Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlasuje seeeeeeeeeee

    Takze vsici povinne hlasujte na http://www.tgcom.mediaset.it/fotoso ndaggio/fotosondaggio401.shtml
    pro toze tam tokiaci o docela dost vedou a neminim koukat na to ze by vyhrali *8* Proste zaskrtnete cinema bizarre a zmacknete Scegli e vota .A esli zistim ze tu nekdo hlasoval pro TH tag at si me nepreje *16* *13* *9*
  • Schanim plakaty

    Ahoj vsichni....sem fanda CB a schanim plakatky.....tak komu se nelibi nebo ma nejakej plakat dvakrat dejte vedet a domluvime se na vymene nebo nejakem reseni... diky *14* *14* *15* *14* *14*
  • :-*

    mno...tak tady sem asi omylem,tady si jenom některý dementi,kerý nevijů,jak vipadá normální člověk,vyměňujů názory,že tyhle buzeranti (no spíš buzny,asi to budou holky)sů najlepší *1* *9* *9* *16* Bože bože,děcka,vy ste asi total zhulene,fakt,jak možete fandit takovim.. :-!
    no prostě a stručně:ZKURVENÍ BUZERANTI!!!!!!!!!!!!! *15* *15* *15* *15*
    • Re: :-*

      ty si zhulenej skurvenej buzerant!!!!!!!!!a příště sem nelez!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: :-*

      Hele...to chce klid dybych se mela kuli kazdymu takovymu nastvat TAK BY TO LITALO KAZDODENNE U NAS DOMA TAK SE SEM NECPI XINDLE(ASI SE VOPAKUJU)NEZ TI NEKDO PESTNI FORMOU SROVNA CHRUPNI VZOREC.HNUSNEJ ZBYTEK ZIVOTA *16* *8*
      • Re: Re: :-*

        no,tak je to dobrý,jak se fans možů naštvat,jen tak dál :-D :-P *5*
        • Re: Re: Re: :-*

          tos ještě neviděla pořádně naštvanou mě *5*
    • Re: :-*

      buzerant si ty, nevíš co nebo spíš kdo je pěkný, di se vycpat... blbe, zalez do boudy a nevylízej dokud nezměníš názor. Bitku??!!?!?! *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: :-*

        bitku?klidně!ale abys potom nabyla vědomí *7* *1*
        • Re: Re: Re: :-*

          já se k Sheeně klidně přidááám *15*
    • Re: :-*

      ty seš taky buzerant nesnáším pomluvy a co us5 to sou taky buzeranti hmm co s tím? *10* di do prdele a nevotravuj pokud se ti nelíběj tak sem ani nepiš jinak přeju hnusnej den pa *3* *16*
  • Strify *cmuck*

    twe ten strify... *14*
    • Re: Strify *cmuck*

      jo jo... *14*
  • novinky o CB

    newim jestli to už víte ale vim kde ted sou CB....
    Romeo a Yu sou spolu v anglii se svou new skupinou.
    Shin a Kiro mají v Rusku novou skupinu Black and White a kir ochtěl zůstat blond tak se shin přebarvil na černo.
    no a náš Strify?ten je taky v Rusku...a sám :((( *7*
    *14*
    • Re: novinky o CB

      takovou blbost máš odkaď?
      • Re: Re: novinky o CB

        sorry ale ta holka má prawdu.Myslím ta,co psala to o těch CB.Ted už ale zase v rusku nejsou.Strify změnil image,Yu a Shin taky.O romeovi nic nevím a Kiro je pořád Kiro :D ale luminorovi se stala vážná věc.
        • Re: Re: Re: novinky o CB

          cože? Romeo a Yu v Anglii nikdy žádnou skupinu neměli. Shin a Kiro spolu taky žádnou skupinu nemají a neměli.. v Rusku měli akorát společnej Dj-set (bo jak se tomu říká, v tomto se fakt neorientuju) a opravdu nechápu co by tam dělal i Strify
  • CB

    No,nwm co se vám na nich líbí,jejich hudba mi nic neříká,ale pls neberte to tak,že jim nadávám!!!!Plostě CB se mi nelíbí,a mě je hovno do toho co posloucháte,nebudu urážet to,co máte rádi.
    Čauky!!!! *4* *4* *4* *4*
    • Re: CB

      dík za toleranci *5*
  • Pro FAN i ANTIFAN

    Cinema Bizarre jsou ta nejlepší skupina!Mají svůj vyječný styyyl a ten kdo říká,že se opičí po TH to říká jen,proto,že mu to nabulíkoval někdo jiný a v životě Th nebo CB neslyšel,protože kdyby jo,tak by to v životě nevypustil z huby.CB mají velmi odlišný styl.
    P.S.všichni,co tu na CB nadáváte...co tu teda děláte,když jsou tak HROZNÍ,no? *9*
  • Luminor

    divím se, že se tu neoběvily nějaký ohlasy (negativní)na Lumiho odchod ze skupiny..aspoň je klid, ono taky sem nejspíš moc lidí nechodí že...
    • Re: Luminor

      No ohlasy se neobjevily ale jak sem to zjistila šla sem se ožrat.Sama sebe nechápu,le jinač to nešlo *5* *15* *9*
      • Re: Re: Luminor

        heh, taky jsem měla nutkání se kvůli tomu opit, ale nej kamarádi mě zlepšili náladu a nebylo třeba *3*
        • Re: Re: Re: Luminor

          Je to škoda, že odešel... Bez něj to nebude ono... Lumi je v CB nenahraditelnej... Třeba Lovesongs (They Kill Me)... Tam bude jeho hlas chybět... Prostě bude tam cybět... x'( x'(
          • Re: Re: Re: Re: Luminor

            úřesně teď to je o ničem ten hlas mě dycky dokázal uklidnit, když jsem měla špatnou náladu, tak jsem si je pustila a ten jeho hlas...prostě mě dostal do jakýhosi transu a já byla pak upe v pohodě, ale co budu dělat teď když vm, že tam není???Ach jo.... *9*
  • luminor

    přijde do kapely ještě luminor *9* nechci aby tam byl romeo *10*
    • Re: luminor

      já doufám že jo, páč se mi po něm taky moc stýská, ale hlavní je, že bude zdravej. Na Romea si zvyknem, ale Lumi mi bude chybět, ještě teď kvůli tomu někdy bulim, ale co se dá dělat... *9* *9*
      • Re: Re: luminor

        holkýýý seber te se! dycky může být hůř...
        • Re: Re: Re: luminor

          to je pravda, ale zrovna mě nic nenapadá jak by mohlo bejt hůř :) mrzí mě to, ale život jde dál, lumi se vydá snad na sólovou dráhu a bude vše zase oukej. Tak mu musíme přát vše nej a CB taky vše nej i roemovi *7* ...jo jemu taky *3*
          • Re: Re: Re: Re: luminor

            např. by se mohli třeba aji rozpadnout... a to by bylo hůř, než když odešel Luminor
            • Re: Re: Re: Re: Re: luminor

              radši nazakřikávat..... *3*
              bylo by to moooooooooc zlý,kdyby se rozpadli....to bych asi nepřežila...... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: luminor

              no vidíš, tak to mě ani nenapadlo *4* , ty seš ale hlava...já jsem na to radši nechtěla ani pomyslet *4*
  • Veronika

    Cože CB koncert u nas?? *7* *5*
    • Re: Veronika

      nebude... nic takovýho neřekli, nanejvýš tak že by se sem rádi podívali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit