Přejít na výpis diskuzí

Aloha From Hell

HUDEBNÍ SKUPINA 15.7.2008 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sbírka

    čau kdybste měli zájem vo sbírečky AFH tak mrkněte na www.buffy-prodej-313.blog.cz
  • Nejlepšííí!

    oni jsou úplně bestovní... *14* pro mě nejlepší skupina... *14* *14* *14* máte pravdu feli je úplně nejvíííc *14* ale líbí se mě aji moo *14* *15* prostě nejvíííc! *14* *14* *14* mám od nich skoro všechny písničky v mobilu a umim skoro všechny texty... *15* lol vivi moc hezu zpívááá! *14* oni jsou nejlepšíííí! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Skvělááá

    upa best skupina! V mobilu mám stáhnutý Dont Gimme that, Fear of Tomorow a Walk Away!
  • Re: Re: kokos

    Já s tebou naprosto souhlasim. AFH jsou skvělý a moc je miluju.
  • Re: aloha from hell

    Ne nejsou.Jejich stil je rock. nekdo říká že punk ale to se mi fakt nezdá
  • Re: anděl 2008

    To máš pravdu,to me trochu naštvalo,ale stejně byli jako vždycky úžasný ))))))
  • Re: Re: Re: kokos

    Když nespívaj kvalitní hudbu tak co sem lezeš? Bych ráda vědela co posloucháš ty ???
  • Re: copy

    Si upe blbá nebo co? Vivien nikoho nekpíruje!!!!!!!!!! Má jen stejnej styl noa?navíc sama píšeš že nosiš ty punčochy kvůli Avrilce a ty snad nekopíruješ????????????????A když se ti AFH nelíbí tak sem laskavě nelez ju?
  • Hlasujte...

    Ahojky..plosim moc...som vo finale sutaze o naj kapelu s Alohou...pls hlasnite na:http://kapelysuper.blog.cz/0906/ finale#pridat-komentar....dikky moc
  • Re: FELII!!!

    jooo mate lidi pravdu bubeník je bestovej *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • FELII!!!

    feli je proste k sežrani a skupina je upe bestova *3* *14* *14*
  • Re: Hlasujte prosim

    JSOU TO UPLNĚ BOŽÍ KLUCI HLAVNĚFELI JE UPLNĚ BOŽÍ *14* *14* *14* *14*
  • boží skupinka

    twl aloha from hell je nejlepší pste best skupina co muze bejt braska mi stahnul cedo a to nema chyby *14* *14* *14* *14*
  • Re: aloha from hell

    plošíííím ploššššíííím chodte na tuto stránku a pište do diskuse aby vsichni videli jak mají hodne fanouškuu a ze je to nejjj nejjj skupina

    mne se osobne líbí feli
    *14* *3*
  • Re: a co vivi ?

    feli je faaaaakt moooc božííí *14* *14* *14* *14* *14* upa k sezraní *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Felixxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Felix je upa NADDHERNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!!!!! moc ho miluju je upa bestovní..


    ty ostatní moc nemusim xD
  • Bestovnii

    upe užaa skupina a písničky!!prostě cool!!:D *14*
  • super

    Fakt dobrá skupina. *3**4*
  • Re: blabla

    trapna jo!?!? *7* *10* (to teda neeee!)
  • cool

    cool cool cool skupinka! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit