Přejít na výpis diskuzí

Aloha From Hell

HUDEBNÍ SKUPINA 15.7.2008 
168 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlasujte pls

    ahojky všichni! hlasujte pls na http://kamikak.blog.cz/0903/4-kolo- hitparady-kamika díky moc za každej hlas (Aloha From Hell je tam taky) a odmažte si v tom odkazu tu blbou mezeru
  • Aloha in t-music chart...

    Aloha sa sice udrzali v top 10...ale spadly o 1 miesto,takze na 8...predbeholo ich totiz:Flo rida,Lady Gaga,NIghtwork,....Musime alohu podporit v ich 6 tyzdni v t-music chart,ako povedal moo...pomozme im v tom aby sa dostali vyssie...
  • Re: Re: Anděl 2008

    Já to viděla a jako ...... *16* *16* *8* *8*
  • Re: AFH

    jj ja ju mam
  • Re: Anděl 2008

    to jo :) já to sice neviděla, ae zkoukla sem to pak na youtube.. ae dybyste viděli, co o nich napsali *8*
  • anděl 2008

    Škoda že na andělovi nezpívali živě*9*
  • Anděl 2008

    Ty woe na Andělovi to hustě rozjeli ale nasralo mě že nemeli vetsí potlesk dyt to rozjeli vic nez takova ewa farna v kroji *1* *1*
  • AFH

    Aloha jsou úplně úžasná kapela... *14* fakt jsem si je okamžitě oblíbila... *1*
    mám dotaz: nemáte někdo písničku Wake me up, ale která by měla normální zvuk...našla jsem akorát jednu, co je strašně potichu... *9* tak jestli ji někdo máte, tak mi ji prosím prosím pošlete na mail: 91Kachna@seznam.cz
    docela to spěchá...xD
  • Jo!

    upa nejvíc jako *14* *14*
  • Aloha From Hell

    upa super kapela *14*
  • Aloha feom hell

    je to proste styl kapela mnu ... *14* *8*
  • Aloha in t-music chart...

    Alohu sme podporovali,a dokazali sme im pomoct obhajit 7 miesto...ale ja verim ze my ich dokazeme dostat vyssie,tak sa posnazme a hlasujme aby sme ich dostali do top 5...ja verim ze na to mame....
  • EmOcEsS

    Aloha from hell je moje nejoblibenejsi skupina kazdej den ji posloucham a nejlepsi je Moritz on je proste nejlepsi teda nejlepsi je Vivi ale Moritz je nejhezci ptoste ja je miluju upa wsecky *14* *14* *14* *14* Moritz *14* *15* *15* *15*
  • Re: Aloha in t-music chart...

    lidi, chtělo by to dostat alohu do top pětky.. zaslouží si to.. hrajou pěkně, zaslouží si pěkný umístění :)
  • Aloha in t-music chart...

    Sme to ase fanusikovia...sice sme alohu nedostali do top 5,ale udrzali sme ju na peknom 7.mieste...ale aby sa to do dalsieho tyzdna zmeilo,musime ich podporit este viac,tak prosim hlaujte...
  • Re: Aloha in t-music chart...

    zrovna sem to chtěla napsat.. :) lidiiii, hlasujeeem.. :D ať AFH dostanem do top 5 ;)
  • Aloha in t-music chart...

    Takze kto pravidelne pozerava t-music chart v stvrtok o 18:00,tak uz urcite vie ze aloha from hell-walk away sme mi(ich fanusikovia) posunuli o 6 miest,cize z 10,na 6 miesto..a. musim povedat ze to je co povedat oproti tej konkurencii aku tam maju....ale mohly by sme ic hdostat aspon do tej top 5,co poviete???ak chcete aby aloha from hell nespadla ale isla vyssie tak chod na:www.t-music.cz a zahlasuj za nu...dufam ze sa nam to podari...a dakujem kazdemu kto chodi hlůasovat....
  • Re: Re: Aloha in t-music chart...

    ide tasm hlasovat od stvrtka ked skonci t-music chart,a az do pondelka/utorka kedy sa spocitaju hlasy.A je to tym lebo sa nataca t-music chart..takze to predtacaju,preto uz nemozme hlasovat....
  • aloha from hell

    aloha from hell fakt upa skvela skupina, sou nej.a felix je supeer *4*
  • Re: Re: copy

    bych se nedivila kdybys byla kopirka ty po vivi!!! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší