Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý...super

    Tááákže Cinema Bizarre jsou úplně mega boží skupinka a komu se to nelíbí tak ať si prdel políbí...Jako sama přiznám že někdy, ale jenom někdy jako holky...ale jinak jsou prostě mega pěkní...a hlavně YU...ten je tak božskej líbí se mi ty jeho piersingy(ty vole newím jak se to píše)...no a ¨když se malujou jako holky tak vypadaj tak milejc a jemnějc...mno u YU to nejde ani poznat ten je tvrďák pořád....A tato skupinka se nerozpadne...sice odešly ti dva, ále já si myslím že Kiro, Yu, Shin neskončí a neskončí to ani Strifýnek *4* *5* *14*
    • Re: Dobrý...super

      jak dešly ti dva??? dyť odešel jen Luminor...
      • Re: Re: Dobrý...super

        no že jo?? co to je za kravinu?
        • Re: Re: Re: Dobrý...super

          Drž hubu Yunko, Yu je můj *3*
  • yu má pejska

    yu má pejska jmenuje se Jabu Jabu a je to mopslík
  • Strify

    ahojte lidičky.mooocinky miluju Cinema Bizarre.Kdybyste někdo chtěli pokecat moje icq je 492116307 určo pisněte rada pokecam.nej nej nej nej jsou CINEMA BIZARRE.Strifýk je muj milášek já se zamilovala:-* *14* *14* *14*
    • Re: Strify

      *14*napodobne.... strafi je naj... a v tej pesnicke escape tu the stars.....
      I LOVE YOU CB.... ILOVEEEE YOOUUUUU*14* *14* *1* *1* *14* *14*
    • Re: Strify

      jj, Strify je muckózní týpek *14* *14* *14* !!!!!!!!!!! *3* *14* *3* Strify *3* *14* *3*
  • plosíííím

    Achojky lidišky plosíííím vás máte někdo kontakt na CB???jesli sem etě někdo chodí a má ho..prosííím můžete mi ho dát??a pokud ho sem někdo nechce psát tak na icq 587269836??kuju mockrát...páá *4* *4* *4*
  • drz hubu

    Hele drz hubu jo sou uplne bozi a album toyz je kazda skladba dokonal
  • I LOVE CB

    CINEMA BIZARRE I LOVE 4.EVER fakt ich milujem najviac
  • X

    leželi mě v žaludku,kreténi
    • Re: X

      hádej, komu ležíš v žaludku ty...
      • Re: Re: X

        *3*
  • Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?

    Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?Mně Shin x) *14*
    • Re: Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?

      mě se líbí všici....ale nejvíc asi Strify.....ale jak říkám,všici sou mooooc hezký!!! *14*
    • Re: Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?

      Jo kdyby neco tak sem to myslela vazne....muzete rikat ze mi hrablo,ja to vim *1*
    • Re: Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?

      Mno tag vsici le Strify je bezkonkurencni ja ho zeru fakt moc moc moc...taky uz me posilali k cvokarovi protoze sem na votazky ucitelky co se me na tech klukach(dobre matikarka...jedina poznala ze to sou kluci)libi a ze me to jako brzo prejde a tak...mno proste sem dycky vodpovedela za bych se kuli nim(a hlavne kuli Strifymu) treba i zabila dyby to bylo nutny...po jejim prohlaseni ze me hrablo a vodchodu sem ji milostive poslala nekam le pak sme se usmirily...je s ni prdel tak co *3* *5*
    • Re: Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?

      Kiro a Strify ♥ Teda vlastně,všichni.Strify a ten jeho 100% sex-appeal...a Kiro je tak sladkej...a Yu,ty svaly :D No prostě všichni *14*
    • Re: Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?

      samozřejmě všici *3* možná až na Lumču *7*
    • Re: Kdo se Vám nejvíc líbí z CBček?

      Mě Yu a Strify .. Yu řádí a Strify hází sexy pohledy xD Ale Kiro má hezký SMILE =) a Luminor má zas mrtě moc hlas .. Akorát Shin, sem ho ještě neviděla nějak se projevit x)
  • Kontakt

    Konichiwa ^^..Lidi nemáte někdo kontakt na kohokoli ze CB?? ae aby byl pravej ^^ Danke ^^
  • cinema bizarre

    sice to jsou buzny ale maj fakt moc pekny pisnicky *14*
    • Re: cinema bizarre

      *1* *1* *1* ti majou dobrý písničky jo???? to už i já umím zpívat než oni ti totiž neumijou nic jenom ze sebe umej dělat blázny už aby se rozpadli *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: cinema bizarre

        Co se do Cb ty SILENCE (co píše NEUMIJOU a neumí se pořádně podepsat)vůbec SEREŠ?? Jojo, možná vypadaj jako teploušci, ale tebe to vubec nemusí srát když nejsi jejich fanynka! A jestli si myslíš, že po tvých kecech si někdo řekne: ,, Aha, no asi to jsou fakt buzny a Strify neumí zpívat" tak se pleteš xD *13*
      • Re: Re: cinema bizarre

        ty si piča :D
      • Re: Re: cinema bizarre

        óóó Silence velkej děd vševěd.... všechno umí všechno znááá... jasněěě proč né, že? Machruješ tady že umíš líp zpívat, ale aby ses ukázala to né, co? A rovnou si k tomu můžeš sama zahrát na kytaru, basovku, bubny... a aji na klávesy...páč pochybuju, že k takové p*** *tralala* by se někdo přidal. Nejdřív to udělej a pak až budeš mít víc fans než CB tak tvrď, že oni nic neumí... .
        P.S.: Už se těším na tvou odpověď... *16*
        • Re: Re: Re: cinema bizarre

          Takhle všichni obhajujou svoji skupinu : Sám to neumíš,co?
          Vždyt ty o člověku,co to prohlásil víš houby.
          CB maj možná pěkný písničky ale Strify neumí zpívat a Luminor to tam dycky zachranoval *4*
          • Re: Re: Re: Re: cinema bizarre

            žiši ještě se jí zastávej... a obhajoba typu "sám to neumíš" je asi pravdivá, ptže kdyby to uměla tak už je dávno slavná, nebo je Silance Ewa Farná? bo Lucka Bílá? *8* A stli se ti tak Luminor líbí tak si mu fandi no.. a téma alá bez Luminora sou CB naprt apod. sem netahej
        • Re: Re: Re: cinema bizarre

          ale já za to nemůžu že jsou to teplouši kteří nic neumijou...je mi z nich fakt na blití *5* *5*
          • Re: Re: Re: Re: cinema bizarre

            tak když je ti z nich tak blbě,tak sem nelez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nikdo tě tu nechce!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* no nemám pravdu?
          • Re: Re: Re: Re: cinema bizarre

            jo a ty ses asi přeslíkla za kluka a zjistila to, že?? a kdyby nic neuměli tak nejsou tam kde sou tak tady nevykládej kraviny a řadši se zdrž komentáře *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: cinema bizarre

              přesně jako souhlasim, ta silence je upe na všech blogách o CB a všude tam má taký mekty...jako silence jestli je máš ráda a jen si to nechceš připustit, tak máš vážný vnitřní problém, musíš se s tím vyrovnat...a jestli je nemáš ráda, tak je neurážej...je to jednoduchý *13*
    • Re: cinema bizarre

      já snad špatně vidím tve.... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší