Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • predkaposky

    lidi prej sebou talenti vemou krome Antiflag este The blackout..to bude koncert *14* *14* ..
    • Re: predkaposky

      *1* jasný... a proto tam musíš jet *3*
  • .............

    lidi tak mě napadlo,že bysme dostali nějakou fotku mezi top 5??? Ale museli bysme se domluvit jakou. *3*
    • Re: .............

      jo to by šlo dobrý nápad! *3*
      • Re: Re: .............

        celkem jo ale jakou??mi reknete.mohlo by jich byt vic. *1* tak jaky?
        • Re: Re: Re: .............

          no mě se strašně líbí ta fotka co lsem tak přidala já.ona je hned třetí tam je Ben 2X takový hnědý pozadí. a já sem se chtěla zeptat jestli někdo neví jak dlouho budou BT hrát? na tom koncertě strašně se tam těším kdybyste to někdo věděli tak budu ráda
          • Re: Re: Re: Re: .............

            j ta jde ale jsou tu takovy nadherny fotky vsechny *1* ..no nevim jak dlouho budou hrat ale budou mit 2 predkaposky tak asi zrovna moc dlouho ne.. *10* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: .............

              ne to ne ja tam jedu jenom kvuli nim to by me nastvalo kdyby hrali jenom chvilu. su docela z daleka a strrasne se tam tesim.
  • ?..!

    nic proti ale ta 2. nejstarsi fotka (ta bila) nejsou Billy Talent, ale Anti-Flag..
  • nevim

    ywett : mno j...este k tomu mi ucitelka
    zabavila mobil a ted budu mit zakazanej kompl... *9*
    hele ale uz to fakt vypada lip(s tim koncertem), protoze mati uz nerika nic krom busu zp5 do Brna. *1* prej ze nic nejede.ale pojede,MUSI!! *1* *1*
    • Re: nevim

      to mě zas teď mamka řekla že mě nepustí bez dospělé osoby... a tata mi říkal že by klidně šel *1* *1* udělám to nějak fikaně...ale pojedu tak i tak... *1*
      • Re: Re: nevim

        *1* *1* ...mas dobryho tatu. *1* *1*
        mati meni nazor jak ponozky.. *1* *1*
        uz fakt nevim na cem jsem.. *7*
        • Re: Re: Re: nevim

          uvidíš :) ti to nakonec povolí *3* *3* *4* *4* *1*
          • Re: Re: Re: Re: nevim

            jj 23.6.2008 v 6 odpoledne..a to bude jaksi pozde... *9* mno co uz.. *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: nevim

              to neee!!! *1* ty seš *4* ti to dovolí den po vykoupení lístků *1*
  • :-)

    mnoj no... *1* *1* ..ted nesmim na pc vymluvila sem se na projekt do hudebky takze mam utrum. *9* *9* ..
    tak se zatim mejte lidisky,.. miluju vsechny fans Billy Talent!!! *1* *1*
    • Re: :-)

      jeee jakto?...a jinak už víš jestli pojedeš?? *1* ja eště nemam listky... takže v pohodě noo *3* jak se máš *4* ses tu dlouho neukazala... to ještě furt nemužeš na pc? *9*
      • Re: Re: :-)

        mnoj obcas se ukazu,... kdyz jsem tady, tak vetsinou jen na icku. a nikam nejedu *9* *9* ...sezen si ten lupen, at se tam dostanes... *3* *1*
        • Re: Re: Re: :-)

          *1* Ještě ne... ještě je mooc brzo *4* začnu shanět až žádný nebudou *1* .... Jakto že nejedeš? Ty tam musíš být!!!! *4*
          • Re: Re: Re: Re: :-)

            ale mati me nepusti... *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • BT

    hj.kdyby ste nekdo valili na koncert z okoli Ostravy,tak pisnete na mail,urco odpovim,diks *3*
  • .

    hojec lidi, zdravim...kolik vas jede do Prahy?? *4*
    • Re: .

      mno tak já jedu do Prahy a kdo ještě jede? *7*
      • Re: Re: .

        cau ani nevite co bych za to dala kdybych mohla jet. *9* mamka me nechce pustit.tak vam preju at si to tam poradne uzijete aj za me. *9*
        • Re: Re: Re: .

          to asi nejsi ty mony že???
          • Re: Re: Re: Re: .

            co? jsem Monča
            • Re: Re: Re: Re: Re: .

              ja myslim moji kamošku *3* *3*
  • BT age

    Hej lidi kolik vám je? Mě to zajímá páč chci vědět na jaký publikum působí BT hudba.. XD (jo a mě je 13) *3*
    • Re: BT age

      mě 11 holka *5*
    • Re: BT age

      rekla bych ze billy talent posloucha spis mladsi generace.me je treba 14.
  • 100

    Moje segra je 100ta faninka! *15*
  • zivot je na nic

    kdyztak mi pisnete na icko 407 667 757 ... lidi kdybyste byl nekdo tak hodnej, kdo jeded a kdo si sebou bere kameru...neco mi pak poslat??? dekuju moc vsem...zatim se mejte, ted sem chodit nebudu, tak pa a kdo jede uzijte si to:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší