Přejít na výpis diskuzí

US5

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1289 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re : Richienga

    Ja hlasovat nebudu, to si kurva vyhodte z hlavy. KROCH KROCH KROCH
    • Re: Re : Richienga

      tobě to taky nikdo neříkal! *1*
  • RICHIE <333

    hey hlasujte pro Richiehooo tady: http://www.maedchen.de/umfragen/Sta rs-Stars-Wer-ist-der-suesseste-Prom i-Boy-_95115.html (smazat mezery)! a jinak Richie vede! *14* *14* *14*
  • Chliv a jeste raz chliv a myslenky z chliva

    Je to Odpad, tahle skupina. KOKOTSKA hudba, Prijebane texty o hovnach a o srackach. Tahle muzika se vam libi ? To vas lituji. Mam Otazku. Mozek vam uplne zamrzl aneb se spalil ?
    • Re: Chliv a jeste raz chliv a myslenky z chliva

      vsechno uz tu bylo receny od Lennushky tak snad jen SMEJU SE TI xDxDxDDD
    • Re: Chliv a jeste raz chliv a myslenky z chliva

      tvl tak teď mám záchvat jako sviňa *1* *1* *1* *1* *1* nám zamrz mozek??? *1* *1* *1* tak to už mě pose*te, fakt že jo.. no hlavně že TY se tady zmůžeš kecat jenom nějaký sračky, který stejně vůbec nikoho nezajímaj a přitom ho*no o US5 víš, možná si tak slyšel 2 songy, viď *1* *1* a hlavně, že nám "zamrzl" mozek *1* *1* *1* tak víš co? podívej se, co už dokázali oni (a že toho ještě hodně dokážou) a cos dokázal ty *1* možná se tak všude ztrapňovat, ubožáku *1* ale jako toe jedno, to nemá žádnej smysl mluvit s někym, kdo je zralej na léčení! *1* *1* takže odteď *ignoration* *1* ale tohle jsem prostě musela napsat, to mě zas dostalo *1* *1* to já lituju tebe, chudáčku *1* *1*
  • US5

    US5 jsou nejlepší skupina a hotovo *5* Mají skvělou hudbu,skvěle tancují a taky mají něco v hlavě...proto to taky takhle daleko dotáhli a ještě dotáhnou!Docela jsem se pobavila těma trapnýma příspěvkama,které tu někteří inteligenti píšou *13* Když se vám US5 nelíbí tak co tu vůbec lezete.....vy jim nešaháte ani po kotníky a taky nikdy nebudete(to vlastně nikdo z nás)Abych to zhrnula...jsou to pro mě prostě borci(kluci z US5)a vždy budou *14* *4*
    • Re: US5

      Přeně lip bych to neřekla *14*
    • Re: US5

      hey přesně, moje slova!
  • USííící

    hey vsimly jste si, ze US5 uz jsou v top skupinach na 3. miste? supeeer! *14* *14* *14* :o))
    • Re: USííící

      No dyt jo taky jsem tem lidem psala co jsou tady aby si je pridali do skupin
      • Re: Re: USííící

        no toe dobře, páč US5 jsou bééést! <333 x)
  • Yelita fanusikovske

    Nikdy jsem im nepral rozpad, ani nic zlyho. Kdyby se rozpadli, ja bych nemel do koho picovat, rypat a kydat a nemel bych koho kritizovat. NEjRADEJI vsak kritizuji tu jejich hudbu. JE TO KATASTROFA, NEPOSLOUCHATELNE KOKOTINY A PICOVINY. A VY FANOUSKOVE SE NEPOSERTE Z TYHLE VASI SKUPINY. pRO VAS JE DOBRY AKURAT TAK TOHLE A JESTE TOKIO BORDEL
    • Re: Yelita fanusikovske

      →no comment :DDD←
      vysyp si tu slámu z palice! :D
  • Vyplach

    Ale kdyz ja tak rad kritizuju, picuju a proste delam bordel. To vite, net je dorbry kurva, tu mam anonymitu a muzu picovat kolik se mi zachce. A vzdy si tu muzu psat ty moje dementni dusevni vyplachy a ty moje sprostarny. HEHEHE KROCH KROCH KROCH KROCH KROCH KROCH
    • Re: Vyplach

      dvanactiletej hoper :-D
    • Re: Vyplach

      já naprosto chápu, že jsi duševně zaostalej, ale to tady nikoho nezajímá, takže si běž ty svý výplachy psát jinam, jo? XD a nebo se klidně můžeš ztrapňovat dál, aspoň se zasměju, že.. XD
      • Re: Re: Vyplach

        jo a taky.. zvyšuješ USíkům návštěvnost! *1* XD
    • Re: Vyplach

      tak bud tak hodnej a běž si to psát někam jinam
    • Re: Vyplach

      neodpovedel si mi na otazku
  • us5

    ahojky hlasujte po us5 na http://www.thedome.de/dome/polls/p: 1794
    a pak zadejte abstimmen muzete hlasovat znovu po pul hodine a mimochodem tokio hotel vedou pouze o 1 hlas takze hlasujte a posilejte to dal
    • Re: us5

      jasnáá já hlasuju furt, USíci je převálcujou! *4*
  • Prasarny

    Nezalezem!!! A rejpat budu furt. To me bavi :_ picovat, kydat, rejpat, kritizovat. Apropo, co oni vlastne hrajou za zanr ? Poprock ? Bordel rock ?
    • annna

      Hele Jsou to popová skupina jestli vůbec víš co to znamená me by zajimalo co ty poslouchas mentál tak nebuzeruj nikoho nás to tady nezájímá
    • Re: Prasarny

      no tak si "rejpej" XD koho to tady zajímá?! nikoho XD my se nepotřebujem zabejvat nějakou ubožačkou, co utekla z ústavu pro duševně choré a vůbec.. ztrapňuješ jenom sama sebe XD z těch tvejch "duchaplnejch" "inteligentních" příspěvků fakt chčiju XDDDDDDDDD
  • Chliv

    Jsou to kokoti vyjebani, haved pojebana skurvena, Nenavidim tenhle typ muziky. Jsou to HOVADA, HOVADA a jeste jednou HOVADA. Velky smradlavy lejno, ktere vysere kravka na nejaky louce si vic vazim nez tuhle tlupu zaostalych dementu. hOVNA TO jsou.
    • Re: Chliv

      Jak uz tady jednou padlo, timhle nas nenaseres, takze se musis snazit a vymyslet dalsi tvoje chytry prispevky, hlavne co nejvic nadavek ze? *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: Chliv

        no presne *1* *1* traparna *1*
    • Re: Chliv

      co ze jsou??? kokoti vyjebani??? no a co ses v tom pripade ty, kdyz se zmuzes akorat napsat nejakej nesmyslnej ubohej prispevek? *1* *1* *1* podivej se co dokazali oni a jeste DOKAZOU a podivej se co jsi dokazala ty *1* takze zavri hubu *1* nikoho tady nezajima nejaka zamindrakovana trapna ubozacka, ktera dokaze akorat TOHLE *1*
    • Re: Chliv

      víš co tak běž do piče ty tvoje přihřátý kecy tady nikoho nezajímaj tak sem nelez. jedinej kdo je tady pojebanej a skurvenej seš akorát tak ty.jo a dement jseš určitě taky protože jinak by si sem nelezla.tak nás už neotravuj nikdo tě tady nechce
    • Re: Chliv

      ty ubožačko jedna, seš akorát tak k smíchu, víš?! XDDDDDDDDD jesi si myslíš, že tim tady někoho nasereš, tak se nech vyšetřit XD, ale to se nech i tak, protože ten tvůj "inteligentní" příspěvek je tak na úrovni houpajícího koně a to ještě milionkrát hůř XDDD jáj já už se nestačim divit jak ty lidi (jesi se tomuhle teda dá říkat člověk) jsou dneska pitomý, trapný a ubohý omg XD ale nebudu se snižovat na tvojí úroveň XD no tak jsme si hezky pokecaly, sbohem XD nebo spíš.. bez boha! XDDD
    • Re: Chliv

      Tak proč jsem lezeš nokoho to tady nezajímá jsou rozhodně lepší než ta to tvoje tak si táhni a nelez sem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší