtvrteční dopoledne pomalu chílí ke konci a podcast nikde. Nebo sem slepej? *9*
    • janchor
      Už je venku.
  • Jestli to tu cte redakce tiscaligames muzu se zeptat jestli vam neubyla navstevnost stranek ? kdyz byl stary vzhled tam sem byl uplne natesenej co novyho pekne prehledny a ted neprehledny nabiha to dlouho obrazky sem nepochopil nejdou posouvat nabihaj pomalu chodil sem sem 5 x za den a ted 1 za dni dni jestli tu neni neco noveho dost ste pohorsily :(
    • DSemik
      Nevím jak na předchozím webu fungovalo posouvání obrázků, ale rychlost jejich načítání by snad neměla být nějak dramaticky změněna. Přehlednost je věcí zvyku, když bych na nějakou stránku po delší dobu chodil 5krát denně, asi (určitě) bych byl z prvních, kdo by nadával na změny.

      S návštěvností bych to taky neviděl tak černě. S tím, že přisli lidé od konkurence, včetně současného šéfredaktora, web se trochu změnil a minimálně po nějakou dobu se o něm mluvilo. Předtím jsem tu nebyl snad ani jednou (minimálně ne úmyslně), ale kvůli lidem co přišli se stalo Games.cz zajímavější.
    • Jestli to tu cte redakce tiscaligames muzu se zeptat jestli vam neubyla navstevnost stranek ? kdyz byl stary vzhled tam sem byl uplne natesenej co novyho pekne prehledny a ted neprehledny nabiha to dlouho obrazky sem nepochopil nejdou posouvat nabihaj pomalu chodil sem sem 5 x za den a ted 1 za 14 dni jestli tu neni neco noveho dost ste pohorsily :(
      • Úvodní stránka mi nabíhá pod sekundu, takže známá věta "Problém není na vašem přijímači" zdá se být nepravdivá.

        Na duhou stranu, ono nejde sesynchronizovat nový a starý design? Nemělo by to být nic složitého...
  • Btw, bude přímo na webu nějaký přímý odkaz na podcast - myslím jako tlačítko, které bude na hlavní liště?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit