Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

    Lidi,vy ste hustý...!!!!
  • Evča a Vašík

    To je prostě klasika. ,,Rád mi říkáš,růže bílá,..." ,,Jednu bílou orchidej" *1*
  • Eva

    TAK HNUSNOU ŽENSKOU S TAK HNUSNÝM HLASEM JSEM UŽ DLOUHO NEVIDĚL ANI NESLYŠEL... *9* NA TEN JEJÍ OTŘESNEJ KSICHT SE PROSTĚ NEDÁ DÍVAT!!! *9*
  • Re: Eva a Vaše

    OLDO, TY STAREJ VOLE *3* KDE MÁŠ BOŽKU??
  • Re: Snažte se!

    jj , to souhlasím .. *4*
  • Re: Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

    Hele zklidni, se ju? *8*
  • Re: eva a vasek

    hrůlza děs !! *9* *9* *9*
  • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

    Tady vsázíš špatně,že nikdo neumí na nic hrát a hudbě absolutně nerozumí. Já umím hrát na několik hudebních nástrojů, mimo jiné kytara (basová i akustická) nebo flétna se kterou jsem s hudbou jako malá začínala a umím ocenit kvalitní hudbu a promiň, ale Eva a Vašek do ní nepatří. Mojí srdeční záležitostí je rock (miluju Beatles, Queen, Pink Floyd, Nazareth a další skvělé kapely) a rozhodně to není brnkání na nervy a nesrozumitelné zvuky od ohně, jak tu píšeš, ale je to kvalitní a jedinečná hudba, protože tyhle kapely jsou slavný několik desítek let a stále budou. Ale i přesto, že jsem rockerka dokážu uznat kvality jiných umělců z jiných žánrů, vyseknout jim poklonu. Ale jak už jsem psala, Eva a Vašek jsou jen kýč a podřadná hudba. Ale v pořádku každý poslouchá co má rád a co potěší jeho ucho i duši. Neberu ti tvůj názor. *4*
  • eva a vasek

    je mi neco pres 40 let miluji lidove pisnicky a je jsem si moc oblibila pro me jsou jedinecni a skveli moc jim fandim a dekuji za krasnou muziku co pohladi po dusi
  • Re: Eva a Vaše

    Oldo, Oldo. Ty jsi ňákej chytrej...
  • Re: Re: EWA a VAŠEK

    A co třeba:
    Možná, že člověk časem ohne se/to aby blíž k zemi měl/a potom sám zemí stane se/a všecko, co kdy chtěl.
    Větře duj/každý můj/každý krok/a každý vdech/je jen Tvůj/při mně stůj/ještě mě chvíli nech/na ten mech/slunce dech/až kopce rozhrne/Bože můj, Bože můj/ať je vidím/jak poprvé.....
  • Re: Mám je rád

    Obávám se, že Eva a Vašek pro změnu devastují vkus čekých posluchačů. Pokud je pro vás dobrá hudba jenom ta, kterou si s interprety dokáže zazpívat 100% posluchačů, tak to je přece špatně - hudebníci by měli umět něco víc, a to nemluvím o jejich autorském přínosu... Nestačím se divit, že to někdo může považovat za dobrou hudbu, snad vám chybí hudební sluch. A pokud tvrdíte, že se vám líbí dechovka, tak přece existují mnohem lepší skupiny - jenom se tak neculí a nepodbízejí.
  • Hmm....

    To, že jsou Eva a Vašek "slavní" z nich udělala jen pouhá televizní reklama. Chápu, že někdo má tuhle hudbu rád, ale podle mě to není kvalitní hudba, ale jen kýč a dokonce i jakási "parodie" na dechovku. Ale nikomu to neberu, když se mu to líbí, ať to poslouchá, nemám v úmyslu měnit někomu vkus, byť velmi špatný. Já si taky zůstanu u své hudby. *3* ....Rock forever! *14*
  • Re: Re: Re: Re: Paráda

    odpověď na
    Autor: hbhjnhj - 20.01.2008 17:10
    Nechte byt ty kterym se to libi a nechte je je to jejich svobodná volba jako nás všech co budeme poslouchat lide kteri to poslouchaji jsou většinou staří a zaseknutí ve své době a už jakoby asi nechtějí žít když se stále vrací zpět a vzpomínají jaké to bylo kdysi...možná by se měli vzchopit a žít naplno svůj život a ne jenom tak přežívat ale je to jejich věc každý at si dělá co chce

    TAKŽE PODLE TEBE MÁ STARÁ BABKA S DĚDKEM VYMETAT DISKOŠKY A POSLOUCHAT HEAVY METAL ČI R'N'B NEBO JINOU SOUČASNOU HUDBU? *9*
  • Re: e and v

    Nelze než souhlasit na to by snad měly být obnoveny nějaké komise pro schvalování atd.
    (myšleno s nadhledem)
  • Nerozumím

    Není mi jasné , jak je možné , že to někdo vůbec kupuje. Dokážu pochopit , že pro někoho je to vzpomínka na doby minulého režimu / alespoň já takovou náladu mám když spustí dechovka / , ale že by chtělo vzpomínat těch lidí tolik? www.vizab.cz *9*
  • Re: Eva a Vašek

    není mi 75 let ale 58a jsem s vámi za jedno mi jsme při těch písníčkách proži
    li chvíle na které rádí vzpomínáme jsem zvědavá na co budou vzpomínat ty mladý za 50let jestli se ty jejich oísničky budou hrát Jana
  • Re: EVIČKA S VÉNOU...

    ASI MÁŠ TEN MOZEK VÍC ROZMĚKLÝ NEŽ-LI
    DŮCHODCI POSLOUCHEJ SI TY TVOJE NEKULTURNÍ BLBOSTI A NEOTRAVUJ S TVÝMA KECAMA DRUHÝ.
  • Re: Re: Eva a Vašek

    omlouvám se ale ten meil velkýma písmenana nepatřil Vám ale uplně někomu jinému Jana
  • Re: Eva a Vašek

    ASI MÁŠ TEN MOZEK VÍC ROZMĚKLÝ NEŽ-LI TY DŮCHODCI ,POSLOUCEJ SI TY TVOJE NEKULTURNÍ BLBOSTI A NEOTRAVUJ S TVÝMA KECAMA OSTATNÍ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit