Přejít na výpis diskuzí

AC/DC

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AC_DC

    Koupím vstupenku na AC/DC volejte 723601445
  • Míša Štrebl

    ahoj prosím moc pokud sem někdy příjde Michal Štrebl a bude toto číst tak tě moc prosííím napiš mi na email!!!Vám ostatní se omlouvám za tento příspěvek ale je to důležité.Hledám svýho bratránka a jediný co o něm vim tak poslouchá tuto kapelu.Tak pokud sem někdy příjde aď napíše na email pajka-streblova@seznam.cz nebo pokud ho znáte tak taky napište buď na ten mail nebo na icq 480-673-182 moc vám všem předem děkuji za pomoc.
  • acdcrocks.wz.cz

    nové stránky o Ac/Dc: www.acdcrocks.wz.cz
  • ...

    Zdary lidi, nemáte někdo obrázek nebo fotku někoho kdo má v zádu na hlavě vyholeno AC/DC ??? V březnu jedu, tak se chci trochu vylepšit a kámoška co mi to bude stříhat potřebuje nějakou předlohu a z DVD to neni ono. *5*
    • Re: ...

      jak jako myslis z dvd on je nejaky film z AC/DC nebo co nejak sem to nepobral vis *9*
    • Re: ...

      člověče ty máš stejnej nápad jako já :-D Ale ja si to asi ještě nechám na dýl. V Praze ještě nechám dlouhý vlasy A Ac/Dc si vyholím až na další koncerty - jedu do Budapeště a snad když to vyjde taky ješte nekam do Německa. Tak když to budeš mít vyholený pošli mi prosím fotku ať vím jak se to povedlo Dík a zdar
      Jakub
      www.acdcrocks.wz.cz
  • Lístek na AC/DC

    Koupím 1 lístek na březnový koncert AC/DC. jmm@seznam.cz
  • AC DC

    Mam 3 vstupenky ale do Viedne, cena je 150 eur, sektor E na sedenie, pre fanclub
  • ac dc

    Diliny? Tak budte radi ze se mlada generace aspon trochu drzi tohohle zanru. je to skvely videt mlady lidi jak si vychvalujou muziku AC DC. sou skvely!!!
    • Re: ac dc

      Hele mě je dvanáct,ale hannah montana je pro mě sprostý slovo,britney a apod.nebo co já vim tak ale poslouchám iron maden acdc kiss (mám lístek na koncert)pain,metallicu...apod...
  • W

    to Si ze mě děláte doprdele prdel?nebo co?
    Jejich sláva prostě roste a poslouchají je všichni protože kdo by neměl rád AC/DC HUH?
  • Je libo tricko od AC/DC?

    Originální hudební merchandise (trička, čepice, kšiltovky, opasky, náramky, mikiny, batohy, vlajky, apod.) najdete zde: http://eshop.hrachovka.com/sortimen t/merchandising/
  • pomoc

    zdravim všechny,prosim vás potřeboval bych sehnat eště lístky na 17.3.09 na Black Ice tůůůůr.... nemáte někdo na víc:) nebo nevite kde se daj eště sehnat.... dík moc za odezvu..... majte se.... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit