Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Concert

    Lidi víte, že ten koncert se přesunuje z folimanky do malý sportovní haly? Je to kvůli velkýmu zájmu nebo co, takže lístky ještě sou..... *15*
  • Můj názor

    Billy Talent *14* *14* ....Fallen Leaves moooc pěkná písnička *14* *14* Mám vás ráda *14*
    • Re: Můj názor

      Fallen Leaves... jedna s nej písniček ale super sou všechnyyy *1* bylo by blbý je diskriminovat *4*
      • Re: Re: Můj názor

        čau všichni fallen leaves je 1 písnička kterou jsem od nich slyšela.ja fakt super ale pro mě osobně je nejlepší devil in a midching mass *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hehe

    lidiiiiiiiiiiiiiii tak jsem z5 *1* *1*
    ja se tak tesim na 23.6. ...i kdyz tam s vama nebudu *9* *9* ...preju vam to. *5*
    • Re: hehe

      achhh joo *8* to je blbý že nejdeš... *9* ...a už je to uplně jistý že nepojedeš? zkus ještě překecat rodiče *4*
      • Re: Re: hehe

        neprekecam... ty jedes ze??? *1* a uz jsi videla tu 2.verzi Surrender? *1* hruby:)
        • Re: Re: Re: hehe

          jo viděla *1* chudák ben *9*
          • Re: Re: Re: Re: hehe

            to jo *9* . hele za chvilu zacne koncert...myslim na vas... prezijte to *1*
            vsichni muzou jet jenom ja musim sedet doma-mam zaracha.kdybych aspon mohla ven! *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: hehe

              hele škoda že si nebyla *9* bylo to fakt super!! prostě nepopsatelný zážitek *1* přiště pojedeš!! musíš jet *3*
  • Lístky

    Ahoj,

    prodám 2 lístky na koncert Billy Talent - 23.6.2008 v Praze, cena dohodou.

    Honza 775 012 579
  • wooooooow

    Naprosto a naprosto skvělý. Chybička se vloudila. Bylo to krátkýýýýýýýý. Dala bych si repeté, tak za rok snad znovu *1*
  • BT

    hej lidi já sem se chtěla jen zeptat proč na tom koncertě mele takové kraviny jako jak říkál láska+kur*a ??? proč to tam říkál?? (já ne koncert nemohla tak se ptám.. ???)
  • To Jana

    Protože se chystali zahrát song The Ex o jeho bejvalce, proto padla tato slova... :P
  • Sára

    Billy talent nepatřily nikdy mezi mé oblibené skupiny a bohužel se tomu tak nestalo ani po koncertě.. skupina nic moc... *9* ale zase musím uznat že The EX je fakt pisnička superr to je ale jináč *13* *13*
    • Re: Sára

      můžeš pro mě něco prosímtě udělat??chytni se za spodní ret,přetáhni si ho přes hlawu a polkni!dix,tímto si mi ulehčila práci
    • Re: Sára

      a můžeš mi laskavě říct co tady děláš?! *10* když se ti nelíbej tak co vůbec chodíš na jejich koncert *8* !!!víš koncerty a tahle diskuse sou pro lidi který BT milujou takže se odsud pakuj ubožačko!! *9* *9* jak tohle může někdo říct to nechápu tvoje ujetý nazory sou uplně mimo takže di se schovat!! *9*
      jinak BT sou úžasný! *14*
    • Re: Sára

      jestli sis nevsimla, tak tohle je FANKLUB Billy Talent, takze jestli se ti nelibej, bez je kritizovat jinam! *16* ale uznavam, ze ti to muselo dat praci... *1*
      • Re: Re: Sára

        *1* Já si myslím že ji to moc velkou práci nedalo... To dokáže napsat každej *1* Bych si do ní nejradši kopla *1* *3*
        • Re: Re: Re: Sára

          *1* hehe ja bych se pridala *15*
    • Re: Sára

      Dobře tvůj názor.... Ale stejnak nechápu proč si tadyhle na tomdle serveru hledala BT..... Tos to hledala jenom proto, abys sem napsala , že se ti nelíbili bo co.... Osobně když mě nějaký skupiny nezajmaj tak nerejpu , že sou hnusný a necham je bejt..... Ale vždyt je to jen můj názor tohle (tak mě neukamenujte XDD)
      *3*
      • Re: Re: Sára

        taky mam stejny nazor,to je jenom provokace!když se jí to nelíbí tak ať sem neleze!billy talent jsou nej skupina!4ever
    • Re: Sára

      *7* tak toto je ten nejhnusnější komentář kterej tu zazněl!! *1*
  • Jejej

    v cajku skupina.. *1* *1* *1* *1*
  • Hurray

    Tak sou BT konečně v top pětce fotek....... *15* *14*
    • Re: Hurray

      Super!! *3* Konečně sme se dočkali *1* Můžeme začít slavit *1*
    • Re: Hurray

      konecne! *15* *15* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit