Přejít na výpis diskuzí

Aloha From Hell

HUDEBNÍ SKUPINA 15.7.2008 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Moo

    tss xD mno me se vic libi Feliii *15* *14* *14*
  • Ahojda

    Ahojda... Jsem tu nový a Aloha From Hell je moje nejoblibenější skupina... Úplně miluju Vivien :P. Právě jsem přidal do klipu jejich zbrusu nový klip a to ke 3. singlu, který se jmenuje No More Days To Waste. Tak se na něj mrkněte je skvělej... Bude to hit :-)... A mrkněte na můj webík www.t-repp.estranky.cz Mám tam totiž recenzy na jejich 1. studiové album... Můžete se mrknout na všechny jejich klipy a na všechno nové a ne jen ohledně aloha... A můžete si pro ně hlásnout ve dvouch hitparádách, která tam mám. Tak se mějte a at žijou AFH.
  • df

    picacka nemecka kapelka kokotaci hrajici takzvanej punk!
  • Vivi a Avril

    Vivi nikoho nekopíruje!!!S Avril jsou úplně nej,nej,nje a Avril není žádná trapka...je to moje oblíbená zpěvačka společně s Vivi...A nikdo jí nebude říkat že je trapka!!! *13*
  • Re: Re: copy

    jste pela vsšichni vivi nekopiruje avril ,ale spíš avril kopíruje starej punkrock ale jak je znamo puk is death!!!!bohudík...,jinak spívaj obě dobře a maj něco do sebe *3*
  • Re: Vivi

    spivaji stejne dobre no mozna vivi o neco lip ale jinak sou obe super
  • Re: copy

    Ty punčochy..nosí skoro každeej..tak s euklidněte,...
  • Vivi

    Náhodou Vivi je lepší než ta trapka Avril.Líp vypadá a líp zpívá!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8*
  • Re: Re: copy

    nechová se jak děvka!!!ty woŁe koukni se třeba na ostatní zpěvačky,nikoho nechci jako urážet,aŁe koukni se třeba na Britney,Christinu bo Rihannu,o nich bych řekŁa zhe se chovají jak nějaký šŁapky,protože skoro nemají nic na sobě,lehký holky a Avrilka má do nich ĐaŁeko,ježíší chudáka ji tak označovat!! *13* *16*
  • blabla

    a ta co zpiva je nej. trapka *7*
  • blabla

    bože můj,to je tak trapná skupina až to bolí *7*
  • Český oficiální fanklub AFH

    Už jste checkovali stránku českého oficiálního fanklubu Aloha From Hell? Ne?!
    Tak honem se mrkněte: http://alohafromhell.ic.cz/
  • Re: copy

    1) nechci nikoho urazit tkz na me pak nenadavejte pls *4*
    2) mám ráda avril ae i Vivi, obe maji krasnej styl, kerym sou si podobny, ae ani jedna tu druhou nekopiruje *9*
    3) nic proti, ae Avril se v klipech chova spis ak de*ka zatim co Vivi ak punkrockerka tkz ticho
    4)obe sou to zlaticka ae vivi vic *14*
  • Re: afh

    jsou fakt skvělý *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ViVi nekopíruje Avril

    *16* Nekopíruje jí! Je jí jenom podobná to byste pak mohli říkat že cinema bizarrekopírujou tokio hotel! A i kdyby tak jí má prostě ráda no to je toho! To by měla bejt Avril ráda že má multi fan! Ale nekopíruje jí sprominutim je Hezčí než Avril! *8*
  • Re: Re: copy

    Moje řeč
  • Re: Re: Re: copy

    *16* Nekopíruje jí! Je jí jenom podobná to byste pak mohli říkat že cinema bizarrekopírujou tokio hotel! A i kdyby tak jí má prostě ráda no to je toho! To by měla bejt Avril ráda že má multi fan! Ale nekopíruje jí sprominutim je Hezčí než Avril! *8*
  • AFH

    sou fakt skvělí. U mě hned po Avril.:-) *3* *15* *1* *14*
  • AFH diary

    čauec lidi, jen bych vám těm kteří mají rádi AFH tak na jejich ofic stránkách je Video Diary kdo to ještě nevím, doporučuju zkouknout *1* *3* je to super, akorát já tomu nerozumím *1*
  • Re: Re: copy

    No ty fotky jsou mooc hezký a je fakt,že ta Vivi má celkem dost podobnej styl jako Avril,ale to přece není důvod ji označovat za kopírku,ne??Právě že můžeme být rádi,že je čím dál víc lidí co mají styl *14*
    Mám ráda i Avril i AFH *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit