Přejít na výpis diskuzí

Die Toten Hosen

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
724 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rockovým fandum do hosen

    Jinak s tím mím rozpoložením se to má přesně takhle..je dlouhá chvilka,cítím se nějak prázdně,je mě z toho smutno.Vzduch z toho těžkne a klesá k zemi..dýchá se těžce v té osamělosti a nezakotvenosti..jen nejít sám.Jsem nezaměstnaný,bez partnerského vztahu,je to skoro něco jako uděl..svobodný,bez závazku."Nic mě tu nedrží,seber se a jdi" ..jen "You Never Walk Alone"..jen nejít sám,jen nejít sám.. a krátím si chvíli,a rapuju anebo skládám haiku.Ohhh Ohhh Ouuu Ouuu Ohhh Ohhh bez se.u se vubec nevyspím.Je to těžký život.je to uděl.Nesu si svuj křížek.A co ty???? ..
  • rockovým fandum do hosen

    krátím si chvilku,ale jinak pro upřesnění .. jsem svobodný (výzva všem lištičkám),podmínkou je obliba poslechu rockové hudby-Hosen,steelky,arafatka,osamě lost a nezakotvenost v životě.Pak si třeba budeme teprve rozumět.
  • rockovým fandum do hosen

    trochu jsem to hrotil,protože se těžce nudím.Kurva už taky co dělá editoring že tu nechává učelně vulgární příspěvky.Je v hajzlu anebo nemá čas???!!!Tady diskuse není,tady diskuse skončila.Už to nejde říct slušně!!!!
  • rockovým fandum do hosen

    kurva tady je to prázdný a mrtvý,dýchám těžce.Je tu nějak těžký vzduch,a je mě nějak smutno.Proč se cejtím tak prázdně..nemám nic,nikam nepatřím.Jsem sám,bez závazku,svobodný,nezaměstnaný a nezakotvený bez partnerského vztahu.Jsem v hajzlu,kurva a tady už žádná řádná diskuse k tomu neprobíhá.Sere mě to!!! kdo máte trochu upřímný zájem o diskusi o lesčems v životě pište mě e-maila,případně se rád seznámím.6O4 183 97O.
  • rockovým fandum do hosen

    Jinak souhlasím s tebou..žádného fandu do Hosen jsem ještě osobně v životě nepotkal a pochybuju,že se toho vubec dožiju,jsem z toho poměrně dost zklamaný a naštvaný.
  • rockovým fandum do Hosen

    Nazdar Kudell64,koukni se prosimtě pokud chceš na návštěvní knihu web stránek dietotenhosen.ic.cz,je tám delší příspěvek,který rozhodně stojí za pozornost a za přečtení.Je to tak trochu má esejistická stat i prosba zároven.
  • !!!!

    TADY ZDECHL PES. UŽ ŽÁDNÁ DISKUSSE O HOSEN? COPAK UŽ NIKOHO NEZAJÍMAJÍ????!!!!!!???
  • Na vysvětlenou

    Co furt doprdele sem lezete,co z toho máte,děte už do hajzlu,mám za sebou špatný den,vyhládlo mě a na ubytovně v Rychnově nad Kněžnou je zima,netopí se.. a ještě mě tam okradli,jsem tam na dluh,to nikoho tady netrápí,snažit se pomoci druhým lidem v nouzi,staráte se jen sami o sebe a na druhý serete,pak nefandíte Hosen,tak se nepřetvařujte.. každý z nás muže udělat v životě víc (a nikdy to nebude pro druhý dost v tomhle světě,jaký dnes je)..ale já ted mužu začít krást.
  • bla bla

    JDETE VSICHNI DO PRDELE VY KRETENI..ZMRDI..PRASATA...HOVADA..S VINACI..CURACI..KUREVNICI..UZ SE ME Z TOHO MOTA SISKA!!!
    • Re: bla bla

      JDI DO PRDELE TY IDIOTE!!!! TAKY O NICH VIS HOVNO!!!! NECO MALO O NICH MUZE VEDET JEN TEN, KTERY JE MEL MOZNOST POZNAT OSOBNE A ZTRAVIT S NIMA ASPON PAR DNI *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *8*
      • a kdo říká že né?!
      • Re: Re: bla bla

        Moc mě neser Kuddel,měl jsem za sebou blbe dny,to mě neomlouvá,proč jsem to tu tak přehnal,ale jsem rád,že tu seš,a fandy do hosen bráníš..Die Toten Hosen mám upřímně rád,koukni na web side DTH ic.cz,tam mě najdeš,a sorry,tohle byla spíše na zpusob south parku dost primitivní a blbá legrace,v tom se shodnem,a vtipný to příliš nebylo,i když až na slabé výjimky..více mě spíše už štvalo,že tady skutečně ten velký zájem rockových příznivcu,jakou si tahle kapela po 2O letech zaslouží,už prostě nebyl..a prostě Hosen rozhodně miluju více než kdokoliv jiný,poslouchám je 6,téměř 7 rokem,takže za tu dobu o nich něco vím,co jinde na webu "už" nenajdeš ok!!!
      • Re: Re: bla bla

        a žádný pičus ty nesmyslné vulgární urážky co tady jsou nesmaže,že si v nich nejspíše editor těhle stránek libuje,nakolik se mu zamlouvají.
      • Re: Re: bla bla

        Takže to mělo bít něco jako sorry všem,to nebylo vtipný,těch vulgárních urážek a toho vulgárního napadání tady bylo dost,a přitom jsem to v nejmenším ani tak nemyslel,snažil jsem se druhý vyprovokovat k většímu zájmu sem něco o Hosen anebo o sobě napsat,takže sorry!!! Kdo omluvu nepřijme a už nepochopí,toho si odchytím a pověsím za koule do pruvanu a sním,mnam,tak at si raději uvážlivěji vybere..at to raději ještě zváží,dík,stejně to tu nestojí za nic,zájem druhých tu není nijk valný,že by(ch) kvuli tomu někdo musel vstávat ze židle,proto všechny ty nesmyslné vulgarity.
      • Re: Re: bla bla

        Moc mě neser Kuddel,měl jsem za sebou blbe dny,to mě neomlouvá,proč jsem to tu tak přehnal,ale jsem rád,že tu seš,a fandy do hosen bráníš..Die Toten Hosen mám upřímně rád,koukni na web side DTH ic.cz,tam mě najdeš,a sorry,tohle byla spíše na zpusob south parku dost primitivní a blbá legrace,v tom se shodnem,a vtipný to příliš nebylo,i když až na slabé výjimky..více mě spíše už štvalo,že tady skutečně ten velký zájem rockových příznivcu,jakou si tahle kapela po 2O letech zaslouží,už prostě nebyl..a prostě Hosen rozhodně miluju více než kdokoliv jiný,poslouchám je 6,téměř 7 rokem,takže za tu dobu o nich něco vím,co jinde na webu "už" nenajdeš ok!!!
        • Re: Re: Re: bla bla

          UZ JSEM SE DIVALA. JE TO CELKEM FAJN POKUS O CESKE TSRANKY DTH, ALE MELI BY SE CASTEJI AKTUALIZOVAT
  • Blablaaab

    JDETE VSICHNI DO PRDELE A NESERTE ME..KDO TO TU MA PO VAS CIST,JESTE CHVILI..A DOJDE ME TRPELIVOST..NAJDU SI VAS A ...!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit