Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BT

    ja bych klidne pridala naky fotky ale uz tu jsou snad vsechny.nebo spis je jich tu fakt kotel!
  • BT

    Billly Talent je jedna z několika kapel který bych mohla poslouchat od rána do večera....upe je miluju *14*
  • best

    billy talent are best group in the world! *14* *14* *14*
  • ????

    Hele asi sem fakt hoodně blbá co? Neví tady někdo náhodou kde se daj stáhnout videoklipy BT zadara?? *14*
    • Re: ????

      jestli chces, tak mam 4, mozu ti je poslat *3* jinak to pre nejak jde na youtube, ale neim jak *1* . segrinin stramak to umi, tak se optam no *15*
      • Re: Re: ????

        To bys byla mooooc hoodná já sem totiž takový pako, že na co sáhnu to podělam..
        A faakt moooc děkujuuu a chceš to poslat přes icq nebo přes mail?? XD děkuju *14*
        • Re: Re: Re: ????

          *1* jo poslu jasny *3* pres mejla se mi to nejak seka, takze tot moje novyy icko : 433 285 686
          • Re: Re: Re: Re: ????

            Já mam uplně všecky od BT *14* *1* *14*
        • Re: Re: Re: ????

          myslis ze bys mi to mohla taky pls poslat?
          • Re: Re: Re: Re: ????

            jasne *3* pisni na icq j? *5*
  • jupí

    caw lidicky to je uplne super ze je ve fanklubu tolik lidi.konecne prekonali sestrinu skupinu! *15* *15* *15*
  • BT

    The best band ůplně nejvííc *16*
  • new

    cau lidi billy talent asi nebudou ted nekdy v Cesku ze?ale mohli by.
    • Re: new

      uz byli v cervnu a letos nebudou az pristí rok teda to Benjamin slybil
  • fanda

    Zdarte lidičky tak koukám, že tady už dlouho nikdo nic nenapsal takže, myslím si že Talenti jsou nej nej nej...........nádherně hrajou skvěle se doplňujou ale čest jim dělá hlavně Ben , myslím si, že v něm je síla, když totiž kapela nemá fakt dobrýho zpěváka může jít k ledu.To oni ale mají tak se tady tomu víc věnujte.zdar *3*
  • NR

    ahoj ,tak přeju talentum a vam vsem jejich fanouskum at se vam v novem roce dobre a dari,a byly talent at maly odne uspechu a doufam ze nas prijedou navstivit,k nam . *3*
  • hmm

    víte co???už mají nový cdn,ale blbý je že u nás vyjde až někdy na začátku června,a jedou turné,a samozdřejmš že u nás nejsou,ale aspon se muzete podivat na klip novyho songu jestli chcete http://www.youtube.com/watch?v=Gg18svvxDws&feature=related

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit