Přejít na výpis diskuzí

Die Toten Hosen

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
724 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neserte mě s tou nediskusí

    Tomu říkáte diskusní forum kurva!!!!!! to snad..alespon jednou rád bych v životě potkal skutečného fandu do Die Toten Hosen,a pokecal s ním řádně o svých osobních zkušenostech s..v životě!!!!..dobrých českých lidiček je dnes málo,na který je ještě spoleh a kterým se dá vubec věřit!!!!..takže raději sám,osamělí a nezakotvený..a jinak co???..jinak nic..smutno,prázdno a zase smutno,a sháním cedka ruských korol i šut.Trochu naděje neuškodí..kdo ji tu má na rozdávání.To nebylo vtipný!!!..Kdo kdy už kurva konečně pochopí,že nejedu při poslechu hudby ve formátu MP 3,ale v klasických cedkách..takže otázka zní,kde bych jejich cedko sehnal.Kdo jednou za čas udělá výjimku a "omylem" druhým lidem pomuže.Kurva už se tu rozčilovat nebudu a nehodlám,motá se mě z toho akorát šiška a začínám mit z všech těch lištiček na netu nějaký přetlak dole...no...ono..to..zdaleka není uplně ono..když..ale víte co???..zhodnotte si to a jděte laskavě do prdele!!!..kdo má mit na tohle zkurvený nediskusní forum náladu???!!!!
  • Neserte mě s tou nediskusí

    Tomu říkáte diskusní forum kurva!!!!!! to snad..alespon jednou rád bych v životě potkal skutečného fandu do Die Toten Hosen,a pokecal s ním řádně o svých osobních zkušenostech s..v životě!!!!..dobrých českých lidiček je dnes málo,na který je ještě spoleh a kterým se dá vubec věřit!!!!..takže raději sám,osamělí a nezakotvený..a jinak co???..jinak nic..smutno,prázdno a zase smutno,a sháním cedka ruských korol i šut.Trochu naděje neuškodí..kdo ji tu má na rozdávání.To nebylo vtipný!!!..Kdo kdy už kurva konečně pochopí,že nejedu při poslechu hudby ve formátu MP 3,ale v klasických cedkách..takže otázka zní,kde bych jejich cedko sehnal.Kdo jednou za čas udělá výjimku a "omylem" druhým lidem pomuže.Kurva už se tu rozčilovat nebudu a nehodlám,motá se mě z toho akorát šiška a začínám mit z všech těch lištiček na netu nějaký přetlak dole...no...ono..to..zdaleka není uplně ono..když..ale víte co???..zhodnotte si to a jděte laskavě do prdele!!!..kdo má mit na tohle zkurvený nediskusní forum náladu???!!!! *4* *4* *4* *4*
  • Neserte mě s tou nediskusí

    Tomu říkáte diskusní forum kurva!!!!!! to snad..alespon jednou rád bych v životě potkal skutečného fandu do Die Toten Hosen,a pokecal s ním řádně o svých osobních zkušenostech s..v životě!!!!..dobrých českých lidiček je dnes málo,na který je ještě spoleh a kterým se dá vubec věřit!!!!..takže raději sám,osamělí a nezakotvený..a jinak co???..jinak nic..smutno,prázdno a zase smutno,a sháním cedka ruských korol i šut.Trochu naděje neuškodí..kdo ji tu má na rozdávání.To nebylo vtipný!!!..Kdo kdy už kurva konečně pochopí,že nejedu při poslechu hudby ve formátu MP 3,ale v klasických cedkách..takže otázka zní,kde bych jejich cedko sehnal.Kdo jednou za čas udělá výjimku a "omylem" druhým lidem pomuže.Kurva už se tu rozčilovat nebudu a nehodlám,motá se mě z toho akorát šiška a začínám mit z všech těch lištiček na netu nějaký přetlak dole...no...ono..to..zdaleka není uplně ono..když..ale víte co???..zhodnotte si to a jděte laskavě do prdele!!!..kdo má mit na tohle zkurvený nediskusní forum náladu???!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Neserte mě s tou nediskusí

    Tomu říkáte diskusní forum kurva!!!!!! to snad..alespon jednou rád bych v životě potkal skutečného fandu do Die Toten Hosen,a pokecal s ním řádně o svých osobních zkušenostech s..v životě!!!!..dobrých českých lidiček je dnes málo,na který je ještě spoleh a kterým se dá vubec věřit!!!!..takže raději sám,osamělí a nezakotvený..a jinak co???..jinak nic..smutno,prázdno a zase smutno,a sháním cedka ruských korol i šut.Trochu naděje neuškodí..kdo ji tu má na rozdávání.To nebylo vtipný!!!..Kdo kdy už kurva konečně pochopí,že nejedu při poslechu hudby ve formátu MP 3,ale v klasických cedkách..takže otázka zní,kde bych jejich cedko sehnal.Kdo jednou za čas udělá výjimku a "omylem" druhým lidem pomuže.Kurva už se tu rozčilovat nebudu a nehodlám,motá se mě z toho akorát šiška a začínám mit z všech těch lištiček na netu nějaký přetlak dole...no...ono..to..zdaleka není uplně ono..když..ale víte co???..zhodnotte si to a jděte laskavě do prdele!!!..kdo má mit na tohle zkurvený nediskusní forum náladu???!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • rockovým fandum do hosen

    6O4 183 97O!!!! kurva mám žízen,kdo zacvaká flašku.Piju Amundsen anebo Martini Bianco.Tak se snažte a ulovte k těm olivám z penny nějakou lištičku!!!! Pujdeme do nebe spolu!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* 6O4 183 97O *4* *4* *4* *4* *4* 6O4 183 97O *4* *4* *4* *4* *4* *4*6O4 183 97O kurva co je to tu za galerii malířských umění???? pomoooooooc!!!!! *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* jdi pryč ty zmrde!!!!! *5* *5* pommmmmmooooooc!!!
  • rockovým fandum do hosen

    6O4 183 97O!!!! kurva mám žízen,kdo zacvaká flašku.Piju Amundsen anebo Martini Bianco.Tak se snažte a ulovte k těm olivám z penny nějakou lištičku!!!! Pujdeme do nebe spolu!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* 6O4 183 97O *4* *4* *4* *4* *4* 6O4 183 97O *4* *4* *4* *4* *4* *4*6O4 183 97O kurva co je to tu za galerii malířských umění???? pomoooooooc!!!!! *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • rockovým fandum do hosen

    6O4 183 97O!!!! kurva mám žízen,kdo zacvaká flašku.Piju Amundsen anebo Martini Bianco.Tak se snažte a ulovte k těm olivám z penny nějakou lištičku!!!! Pujdeme do nebe spolu!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* 6O4 183 97O *4* *4* *4* *4* *4* 6O4 183 97O *4* *4* *4* *4* *4* *4*6O4 183 97O
  • rockovým fandum do hosen

    6O4 183 97O!!!! kurva mám žízen,kdo zacvaká flašku.Piju Amundsen anebo Martini Bianco.Tak se snažte a ulovte k těm olivám z penny nějakou lištičku!!!! Pujdeme do nebe spolu!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* 6O4 183 97O *4* *4* *4* *4* *4* 6O4 183 97O *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • rockovým fandum do hosen

    6O4 183 97O!!!! kurva mám žízen,kdo zacvaká flašku.Piju Amundsen anebo Martini Bianco.Tak se snažte a ulovte k těm olivám z penny nějakou lištičku!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *4* *4* *4* *4* *13* *13* *13* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *4* *4* *4*
  • rockovým fandum do hosen

    6O4 183 97O *5* *5* *5* *5* *5* *13* *4* *4* *4* *4* *4* *13* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit