Přejít na výpis diskuzí

Aloha From Hell

HUDEBNÍ SKUPINA 15.7.2008 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: aloha from hell

    vy nevite jak vypada emo skupina?nebo co?!mezi rockovou skupinou a emo skupinou je veeelkej rozdil! *13*
  • Re: Aloha in t-music chart...

    já hlasuju každej den, když to de.. někdy to nejde, nvm čim to je.. každopádně to kontroluju každej den, a pokud de hlasovat, hlasuju.. walk away je opravdu bombová a boží písnička.. mam jí táááákle mooooc ráááda.. *14* *14* *14*
  • Aloha in t-music chart...

    Takze tento tyzden sa nam podarilo dostat alohu do top 10 v ceskej hidparade t-music chart....Ak by ste vy,ich fanusikovia mali cas,tak si zbehine zahlasovat na:t-music.cz....dostanme ich este vyssie apomozme im dobit cesky rebricek..dikky *3*
  • Jaj jaj jaj

    Vy co tady řešíte ty srance už mě fakt serete... hm přezpívali písničku, no a co? aby se VÁM něco nestalo, srovnávání to vám jde, no jo, napiště si svoje písničky a ty si s něčím srovnávejte a tady Alohu nechte bejt. A s tou Avril mě taky dojímáte... fakt. Je to jako by jste srovnávali Metaliku s Jonas Brothers *15* No nebyli by jste nadšení kdybych já vám lezla na diskuzi s Avril a psala že je blbá protože má stejné číro jako Amy Winehouse. Doufám že až příště budu psát nějaký komentář tak už to fakt bude o AFH... *9*
  • Ježiši

    Mno tak převzali pisen mno to je toho víte kolik slavnejch to dělá??? MMMMOOOOCCCCC
    Takže fakt už hebněte *1* *1*
  • Re: Re: xxx

    Cyndi Lauper - 1983
  • hm

    girls just wanna have fun NIE je pesnicky od MILEY and od ALOHA FROM HELL! ta pesnicka je od Cyndi Lauper
  • ahf

    vivi ma dobry hlas len pesnicky su trosku nudne skoro vsetky rovnake a napriklad "walk away" sa mi podoba na lost without you od delta goodrem ten zaciatok ked spieva, can you hear me boys zasa na avril proste nemaju svoj styl ale inak v poho, fear of tomorrow je uzasna pesnicka
  • Re: xxx

    vies lenze ta pesnicka nie je v originale ani od miley ta pesnicka je originalna od Cyndi Lauper
  • xxx

    ona ta vaša Vivi neni zrovna nějakej originál...ta "jejich" písnička GIRLS JUST WANNA HAVE FUN je totiž od Miley Cyrus ...tak neni zase tak úžasná jak si tady všichni píšete...(Miley Cyrus - Breakout 2008!)
  • Je to už blbý

    já nechápu jak můžete srovnávat 16ti letou holku s 24ti letou Avril...to jak píšete že Vivi je hezčí než Avril..to sou kraviny. Vivi je 16 a Avril 24 nemyslíte že je to blbý tady ty 2 srovnávat? a ne jenom ve vzhledu? Na tady těch diskuzích se fakt už jenom hádate o kravinách...Lidi fakt sorry ale... tohle je už moc
  • Re: Aloha in t-music chart...

    jo suhlasim s tebou *3*
  • Aloha in t-music chart...

    Cawko casky a slovensky fanusikovia nemeckej skupiny aloha from hell....Chem vas len popriosit ci by ste nezahlasli za alohu a ich singel walk away na stranke:t-music.cz....Su tam ako 4. novinka da sa hlasovat kazdy den iba raz...Aloha boli nasadeni do oficialnej ceskej hidparady ktora sa vysiela v stvrtok.Vcera tam boli nasadeni tak ich pozenme dopredu do minimalne top 10.Prosim a dakujem....
  • Re: Vivi a Avril

    souhlasim!avril nekopiruje vivi obě sou uza! *14*
  • Re: df

    ehm demente *1* neurazej je sou uzasni! *14* nesnasis je ptoze hrajou "takzvanej punk?"voni hrajou cistej rock! *15* a proto sou kokotaci ze sou z nemecka *15* seberte si tokio hotel!ty sou z nemacka hrajou se na kingy ahovno dokazou! *15* [neci urazet jejich fandy ale je to muj nazor!]AFH alespon maji naky pisne ne jak TH *15* Tak sem nelez pičuši *15* *13*
  • AFH

    Tihle sou nej.No nemám pravdu? *3*
  • afh

    Ahojda... Jsem tu nový a Aloha From Hell je moje nejoblibenější skupina... Úplně miluju Vivien :P. Právě jsem přidal do klipu jejich zbrusu nový klip a to ke 3. singlu, který se jmenuje No More Days To Waste. Tak se na něj mrkněte je skvělej... Bude to hit :-)... A mrkněte na můj webík www.t-repp.estranky.cz Mám tam totiž recenzy na jejich 1. studiové album... Můžete se mrknout na všechny jejich klipy a na všechno nové a ne jen ohledně aloha... A můžete si pro ně hlásnout ve dvouch hitparádách, která tam mám. Tak se mějte a at žijou AFH.
  • Aloha je BEST!

    Je to ta nejlepší skupina co znám a nemuseli byste tu furt urážet...to sem pak ani nemusíte lézt....x( *8*
  • ste trapný

    KURVA PROČ SEM LEZETE KDYŽ SOU TO PRO VÁS KOKOTI A TRAPÁCI NIKOHO TY VAŠE HEMZI NEZAJÍMAJ ZALEZTE SRÁÁÁÁÁÁČČČČČČČČIIIII II *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: df

    takže chlapečku nebo holčičko běž se vicpat nehrajou ten tvůj takzvanejpunk ALE ROCK!!!!!!!! ty idiote proč saem lezeš když sou to pro tebe kokoti *9* *9* *9* ZALES DO DÍRY TY ČURINE *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit