Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Eva a Vašek

    fandím vám a pokud adresu již máte omlouvám se
    SURF company
    DLOUHÁ 156
    BLANSKO-KLEPAČOV
    67801 tel.516417634
    mob.602790311
    s pozdravem Jana
  • Re: Eva a Vašek

    Stránky SURFu: http://www.surf.cz/
    *3* *3* *3* *3* *3*
  • Re: Eva a Vaše

    i afričani sou lepší
  • .

    nenávist až za hrob!!!! *10* *16* *5*
  • e and v

    Vážení, souhlasím s každým, kdo má Evu a Vaška zdravej názor. Hledal jsem na internetu nějaký dobrý parodie na tuhle dvojici. Moc jsem toho nenašel. Tyhle dva jsou totiž tak blbí, že už se to ani parodovat nedá. Voni jsou sami parodie. Níž jít nelze. Takže otevřít vočí prosím. Hau, domluvil jsem.
  • šmoula

    lidi uklidněte se, prostě se smiřte s tím, že Eva s Vaškem jsou velmi kontroverzní dvojice a že lidi je buď mají rádi nebo je nenávidí, tak se už nehádejte *14*
  • Re: Eva a Vaše

    Člověk, který má úroveň se nikdy nesníží na úroveň těch vašich "usmrkanců", či jak je to nazýváte *13*ˇvy ale úroveň viditelně postrádáte, to už je zřejmé z toho Vašeho vyjadřování, člověk hned ví, s kým má tu čest. *10* *16*
  • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

    Vy jste inteligence sama, milý pane Všeználku. *9* *9* *8*
  • Zhánim

    Dobrý večer zhánim jednu pisničku vim že to zpívaji eva a vašek a zpíva se v ni kapelo zahraj mi hezky česky od podlahy....neznáte ji někdo a nebo nemáte ji někdo?a jinak to napsal nebo něco jiři zmožek diky byla bych vděčná *7*
  • Re: Totální nevkus

    no spívat neuměj to je jasný, strasny sracky, poslouchat se to nedá, radsi si poslechnu treba hardrock nebo metal 80 leta , a hned je mi lip nez takovejhle hnus, , packo *5* *5* *5* *5* *5*
  • Re: Re: Na Vikipedii je jiný text

    Když se neumíš vyjadřovat slušně tak sem nelez.
  • Re: EVIČKA S VÉNOU...

    Vy usmrkanci debilní co píšete kraviny o hudbě, kterou nám dělají Eva a Vašek spletli jste si adresu. Poslouchejte raději vrzání dveří a boucání papírových pytlíků a neserte se do naší oblíbené hudby. Vsadil bych se že nedokážete zahrát na žádný hudební nástroj. O zpívání nemluvě a jenom znevažujete lidové umění. To co vy rádi posloucháte je pro nás brnkání na nervy. Vaše hudba pochází od černochů z Afriky kteří tancují kolem ohně se slámou na hlavě a vydávají nesrozumitelné zvuky.
  • Totální nevkus

    Co se rozčiluješ?Že obdivuješ Evu a Vaška svědčí o tvém nevkusu.Ti dva jsou ztělesněním kýče.A nenadávej nám do usmrkanců debilních,shazuješ tím jenom sebe.Nazdar. *4*
  • Eva a Vaše

    Vy usmrkanci debilní co píšete kraviny o hudbě, kterou nám dělají Eva a Vašek spletli jste si adresu. Poslouchejte raději vrzání dveří a boucání papírových pytlíků a neserte se do naší oblíbené hudby. Vsadil bych se že nedokážete zahrát na žádný hudební nástroj. O zpívání nemluvě a jenom znevažujete lidové umění. To co vy rádi posloucháte je pro nás brnkání na nervy. Vaše hudba pochází od černochů z Afriky kteří tancují kolem ohně se slámou na hlavě a vydávají nesrozumitelné zvuky.
  • Eva a Vašek

    Eva a Vašek jsou pro naši generaci balsámem pro naše dušičky. Rádi bychom jim s manželkou napsali, ale neznáme adresu.Pokud ji znáte a víte kam napsat, pomozte prosím. Adresa: tuma cz@seznam.cz
  • Re: Re: Eva a Vašek

    *4* *3* *9* *4*
  • Re: Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

    taky budeš starej, taky budeš vošklivej, taky se ti budou mladí puberťáci posmívat!
  • Re: Re: Na Vikipedii je jiný text

    No ty jsi tedy yntěligent!
  • Re: Na Vikipedii je jiný text

    di s tema srackama do prdele a neser to sem tady to nikoho krom tebe stejne nezajima *13* *10* *16*
  • Re: Evička a Vašíček

    tak ty jses dement nejvetsi SSSR *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit