Přejít na výpis diskuzí

AC/DC

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pomoc

    zdravim všechny,prosim vás potřeboval bych sehnat eště lístky na 17.3.09 na Black Ice tůůůůr.... nemáte někdo na víc:) nebo nevite kde se daj eště sehnat.... dík moc za odezvu..... majte se.... *5*
  • Sen

    Konečně se mi splnil sen ze studentských let.Konečně budu sedět v březnu naproti pódiu a užívat si tu slastnou hudbu kterou poslouchám už přes 30 let *5* *5* *5* Už aby tu Ti naši kluci byly,nemůžu se dočkat.Uvidíme se v O2 Aréně *3*
    • Re: Sen

      ok kde jsi chrapal cely ty roky ze jsi jeste australsky kluky nevidel.po revoluci jak jsem jen moh tak jsem obetoval vsechno jen abych je videl.mozna nevis co je to vsechno *5*
  • pravost

    hele lidi ja sehnala listky u prekupnika na netu a nevim jesli sou pravy. kdo vi napiste mi prosim na maila takovy ty poznavaci znaky. jesli nejsou pravy tak at aspon stihnu sehnat jiny. JINAK SOU BOZI:)
  • Lístek na AC/DC

    Koupím 1 lístek na březnový koncert AC/DC. jmm@seznam.cz
  • ...

    Zdary lidi, nemáte někdo obrázek nebo fotku někoho kdo má v zádu na hlavě vyholeno AC/DC ??? V březnu jedu, tak se chci trochu vylepšit a kámoška co mi to bude stříhat potřebuje nějakou předlohu a z DVD to neni ono. *5*
    • Re: ...

      jak jako myslis z dvd on je nejaky film z AC/DC nebo co nejak sem to nepobral vis *9*
    • Re: ...

      člověče ty máš stejnej nápad jako já :-D Ale ja si to asi ještě nechám na dýl. V Praze ještě nechám dlouhý vlasy A Ac/Dc si vyholím až na další koncerty - jedu do Budapeště a snad když to vyjde taky ješte nekam do Německa. Tak když to budeš mít vyholený pošli mi prosím fotku ať vím jak se to povedlo Dík a zdar
      Jakub
      www.acdcrocks.wz.cz
  • ac dc

    hele jestli mate nekdo listek staci jeden kamkoli na acdc tak volejte 606528109 na cene mi nezalezi fakt ze ne rekne si kolik chcete ja je musim videt sou skvely *14* *14* *14* *14* *14*
  • acdcrocks.wz.cz

    nové stránky o Ac/Dc: www.acdcrocks.wz.cz
  • Míša Štrebl

    ahoj prosím moc pokud sem někdy příjde Michal Štrebl a bude toto číst tak tě moc prosííím napiš mi na email!!!Vám ostatní se omlouvám za tento příspěvek ale je to důležité.Hledám svýho bratránka a jediný co o něm vim tak poslouchá tuto kapelu.Tak pokud sem někdy příjde aď napíše na email pajka-streblova@seznam.cz nebo pokud ho znáte tak taky napište buď na ten mail nebo na icq 480-673-182 moc vám všem předem děkuji za pomoc.
  • ACbleskDC

    tos kurva ja chci taky jit na ne to je prece AC/DC Hardrockove legendy
  • Vstupenky na AC/DC

    Koupím dva lístky na březnový koncert AC/DC - sezení nebo stání, to je jedno.
    Ozvěte se buď na telefon 737431654, email mi.fridrichova@seznam.cz nebo icq 314-434-010.
    Díky
    • Re: Vstupenky na AC/DC

      Mám dva lístky ke stání.
      Cena: 6500Kč.
      Telefon: 721127953

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit