Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sraz

    hele bysme si mohli všichni kdo jedou do prahy dát sraz ne????
    • Re: sraz

      jooo toe goood napad xD v praglu? *1*
      • Re: Re: sraz

        sem lama...sem si nevsimla toho z prahy xD
    • Re: sraz

      dobrej napad, *1* *1* to by nas tam bylo celkem dost..dame sraz.. *1* ale v kolik asi??jsem od olomouce,abych to stihla *3* *1*
      • Re: Re: sraz

        jee tys přidala fotky good :) začina se to tu rozjiždět *1*
        • Re: Re: Re: sraz

          *1* *1*
          ale taky jenom par...mam jich plnej komp.... *1* *14* . *15* .ale este tu nejsou vsechny *15* *1* *14*
          • Re: Re: Re: Re: sraz

            tak už se těším na ten zbytek... :)
            • Re: Re: Re: Re: Re: sraz

              *1* *1* *9* pojedes na ten koncert???ja uz mam tak na 50% jisty,ze nejedu *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* ..chjo,jedinej smysl myho zivota *1*
              nevim nevim.
  • new phota

    pridala sem naky new fotky at jich tam je co nejvic..tyjo uz chci aby byl červen xD
    • Re: new phota

      *1* *1* ..jestli ete nejaky mas tak sem s nima *1* ..aspon neco, kdyz je neuvidim nazivo *9* *9* ..lidi pridavejte fotecky,se to tu konecne rozjizdi.. *1*
      • Re: Re: new phota

        jasný to bude tím že seš tu ty *4*
        • Re: Re: Re: new phota

          mno nevim no... *1* *1* ..ted mi kamos nabizel,ze me hodi autem, ale je mi jasny ze by to byl pro mati problem..autem,co bysme tam asi delali??ona si mysli,ze chci delat neco upe inyho *1* *1* *10* .ale uz to vypada vic nadejne,jako ze pojedu *4* .tak snad v Praglu lidi.. *1*
  • koncert

    cauky vsichni se chcu vas nekoho zeptat kde jako na jake strance se daji nejlevnej sehnat listky na talenty predem diky moc *14* *4* *4* *14* *5* *14* *15* *8*
  • photos

    lidi nejak mi blbne komp... *10*
    pridavala jsem sem asi 24 fotek a je jich tu jen par..a jedna 2x.... *10* *10* .
    nevim co s tim pc je.. *7*
  • furt dokola..fotky

    monca: a odkud si? tipuju ze z moravy...podle toho jak pises *1* ..mas dobry ze jedes.. *4* .
    • Re: furt dokola..fotky

      jo z Moravy.super ted mi mamka rekla ze nikam zase nejedu! ze ji vsichni rikajou ze se v praze krade a tak ze nikam nemozu.me s toho jebne vzdycky chvilu jedu a pak zase ne, a ty si z Čech? a ty sibyla minulý rok na jejich koncerte?
      • Re: Re: furt dokola..fotky

        tak to mame stejnej problem... *1* .ne ja sem tky z Moravy a vloni sem na ne tky nejela.. *9* *9* .tky me to pekne zere..
        • Re: Re: Re: furt dokola..fotky

          no ja uz sem malem mela obednany listky.skoda ze sem je neobjednala.to uz by se nedalo nic delat. kolik ti je?
          • Re: Re: Re: Re: furt dokola..fotky

            mno bude zanedlouho 14. *1* ..a tobe?
            chtela jsem si koupit lupeny v Prostejove v Kenvelu, ale vyhodila bych 500, protoze me mati ted nechce pustit ani ke kamosce, ktera bydli 2km od nas.. *9* *10* ...me porad kontroluje, jestli sem doma.. *9* .chjo...doufam, ze se tam dostanes *3* *4*.
            • Re: Re: Re: Re: Re: furt dokola..fotky

              no me bude v lete 15 a uz mam skoro jisty ze nikam nejedu protoze uz nechce jet se mnou kamoska a mamka me sama s bratrancem nepusti.ikdyz mu je uz 17. ja se na to snad vyseru!
            • furt dokola..fotky

              chudáku... tebe hlida mamka jo *8* uvidíš že nakonec taky pojedeš na koncert!!! *3* *3* *4*
  • koncert

    Ahojky :) Chtěla bych vás o něco poprosit...
    PRO LIDI, KTERÝ JSOU NA KONCERT BILLY TALENT V PRAZE Dostali jsme takovej nápad.Nápad spočívá v tom, že každej kdo jde na koncert si sežene kus červený látky (tričko, kus látky, šátek) to je úplně jedno.Prostě něco červenýho, s čim se dá mávat nad hlavou. Při songu red flag bysme to všichni vytasili a mávali s tim nad hlavou.Myslim že by to vypadalo hezky.
    PROSÍM PŘIPOJTE SE! budu vám fakt vděčná. A ještě bych vás chtěla poprosit.Pokud se vám ten nápad líbí, řekněte to ostatním lidem, který jdou taky na koncet...prosím prosím
    Pokud má někdo blog, prosím napište to.... chci aby se připojilo co nejvíc lidí... ve 3O lidech by to nemělo cenu
  • moje smrt

    dneska je ten nejhorsi den na celym svete!!!!!!!!asi umru to je hruza vedet ze sou tu a ja na ne nemuzu!!!!
    • Re: moje smrt

      há há *1* to ja na ně nemohla před rokem chá chá *15* ale dneska důůůůůůůů
      • Re: Re: moje smrt

        si trapna!!!!!!!!
  • x

    Fallen Leaves, River Below,Surrender... úžasný písničky
    Docela mě mrzí že tu o nich neni víc, a jen jedna fotka *3* *4*
  • ooooooú

    nejvic dob super skupina !mam je rada a ten spevak nejvetsi kunda pá *3*
  • Webovky

    Hey, zdravim všecky fans týhle skupiny, pokud máte zájem dozvědět s víc, tak určitě navštivte http://talenti.hustej.net/ díky, měj te se.. xoxo rulezzzz *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit