Přejít na výpis diskuzí

Die Toten Hosen

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
724 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najdu si tě a zabiju!!!!

    Kdo mé příspěvky tady špatně ohodnotí,toho si najdu a zabiju...kdo to přečte a neoznámkuje,toho si taky najdu a zabiju..kdo to přečte a neoznámkuje a nic sem nenapíše ani neodpoví na muj příspěvek,toho si taky najdu a zabiju.Kdo muj příspěvek z hlediska svého známkování přecení,toho si najdu a zabiju.Kdo nenavštíví tohle forum a nepřidá se řádně k diskusi,toho si taky najdu a zabiju..když editor těhle stránek do zítra nevymaže z diskuse tady mé příspěvky,tak si ho najdu a zabiju. *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Ohhhh!!!!!!

    Tak to vydíte jak nám tu diskuse kvete.. jděte a vzkvétejte..na co čekáte???.. pište a literárně vzkvétejte..nestydte se o svém životě poučovat druhé!!!..vemte si příklad ze mě!!!!..čekám až vykoukne sluníčko,ptáčci nad albertinem pěkně zpívají,veverky si honí..ale né..veverky se navzájem honí a škodolibě vřeští.Občas potkám psa,a ptám se přitom zvídavě sám sebe,co je to vubec kurva za plemeno,jestli je to vubec ještě pes..z dálky to vypadá jako smeták,co někdo odhodil.A pak pozoruju to hejno kachen v řece pod mostem..studuju jejich chování,jejich kulturní zvyky a mentalitu.Evidentně jsou stále hladový,líný odletět do teplích krajin a jedna kachna očumuje druhou,a čeká kdy vzlétne.Pak se ostatní kachny přidají a letí s ní..s tou předešlou.To je lepší než vysedávat u tv a sledovat discovery anebo dokumenty na ct2.Dneska se kouknu na Kima..na Samaritána..to je o mě!!! A né kurva!!!..já jsem si vzal psa od romu sebou na ubytovnu,když šli chudáci do azyláku a pak si ho,jak mě ještě přitom přislíbili,po delší době zpátky už nevzali a skončil "chudák" v utulku v Lukavicích!!!!..tak to vydíte,jaký mám dobrý srdíčko!!!!.."pro dobrotu,na žebrotu!". *4* *4* *4*
  • Ohhhh kurva!!!!!

    Bylo by jednoduší si jistě vyhonit,než se domáhat tady něčí pozornosti..ale né..scháním cedko Korol i šul,protože vím,že s jejich poslechem se jednou dostanu do...se jednou dočkám pořádného orgasmu jak řemen,ale mezitím navštívím Sigmunda Freuda,lehnu si u něj pohodlně na pohovku a budu mu vyprávět otřesné strašidelné příhody z dětství,jak to odnesla slepice,anebo že náš nejmenovaný soused je notorický ochlasta,nenapravitelný bumbálek,co se staral o svou malinkatou zahrádku a v zimě i v létě,na podzim i na jaře postával s pivkem v ruce před koloniálem a vyčerpaný (z práce) bumbal kousek od školi (což mu bylo vytýkano) a poučoval o svých nemilosrdných životních podmínkách děti školou povinné (což mu bylo též vytýkáno) a uchal...jdu kolem né a slyším z dálky jak se rozléhá na celé okolí uuuch!!!!!..uchhh..uuuch!!!! *8* *8* *8* *7* *7* *8* *8* *7* *7* *13* *13* *8* *8* *5* *5* *13* *13*
  • Ohhhh!!!!!

    tak jsem plel 1-hod a pul záhonek..pak jsem se šel naobědvat-včera,dnes,a zítra..a pozítří opět mě čekají ke snídani,ke svačině,k obědu a k večeři fazole a rýže anebo fazole a těstoviny,co dorazili z prosluněné Itálie až k nám do Penny atd..pak jsem si lehnul a koukal na lištičky na....a poslouchal Hosen a rádio Beat..občas mě na beatu pěkně serou,že Hosen přes mojí prosbu dosud ještě stále nehrajou,tož mě došla trpělivost,a od tý doby tam nevolám.Ted jsem v knihovně,a kousek o de mě je nějaká pohledná mladá vášnivá čtenářka..knihomolka..bylo by fajn ji zaujmout v diskusi zmínkou..návrhem na annonymní milostná setkání,ze kterých se třeba napříště vyklube kvalitní partnerský vztah jak řemen.Pozvat ji na oběd,mé chutové bunky jsou zabity,tak by třeba občas oběd za mě mohla ochutnat.. nemužu přece za to,že když Bernardo Bertolucci v 7O.letech natáčel své "Poslední Tango v Paříži",tak jsem ještě nebyl na světě.Té role bych se zhostil kurva mnohem líp než samotný Marlon Brando.Intimita Poula Chercau taky nebyla tak špatná...hmmmm...bud sem něco pište anebo jděte do...každý vul "umí" a muže druhým něco vytýkat a přitom sám už ničím do fora k diskusi nepřispět.Bez toho tenhle příspěvek laskavě nehodnotte..
  • mcc mcc mcc ohhhh mc mc mc ohhhhh!!!!!

    Kurva včera jsem poslouchal cedko "Opel Gang" od Hosen,na jejich debut dobrý..pak jsem pozdě večer na čt2 sledoval toho bezdáka v zimě a k tomu ještě v kanadské divočině,jak si tam hospodařil se svým psím spřežením.Udělal jsem si kafčo a nedopil ho..byl jsem sám a smutný,a osamělí a stejně tak nezakotvený jak ten človíček v kanadské divočině,ale měl tam sebou lištičku,a ve dvou se to lépe táhne v tak nepříznivých v tak otřesných podmínkách které člověk pro lásku a s láskou s radostí zdolá..i kdyby se pro kožešiny utopil i se svým psím spřežením.Láska vytrvá!!!!..Láska má naději!!!!..jinak mě sere tohle škaredé počasí,tak si lehnu a už se mě nechce stávat a nic dělat,zase si lehnu pak se tak na 2 min projdu,pak si zase po zbytek celého dne lehnu nebo sednu a poslechnu si rádio beat.Tot mé kulturní vyžití.Občas se zajdu vyvenčit a koukám po lištičkách v žamberku.Jsem nad Albertinem v jednom domku (před brankou má pod poštovní schránkou cedulku s vyditelnou rytinou nápisu Dum na Puli Cesty) v osadě zbohatlíku,co doživotně splácí pujčku od banky na iks milionu na své přepichové rodinné domky.Danový poplatníci jsou štedrý..bral jsem od OSV soc dávky v nezaměstnanosti 32OO,pak jen 3OOO,a ted po 6 měsících beru měsíčně rovný 2OOO s tím,že mám ke zvýšení dávky zažádat o veřejně prospěšné práce.Prý o veřejnou službu.Uplně na to seru,práci "si" bez tak samozřejmě hledám,jen jsem nezakotvený,snad i proto si prozatím řádně zodpovědně neřeším své bydlení jak bych v opačném případě měl (a chtěl tam,kde se chci usadit) a s neustálou změnou pobytu jsem pro uřady nepohodlný.
  • mcc mcc mcc ohhhh mc mc mc ohhhhh!!!!!

    S Korol i šul pujdete do nebe kurva!!!!S Rolling Stones,s The Clash a s Die Toten Hosen zaručeně pujdete zaručeně do ráje kurva!!!..s Leonardem Cohenem pujdete do očistce peklem a po něm do nebe kurva!!! ..jen na Davida Lynche a Franze Kafku si dejte pozor..S Franzem Kafkou a s Davidem Lynchem sejdete z cesty a skončíte v pekle kurva!!!..a co se týče chlastu,tak s Amundsen a s Martini Bianco a se zelenými olivami k tomu Franz Josef z Penny jednou pujdete do nebe kurva!!!..tak nemeškejte!!!!na ty olivy (z Penny) mužete "i" lovit lištičky.To budou zuřivě vášnivé orgie bez zábran,už to vydím.Ach mujj boooože vy prasata!!!!! *13* *13* *13* *13* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *4* *4*
  • mcc mcc mcc ohhhh mc mc mc ohhhhh!!!!!

    až budete dlouhodobě nezaměstnaní a neuplatnitelní na našem současném trhu práce v krizi s bydlením,bez partnerského vztahu,osamělí a nezakotvení ve společnosti..taky vám pak jistě z toho "všeho" změkne mozek,a poznáte,v jakém nevyzpitatelném duševním rozpoložení-v jakém předdepešáckém stavu byl jistě Franz Kafka při psaní svých selským rozumem nesdělitelných a natolik racionálně neuchopitelných povídek anebo surrealistický uchílák David Lynche,když nátáčel snímek "Lost Highway"..a budete mit toulaví nohy jak ve víru vášnivých procházek a toulek mezi městy,a mezi státy Boba Dylana,Jacka Kerouacka..a budete svištet a utíkat co nejdál odsud pryč za svým novým a mnohem lepším životem,do posledního dechu dokud věříte..tak s nezlomnou vulí vytrváte!!!Anebo o to skrze rockovou hudbu alespon budete snít navzdory okolnostem v životě,co přijdou.. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • mcc mcc mcc ohhhh mc mc mc ohhhhh!!!!!

    Heledte scháním Korol I sul..mají hodně daleko k té naší typické české povaze,ze které mě přechází chut k jídlu.."pracovitý,ale svině!!!".Další duvod k poslechu hosen.Kdo najde jiný a lepší duvod,at sem dá vědět,i když o tom pochybuju.Nikomu v životě nevěřím.Nevěřím už ničemu..a nikomu v tomhle (politicky) zkurveném státě.Jen snad sobě samému ještě...ty v životě neuspěšní a svým dosavadním životem zklamaní odcházejí za novým životem jinam,tak se z nich stávájí přistěhovalci..nevyhání je z jejich země jen chudoba a bída a politické perzekuce..ale odcházejí i z osobních duvodu..ouuuhhh trochu mě to rve srdce!!!..tahle nezakotvenost a ztráta komunikace s druhými ve společnosti (o jaké nakonec točil své road-movie snímky západoněmec Wim Wenders),anebo tím spíše lépe řečeno v současném stavu společnosti jaký dnes je už není vydět nic jiného,než jen konzumní společnost..Co je dnes vubec česká kultura?,tou českou kulturou?.. "pravydelná spotřeba piva a sledování fotbalu v Tv?".Nic víc??!!.Je to smutný odejít ze své země.Ale je v tom i nějaká ta radost z nového a z lepšího života.
  • mcc mcc mcc ohhhh mc mc mc ohhhhh!!!!!

    Kdo to tu špatně oznámkuje,toho si parchanta najdu a osobně zabiju!!..bude kvičet!!!! *4* *4* *4* *4* *4*
  • mcc mcc mcc ohhhh mc mc mc ohhhhh!!!!!

    Neserte mě,bud diskutujte a hodnotte nebo sem nechodte a jděte do prdele!!!!..takový fanoušci tipu "Mám je na dvd!" nebo "Mám vstupenku na jejich koncert" nikoho dnes nezajímají a nikdo je tu stejně nechce vydět.Jenom druhý obtěžují,at se z toho neposerou.Jen se nudím a krátím si tu chvilku..jděte do prdele skutečně dříve,než se mě z toho začne motat hlava...díkkk!!!!!!..co o co jde???..o nic nejde.O co by šlo?Popírám že bych tu kdy někdy něco popřel!!!..český parchanti zlhostejnělí ke druhým lidem bez času na druhé lidi kolem sebe jak se na nás vždy sluší a patří (co o sobě nechcemě vědět),že jsme "Pracovitý,ale svině".Stydme se!!!! *13* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit