Přejít na výpis diskuzí

Cinema Bizarre

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
367 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x))

    _AcHyy_yAk_yá_yE_žEŁuUu_..a_kDy
  • x))

    chyou_ukazaŁo sE thO ceŁý??? *7* *9*
    • Re: x))

      neukázalo....(a piš normálně kdo to má luštit)
      • Re: Re: x))

        tK thO nečTi dyž sE ti to neŁíbí *3*
  • x))

    a psala sem estli někdo newíthe dy přesně ye then koncert v ČR yak psali
  • x))

    a psala sem estli někdo newíthe dy přesně ye then koncert v ČR yak psali
    • Re: x))

      1x by to stačilo... a oni psali že budou mít v ČR koncert?? že o tom nevím *7*
  • x))

    Neee Twl cO thO mEŁU thO má přiyeTh yiná skUpinA_awE O cb sEM tky na nEthu čEtŁa_thO daTuM yE yinam_sry
  • Help

    Lidi nechci prudit,ale navíte jak se přidávaj odkazy?Díky za pomoc. *14* *14*
    • Re: Help

      to musíš být registrovaná (což nejde poznat, páč já registrovaná sem, dokonce sem přihlášená ale stejně mě to napíše jako neregistrovanýho uživatela! *8* ) a stli teda seš tak dáš upravit profil skupiny a je to
      • Re: Re: Help

        Moooooc díky!
        • Re: Re: Re: Help

          nemáš zač *3*
          • Cb jsou hnusní!

            Já fakt nechápu jak se můžou někomu líbit *16* neumijou vůbec zpívat a vypadjou fakt hozně!kdybych je potkala položila bych pětistovku na stůl a zdrhala bych
            • Re: Cb jsou hnusní!

              Silence já bych zas zabila tebe a dalších asi 100 tobě podobných lidí...
            • Re: Cb jsou hnusní!

              Jsou to dementi!zabila bych je!
            • Re: Cb jsou hnusní!

              ty debile podívej se na sebe a pak něco říkej oni sou kláááááááásní *3* *14*
            • Re: Cb jsou hnusní!

              já zas nechápu jak se někomu nemůžou NElíbit... . Neumijou zpívat - si mysli co chceš.
  • Sbírka

    Chtěl by někdo sbírku CB?Vtý sbírce jsou časopisy,články,plakáty,fotky,a utogramový adresy a všechny skoro možný...jestli máte zájem pište mi na mail:lucibus-buffy@seznam.cz
    • Re: Sbírka

      Plakáty? O_o *7* *14*
  • I LOVE YOU

    *14* I LOVE Cinema Bizarre *14* moociinkyyy je miluju *14* a nejvíc Yua *14* sou to prostě SUPROVÝ KLUCÍÍÍÍ!!!!!!!
    • Re: I LOVE YOU

      Hej to je fakt boží skupinka a taky se mi nejvíc líbí YU *14* hej to je prostě božská skupinečka....
      • Re: Re: I LOVE YOU

        Jooooo já zas zbožňuju Strifyho *14* *4* *1*
  • pomoc

    Ahoj,lidičky mužete mi prosim poradit kde mužu neco,cokoli stahnout od CB.sem uplne zoufala,nikdo to nezna,a tak me nikdo nechape.nemužu nikde nic sehnat fakt sem zkoušela všechno možny...prosim pomoooooooooccc!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *14*
    • Re: pomoc

      Na www.mp3s.nadruhou.net papa
    • Re: pomoc

      dej mi e-mail a já ti je všechny pošlu a nebo to stáhni přez program torrent *3*
      • Re: Re: pomoc

        ahoj.....chtěla sem si též stáhnout,ale...jaksi mi to nejde? *1*
      • Re: Re: pomoc

        prosím dej mi taky na ně kontakt!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* moc moc prosím díky"!
        • Re: Re: Re: pomoc

          achojky...plosíííím tě máš kontakt na CB??já tě strááášněě mots prosíím...já ho hledala upe všude a nic...(kdokoli ho má prosííímmm..napište mi ho na icq 587269836...prosííííííííí
    • Re: pomoc

      řekla bych že špatně hledáš.. na www.mp3stahuj.cz je od nich celkem dost songů.. jako nvm stli jedou, stahovat sem je nezkoušela ale myslím že by ti to mělo jít *3*
  • yu a romeo už nejsou volní

    Víte že si Yu a Romeo našli holky.......a ta Yuovo je příšerná........vím že se menuje Dolly a taky jak vipadá to vim taky ae jinak nic
    • Re: yu a romeo už nejsou volní

      její doopravský jméno by mělo být Vanessa Barbara...
      • Re: Re: yu a romeo už nejsou volní

        jo, je to pěkná buzna a její jméno je právě Vanessa Barbara. No ale už teď se s ní rozešel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší