Přejít na výpis diskuzí

US5

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1289 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sdsdf

    posílejte všichni dneska v průběhu DJ divák SMSKY ve tvaru: DJ US5 na číslo: 900 11 15
    • podpořte US5

      hej lidičky podpořte US5 v dnešním Duelu .... jsou přece lepší a tak pište smsky
      ve tvaru *DJ mezera US5 na číslo 900 11 15*
      • Re: podpořte US5

        jasný jsou NEJLEPŠÍ, nikdo na ně nemá! musí vyhrát! *14* *14* *14*
  • DUEL Óčko

    posílejte všichni zítra v průběhu DJ divák SMSKY ve tvaru: DJ US5 na číslo: 900 11 15!
    • Re: DUEL Óčko

      No fuj!! To bych si radši prsty polámala než abych posílala takovým debilům SMSky! *1* *1* *1* *15* *15* *13*
      • Re: Re: DUEL Óčko

        ty uchyle jeden drz hubu US5 jsou nejlepsi *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: DUEL Óčko

          jo tak ja sem k smichu *8* *8* *8*
      • polib si

        si pekna pipina!! US5 je upa nej a komu se nelibi at si prdel polibi!!!
      • Re: Re: DUEL Óčko

        tak se neozývej ubožačko (btw neumíš ani napsat svoje jméno XD), taky to bylo myšlený pro fans USíků! ale hezkej pokus no XD seš k smíchu XD
      • Re: Re: DUEL Óčko

        tak proc jsem chodís nikdo se te na nic nepta
      • Re: Re: DUEL Óčko

        běž do piče a nelez sem když jseš na ně taková není na tabe tu nikdo zvědavej. já teda smsky rozhodně posílat budu. *4*
  • RE:očko

    ahojky holky už jste o tom slyšely? 10.6 na očku v dj divákovi se uskuteční souboj mezi us5 a the rasmus. a ovlivní to jen ti kdo přijdou ve 14:30 do očka tak doufám že to vyhrajem. tak jen prosím ti co můžete tak tam prosím zajděte at to vyhrajem. ti kteří vyhrajou tak bude o nich speciál. a to si přece nemůžem nechat ujít. vydte holky?
    • Re: RE:očko

      Já tam tedy budu posílat smsky , protože tam nemůžu *3* *3*
      • Re: Re: RE:očko

        jj já taky budu posílat hooodně smsek *4*
    • Re: RE:očko

      omggg já kdybych mohla, tak tam zajdu hned ×( hey ale fakt tam někdo dojděte pllls, USíci to musí vyhrát!
      • Re: Re: RE:očko

        No tak tam pošli smsky
      • Re: Re: RE:očko

        to teda máš pravdu musí to vyhrát,jsou lepší než rasmus. tak ten kdo tam může tak tam prosím dojděte a podpořte je co nejvíc to půjde at vyhrajem.
        • Re: Re: Re: RE:očko

          no to jsou teda milionkrát lepší než Rasmus, páč US5 jsou upa NÉÉÉJ! *14* *14* *14* *1*
  • us5

    miluju us5 z celého srdce a škoda ze v top skupin skončili na 7-miste kdyz byli dokonce na 2
    • Re: us5

      ? v jakejch top skupinách?
    • Re: us5

      no to teda máš pravdu je to velká škoda *4*
  • US5

    hrozne moc miluju US5 jsou nej nej nej nejlepsi skupina na svete je mi hrizne lito ze vinnie a chris odesli ale kazdej ma na ne jinej nazor tak to prosim rikejte normalne a hned nane nenadavejte taky by se vam nelibilo kdyby vam nekdo urazel vasi oblibenou skupinu nebo cokoli jineho tak se nad tim aspon zamyslete jestli mate trochu rozumu prosim berte na nas ohled diky *3* *3*
    • Re: US5

      Máš úplnou pravdu já taky hrozně lituju vinnieho a chrise. je to velká škoda. vinnie byl úžasnej a us5 je úplně nejlepší skupina na světě. a ti co s tím nesouhlasí tak tu nemaj co dělat.
  • ROZPAD!!!

    To je super že se pomalu ale jistě začínaj rozpad!!!!!! Nejhezčí z nich byl Chris a udělal dobře že odešel!! *1* *5*
    • Re: ROZPAD!!!

      Jo a Vincent byl úplně nejhorší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! Co ste na něm všichni měli fakt nvm!!!!!!!!!!!! *5* Jo ale jeho máma je super že se trochu zasloužila o rozpad skupiny *5* *5* Jen tak dááááááááááááááááááááál.
      US5 je jako TH nejdřív sláva jak něco a potom po nich neštěkne ani pes!!!!! Je fakt že Th jsem neslyšela dlouho v rádiu a vůbec toho nelituju!!!!! *13* *13* *4*
      • Re: Re: ROZPAD!!!

        jestli srovnáváš US5 s TH, tak běž radši navštívit psychiatra místo tohohle fanklubu, buď tak hodná, jo?! seš mimo, VŮBEC se NEROZPADAJ! to, že nějací členové odešli VŮBEC neznamená rozpad ty pičo, tak se nad tim nejdřív zamysli, než zas něco vypustíš z huby! a začni se starat sama o sebe a o svoje duševní zdraví, když nemáš nic lepšího na práci, než někoho pomlouvat! ubožačko! adios
      • Re: Re: ROZPAD!!!

        běž do piče krávo a radči sem nelez tak zaprvé se nerozpadaj nevím kde jsi to zas vzala ale jedno je jis jseš velká piča jo a co se týče vinnieho tak ten je krásnej už sám o sobě. nechápu proč jsem vůbec lezeš když jim akorát tak závidíš radči se běž starat o něco jinýho a náš fanklub us5 nech bejt bud tak hodná *10*
  • Us5

    Us5 jsou uplne božííí moc je miluju akorat lituju viniho že odesel neda se nic delat moc moc vas zbožnuju *14* *14*
    • Re: Us5

      ahojky já s tebou naprosto souhlasím je strašná škoda že vinnie odešel byl úžasnej měla jsem ho nejraději. Vinnie forever
  • us5

    JOU TO KOCOURCI!I LOVE US5! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14* *14*
  • Zdravíím xD

    Ahojky, je tu někdo, kdo rád píše příběhy (FanFiction) právě o US5? A chtěl by svůj/své příběhy zveřejnit, a neví kde? Napište x)

    P.S. Tihle naši US5 jsou ti nejlepčí, nejdokonalejší, nejúžasnější, a já neviim co ještě.. Prostě jsou nej a konec xD
  • nej nej nej nej nej nej nej

    Ahoojky myslím že všicni tady se mnou budou souhlasit že tahle skupiny je nej , nej , nej , nej , nejlepší skupina na světě *14* *14* *14* *14* *14*
    Nechápu jak se někomu může líbit třeba např. Tokio Hotel ( fůůůůůůůůůj )
    Budu psát do časáků až tam dávají víc věcí o us5 a plakáty taky to je jasný neeeeeee.
    • Re: nej nej nej nej nej nej nej

      jo přesně, měli by tam dávat víc plakátů atd., hlavně, že tam je pořád Lady Gaga a podobně *10*
    • Re: nej nej nej nej nej nej nej

      souhlasím s tebou taky bych byla moc ráda kdyby do časáků dávali víc věcí o us5. co se týče tý skupiny tokio hotel tak taky nemůžu pochopit jak se to může někomu líbit.us5 jsou prostě úžasní a ta nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nejlepší skupina na světě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší