Přejít na výpis diskuzí

Aloha From Hell

HUDEBNÍ SKUPINA 15.7.2008 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..

    good skupina
  • Je..no

    jj Feli je pěknej, ostatně jako Andy a ještě Moo... *4* *1*
  • Re: a co vivi ?

    ale ten bubeník je fakt pěknej *14*
  • a co vivi ?

    hele líbí se tu někomu ta holka a né jen ten bubeník ? *15* *15* mě se teda víc líbí ta holka *15* *15* *15*
  • Andy

    Andyy je prostě good týpek...moc hezkej... *14*
  • ...

    Aloha From Hell jsou docela dobrá skupina, zpěvačka má nádhernej hlas a mají krásnýho bubeníka... *14* .
  • Aloha in t-music chart...

    vsetkym fanusikom a hlavne tym ktory alohu podporovali kazdy tyzden v t-music chart chcem podakovat,bez nas by sa nedostali tak vysoko...takze este raz dakujem,a dufam ze coskoro daju NMDTW...
  • ..

    mooc dobrá skupina *3*
  • ---

    Jj, jedna z mých nEjobLíbenějších sKupin!!! Sou fakt goOd!!! A Vivi jE takoWá sympaťačka ne jak některý zpěvačky!!! *1*
  • Nej skupina!!

    aOjky..AFH jsOu nej skupina...jsOu pste best!!...a prOsim hlasujte prO ne na t-music.cz díííky mOc *3* *4*
  • aloha from hell

    aloha from hell¨říkáte?já vám něco řeknu aloha from hell je plostě ta nej nej nej skupinka na světě! *14* *14* *14* *14* *16* *16* *16* *4* *4* *4*
  • Aloha in t-music chart...

    Minule 8...teraz 6...dokazali mse alohu posunut o 2 miesta k dobrzu...ale mi sme predca fanusikovia ktory dokaziü viac,co poviete keby sme ich konecne strelily do tej top 5???pustime sa do toho.....
  • Hlasujte prosim

    Ahoj lidi prosim hlasujte do hitparády na stránce www.kuncika-vseho-chut.blog.cz díky a když už tam budete prosim vyplňte bleskovky a ankety atd.... a ještě jednou diki:-D
  • Aloha from hell

    Aloha from hell je ta 1 z nejlepších skupin mám je moc ráda *14*
  • Aloha je bests!

    Jsou best! Jen jsem uviděla v Óčku jejich klip a hned jsem si je oblíbila!!! Hlavně Vivi!!!! Yo a tgy ti, kdo sem píšou že jsou blbý tak co TADY DĚLAJ, KDYŽ SE JIM NELÍBÍ??????Hmm????? *15* *13* *3* *14*
  • Re: kokos

    hele jako nepříjde ti to blbý ty dežo....si myslíš že ty umíš tak zpíwat jako oni prosimtě nezáwiď a nepiš sem rači...
  • Re: Re: Anděl 2008

    CO o nich psali?
  • Re: Re: kokos

    ehm.... to je názor jenom čistě tvůj, já si o nich myslím něco podobného, jsou to průměrná popová skupina! A nestojí za poslech, tedy alespoň mě ne, ale to neznamená, že jsem jak říkáš ty kretén a neposlouchám kvalitní hudbu!
  • Re: kokos

    Uz to prehanate...co si o sebe myslite???Ked sa vam niekto nepaci tak nechodim na ich stranky,ani sa o nich nezaujimam...a ak si myslis za su debily...tak mam otazkU....Ty si potom co????No myslim si cisty totalny kreten ktory nepozna dobrü hudbu,a je zaujaty sam sebou....
  • kokos

    Jsou to totální debili. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit