Přejít na výpis diskuzí

US5

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1289 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AS FÁÁÁÁÁÁJF :D

    US5 jsou uplně nejlepší jak já je miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sdsds

    http://tus5.blog.cz/0904/oficialni- cesky-fanclub#komentare http://tus5.blog.cz/0906/knizka-ane b-kolik-fans-maj-us5-v-cr#pridat-ko mentar
  • yxa

    http://www.ujdeto.cz/ pro věrný fanoušky US5 hlasujte prosím písnička Friday je na 37 miste a písnicka Endless Feeling je na 47 miste a pozor tokio hotel vedou takze hlasujte *1*
  • axasx

    Ja nevím proč se všichni hádáte oni jenom zavidej ze maj US5 to lik fanousku a ke vsemu jsou v top skupin na 4 miste a kde jsou Rasmus?
    • Re: axasx

      no dyt jo to my tady vsichni vime to oni jsou ubohy jim nikdo na ty jejich rasmus nenadaval. takze no comment a uz neresit nespadneme snad na jejich uroven.
  • <3

    US5 uplne MILUJU *14* *14* *14* Jsou nejlepsi fakt nikdo na ne nema a hej ja uplne nemuzu z ty pisnicky The One aaa ta je upe dokonala *14* *14* *14* *1* Tak ale oni maji vsechny dokonaly ale tudle jsem objevila az ted *1* A tez jsem upe nejvic happy ze Izzy je zpatky *14* *14* *14* *1*
    • Re: <3

      přesně přesně přesně, moe slova XD a konečně tam má Izzýk pořádný sólo! ×)))
      • Re: Re: <3

        Jo to teda Ted zrovna koukam na tubku na video z The Dome jak tam je Gone a As good as it gets omg dokonalost já zas nemuzu *1*
  • hlasujtééé

    HLASUJTE VŠICHNI TADY: http://www.thedome.de/dome/polls/p: 1794 PRO US5 (pak dáte abstimmen)! myslim, že můžete hlasovat každejch 30 minut bo tak nějak! hlavně hlasujte, páč teď vedou Tokio Hotel a to jako VŮŮŮBEC!
    • Re: hlasujtééé

      vymažte si mezery v odkazu
  • us5

    je to nej nej nej skupina na světě!škoda že,vincent a chris odešli,ale přesto doufám že,se vincy nebo chris vrátí,ale byla bych mnohem radši kdyby,se vrátili oba.us5 jsou moje oblíbená skupina a budu je pořád poslouchat a je mi jedno žě,se někomu nelíbí to je broblém toho člověka.takže,když se vám nelíbí tak sem nepište,jak by se vám líbilo kdyby,vaši skupinu uráželi ostatní?tak si to srovnejte ve svý mozkovici než sem o nich něco hnusnyho napišete! *3* *3* *3*
    • Re: us5

      joooooo US5 the BEST on the wooorld, nikdo na ně nemá a ani mít nebude! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • HaHa

    Ha ha ha ha projeli to projeli!!! *1* *1* *1* *15* Dobře jim tak. Dneska mi už náladu nic nezkazí!!
    • Re: HaHa

      Tak to děcka ty vaši hošani nějak nezvládli co? *1* *1* *1*
      No je vidět,že ty vaše US5 poslouchaj děti a TR už je hudby pro dospělé(kvalitní) takže už bylo předem jasné že vyhrajou *3* *3* *3*
      • Re: Re: HaHa

        co to je TR *7*
      • Re: Re: HaHa

        nezvládli, aha :D takže tam měli tuny fanynek, vy asi tak 2 a rozhodly nějaký podělaný tři hlasy (btw mě to nevzalo asi 30 smsek a kams taky, páč tam byl error :P) a nezvládli??? :D aha tak víš co? příště nejdřív mysli mozkem, jestli nějakej máš, než začneš psát takový.. no nechci bejt sprostá.. :DD
        • Re: Re: Re: HaHa

          Ale ale ty ses nám nějak rozčílila *16* *16* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: HaHa

            ty jo, fakt jo? :D já teda nevim, jestli neumíš poznat smajly, jo..., ale já se jenom směju :D
            • Re: Re: Re: Re: Re: HaHa

              Ale to nepatřilo tobě *13* a nemusíš mě poučovat,já vím toho víc o životě tak už dejte pokoj děvčátka poupátka.Už mě to vážnš nebaví se dohadovat o ničem.Člověk vyjádří jen svůj názor a vy se můžete zbláznit.Takže tímto tuhle diskuzi končím...zdarec *3*
      • Re: Re: HaHa

        *1* *1* *1* fakt jo??? XD no toe teda zajímavý, že od US5 tam bylo fans přes 30 a od vaší "KVALITNÍ HUDBY" *1* *1* *1* 3 bo 4! *1* takže klidni vášně a běž si radši na diskuzi pro DOSPĚLÉ, nevim, co otravuješ vzduch tady XD jo a jen tak MIMOCHODEM, jo.. XD moje teta je poslouchá taky, protože US5 MAJ kvalitní hudbu *1* je prostě jasný, že US5 maj fans víc a je mi jedno, jaký věkový kategorie! US5 mají větší lásku a podporu fans! a tak to je a bude a můžeš se z toho klidně posrat! takže táhni na svojí diskuzi, páč my vám tam DOSPĚLÍM *1* taky nelezeme! tak neoxiduj tady, sbohem ×P
        • Re: Re: Re: HaHa

          máš úplnou pravdu at si tahnou na diskuzi blbých rasmusáků. nemaj tady co dělat stejne nemaj proti nám žádnou šanci.us5 jsou milionkrát lepší než rasmus a hotovo. a fans mají taky hrozně moc co je podržíjou a oni to víjou.us5 forever *4*
          • Re: Re: Re: Re: HaHa

            přesně tak! ať se z toho klidně poserou a zahltí těma svýma nesmyslnýma příspěvkama celou diskuzi XD mě je to upa jedno, páč oni akorát ukazujou, jak jsou ubohý ×D my víme svý! ×D US5 jsou nejlepší! 4ever! <3 ×)
        • Re: Re: Re: HaHa

          Opravdu se nebudu s tebou dohadovat a přesvědčovat tě kdo je lepší *13* Jen jsem vyjádřila svůj názor a to snad můžu?Když vy můžete chodit na diskuze TR a nadávat mi tam do čů.... tak se koukej sklidnit a ty tvoje ubožáky,který neuměj zpívat si strč někam.........stejně kde budou takový US5 za pár let,neštěkne po nich ani pes,ale TR tu budou pořád a budou ještě lepší,jelikož dělaj svojí hudbu a dělaj to srdcem a s láskou,ale to ty tomu nemůžeš rozumět.Třeba časem dospěješ.......také jsem byla mladá a blbá a myslela jsem si že zbořim celej Svět..........Takže čus a dál už to nebudu s váma řešit,stejně to nemá cenu *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: HaHa

            ne máš pravdu, řešit to nemá cenu, tak proč to řešíš? *1* jste vážně trapný panebože, víš o US5 něco kromě toho, že jsi viděla pár klipů? hm pochybuju! :D US5 dělaj svojí hudbu srdcem víc, než si dokážeš představit prosim tě, tak si nech ty kecy o ubožácích! nadává někdo snad Rasmus? když jste teda tak dospělí prosim vás.. :D, tak proč tady řešíte 3 hlasy? nikdo tady na vás neni zvědavej a vůbec nebudu poslouchat kecy od někoho, kdo o klukách z US5 neví absolutně nic! sbohem.
    • Re: HaHa

      běž do piče ty krávo a nelez sem už nikdo tě tady nechce tak se běž starat o ty svý a hlavně o sebe. jo a mimochodem měla bys dost pracovat na své inteligenci,nějak dost ti chybí
      • Re: Re: HaHa

        no tvl chybí jí mozek!
        • Re: Re: Re: HaHa

          No teda vy jste ,ale dámy *9* *9* *9* horší slovník než kluci.Kdyby vás tak slyšeli kluci s US5?Asi by neměli radost za takový fans *13* *13* *13*
        • Re: Re: Re: HaHa

          No jo no. Vy jste přeci drsné holky. Člověk by se tím vaším posíláním "někam" dal skoro zastrašit. A mozek chybí leda tak těm kteří poslouchají takové shity jako jsou us5. *1* *1* *1* A pro Lenďu: jo představ si že sem se dívala a jestli tomu co přišlo podpořit US5 říkáš fans tak to jsou potom US5 chudáci. Mít takové fans tak se radši zahrabu do země. *1* To co tam přišlo tak to byly možná tak nadržené 12leté pipiny poblázněné z jejich vzhledu a ne z toho co hrajou. A některé ani neznaly názvy songů. Jen 2 od nich tam byly celkem normální..... takže pomlč o těch fans us5. Lepší mít dobré fanoušky, kteří nepříjdou než poblázněné děcka, kterých se tam nahrne tolik jen proto že chtějí být důležité. *1*
          • Re: Re: Re: Re: HaHa

            nikdo si tady nehraje na drsný holky to zaprvý a za druhý, ty holky měly trému proboha! ony jsou PRAVÝ fans, já je znám, takže laskavě pomlč, když o nich nevíš nic! hele klidně se z toho zblázěte, že měly trému, že byly poprvé v televizi, my jsme to řešily a možná, že nepadaly moc dobrý argumenty, ale my víme moc dobře, že US5 maj talent, maj skvělou show, dělaj pro svoje fanoušky maximum a jejich songy jsou dokonalý.. ty o nich nic NEVÍŠ! jak o fans, tak o US5, takže se zklidni a můžeš se klidně postavit na hlavu, že ty vaši Rasmusáci vyhráli tyo o 3 hlasy *1* vždyť toe směšný *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HaHa

              Když myslíš že mají talent,
              tak já ti to neberu *15* A že dělaj show?Tak když ti ta laciná komedie stačí.......asi jsi nebyla někdy na koncertě třeba Lordů,to by jsi teprve viděla show *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: HaHa

            Naprosto ve všem s tebou souhlasím *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HaHa

              To je v poho *4* nejsi náhodou zaregistrovaná na osobnostech?Já ano pod stejnou přesdívkou,tak jestli budeš chtít tak písni tam.At můžem pokecat normálně a v klidu,tady to nemá cenu.
            • Re: Re: Re: Re: Re: HaHa

              Dík... *1*
    • Re: HaHa

      víš co? ty ses asi nedívala, viď?! XD viděla jsi, kolik tam bylo fans US5? což znamená, že kdyby to Óčko bralo objektivně, vyhráli by na plný čáře USíci! a ne, že by prohráli s těma nulama o 3 hlasy XD takže si jako říkej, co chceš, ale Rasmus teda rozhodně.. ROZHODNĚ 3 hlasy nedělaj lepšíma XD takže klidni trapko a běž se na to podívat znova, aby sis všimla kolik tam bylo fans US5 a kolik těch vašich... RASMUS! *1*
    • Re: HaHa

      Di doprdele a di si na jejich stránku když z nich tak udělaná *1*
  • sdds

    aho hlasujte us5 VEDOU O 8 HLASU TAK HLASTE PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM AT TO VYHROU
  • sxsx

    prosím hlasujte rasmus vedou o 4 hlasyyyyyy *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší