Přejít na výpis diskuzí

AC/DC

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x

    ae lístky do Prahy už nejsou.A kdo si je koupil tak proč by je zase prodával?
  • metalak

    hej lidi kdo vy kde sehnat listky na ten koncert v breznu tak se my ozvete pls je to ta nejlepsi kapela na svete a ten kdo rika ze hip hop je vetsi tak ho roskopu jako psa *16* jasny proste to skratim muj email je jikrasik@seznam.cz ozvete se pls rock n roll forever atd proste ne nej nej kurva ty sou ale nejlepsi proste Angus Young je ten nej kytarista ktery muze existovat zdarec sichni rockeri a metalisti at zi je metal a rock *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* zdarec
  • aa

    acdc rock forever
  • Nesmutněte a pojďte si pokecat v čas koncertu alespoň na chat...

    Ahoj všichni! Držím smutek, protože se nedostanu na koncert - deptá jen to pomyšlení, že UŽ JSOU TADY V ČECHÁCH a já sedim u týhle pitomý bedýnky... Jen chci navrhnout každýmu, kdo bude zejtra večer smutnit, že se můžem společně podpořit na chatu (výše je odkaz a chat najdete po levé straně stránek). Asi budu zejtra na zhroucení, ale spolu to můžem změnit a pokecat veselejš. Těšim se!
    Jo - ještě - aby nás tam bylo víc pohromadě - navrhuju čas kolem sedmý večer. A nenechte mě v tom, ináč se určitě zejtra oběsim.
    *9*
    http://petronila.wgz.cz
  • no jací sou....

    jací sou doopravdy ac/dc??? no přece dokonalí,úžasní a nenapodobitelní *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: no jací sou....

      Souhlas na ně nikdo nemá!!!!!!
    • Re: no jací sou....

      super souhalsim
  • Jak můžete nepsat že AC/DC jsou heavymetalová skupina, staří pánové hrají výhradně classic rock. AC/DC sou prostě nejlepší skupina na světě a nezáleží na tom kolik jim je nebo jak vypadaj. Jejich hudba přitáhla již miliony fandů kteří chtějí jen jedno. Angusovo šílené skákání po pódiu a Brianův vyřvanej chraplák. A tak mohu jen říci.
    For those about rock. We salute you!!! *5*
  • Vstupenky na AC/DC

    Koupím dva lístky na březnový koncert AC/DC - sezení nebo stání, to je jedno.
    Ozvěte se buď na telefon 737431654, email mi.fridrichova@seznam.cz nebo icq 314-434-010.
    Díky
    • Re: Vstupenky na AC/DC

      Mám dva lístky ke stání.
      Cena: 6500Kč.
      Telefon: 721127953
  • ACbleskDC

    tos kurva ja chci taky jit na ne to je prece AC/DC Hardrockove legendy
  • ac dc

    hele jestli mate nekdo listek staci jeden kamkoli na acdc tak volejte 606528109 na cene mi nezalezi fakt ze ne rekne si kolik chcete ja je musim videt sou skvely *14* *14* *14* *14* *14*
  • pravost

    hele lidi ja sehnala listky u prekupnika na netu a nevim jesli sou pravy. kdo vi napiste mi prosim na maila takovy ty poznavaci znaky. jesli nejsou pravy tak at aspon stihnu sehnat jiny. JINAK SOU BOZI:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit