Přejít na výpis diskuzí

AC/DC

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AC DC

    AC je moje nej kapela už od dětství ale 6000kč za vstupenku nebudu nějakýmu vekslákovi cpát. *10* *16* *10*
  • AC_DC

    Koupím vstupenku na AC/DC volejte 723601445
  • konečně se dočkákm

    TAK SE MU MŮJ SEN NAPŮL SPLNIL.MÁM LÍSTKY NA KONCERT AC/DC.A ŽE TO NEBYLO VŮBEC JEDNODUCHÝ JE ZEHNAT!BYLO TO ZA 2 HODINY VYPRODANÝ!MOC SE NA NĚ TĚŠÍM.NEMŮŽU SE DOČKAT!!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: konečně se dočkákm

      cau jak si je sehnala? :):) taky u prekupnika na netu?
      • Re: Re: konečně se dočkákm

        Ne ne!U překupníka ne.Prostě to byla náhoda.Asi čtvrt roku dopředu jsme věděli že u nás budou mít koncert ale nevěděli jsme termín,tak jsme to poctivě hlídali každej den a hned jak jsme to zjistili tak jsme zpěchali a zehnali *15*
  • legenda

    AC/DC mrtě skupina doufam ze bodou furt takhle pokracovat klobouk dolu *1* *3*
  • KOUPÍM VSTUPENKY

    KOUPÍM VSTUPENKY NA KONCERT AC/DC 17.3.2009 V PRAZE VOLEJTE: 728419499
  • Je libo tricko od AC/DC?

    Originální hudební merchandise (trička, čepice, kšiltovky, opasky, náramky, mikiny, batohy, vlajky, apod.) najdete zde: http://eshop.hrachovka.com/sortimen t/merchandising/
  • ac/dc

    AC/DC je skvělá skupina!Doufám že se u nás zastaví až rozjedou svoje turné které má začít na konci října a bude trvat 18 měsíců!Jestli se tu ukáží tak určitě jdu a jestli budou někde okolo(Víden,atd...)tak jdu taky!Miluji je
  • natasa

    Jsou dobří co dobří vynikající az na to ze se mi nekam zaselo jejich triko *8*
  • Nej!

    AC/DC je skvělá skupina. Jejich hudba je prostě fenomenální, dynamická a dokázala mi pomoci i v těch nejobtížnějších chvílích v životě, takže tuto skupinu mám moc ráda. Angus Young je pan Kytarista a doufám, že je budu mít možnost vidět ještě někdy u nás na koncertě *4* AC/DC a rock forever *4* *5*
  • lol

    AC/DC je skutečná legenda :D *5* *9* *5* *9* *9* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit