Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Eva a Vašek

    *5* bez se svym spatnym vkusem nekam jses hluchej *7* *9*
  • Snažte se!

    Hej lidi,pište sem jen názory,co mají hlavu a patu.Eva a Vašek jsou příšerný,to jo,ale některý názory,co jsou tady prezentovaný,se nedají číst!
  • Re: Eva a Vašek

    Ty vole Stando tobě není 75, ale 14 *1* Tak se za to nestyď že posloucháš "MUZIKU" pro starý *5* Já jedu na technu a kouřím přitom marjánu *3* Hlavně mě ve škole nebonzni.. *3* ČÁGO *1* *1* *1* *1*
  • Re: Eva a Vašek

    Dobrý večer, mě je 73 roků a musím bohužel napsat, že se mi jejich velmi nekvalitní hudba vůbec nezamlouvá. Raději si pouštím klasiku a mám z toho daleko větší umělecký zážitek.
  • Re: Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

    Evička s Vašíkem dělají zábavnou hudbu *7* *9* Mě se chce z nich spíš brečet!!! *9*
  • Re: Eva a Vašek

    Chapu Vas ze se vam to libi.. moje babicka to posloucha taky... Nerikam ze ty pisnicky ktere Eva s Vaskem zpivaji sou skarede.... Ale me osobne spise vadi intepretace.... Existuje milion dalsich a lepsich zpusobu jak ty pisne prezpivat aby se libili Vam a neurazeli ostatni....
  • Eva a Vašek

    Vážení je mi 75.roků.Proč někteří tak hanebně posuzujete dvojici EVA a VA3EK.My starší,kteří jsme prožili život dechovkou,tak nyní na staré kolena se asi těžko přeorientujeme a nové trendy.My vám je neberem,ale Vy nám zase nechte,takové lidovky,které jsou doménou Evy a Vaška.vždyť tato dvojice,když zpívá ,tak se nám při ní dobře poslouchá a relaxuje.
    Když nechceš pomoci,tak neubližuj.
    JEN je skupin Eva a Vašek více fandím je a obdivuji.
  • Re: Re: Re: Paráda

    Jestli znáš jenom tuhle písničku tak sem vůbec nelez.
  • Re: Re: Paráda

    Ty jsi velkej hudbyZnalec,věřím že neumíš zazpívat ani Šla Nanynka do zelí!!!
  • Vážení.

    Toto fórum se týká slušných lidí tak se také chovejte.
  • Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

    Tak si myslím že tady toho fóra se zůčastňují nějací úchyláci a né znalci zábavné hudby, myslel jsem že sem patří jen slušní lidé.
  • Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

    dementi spekaty :D *9*
  • Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

    Oprava: chtěl. *5*
  • Chtěla bych je vidět spolu v posteli

    To musí být podívaná. *1* Dva převalující se vorvani. Muheeee *15* *15* *1* *1*
  • Trapas největší!

    Trapas!Nejhlupější skupina co znám!FUCK OFF-ju ale FUCKUJE aždý.Se ani nedivím.Trapáci největší.Dělají studu celé České republice! *15* *13* *9* *3* *7*
  • !!!Nabízim zápich!!!

    Čau Evo, nabízim ti krásný a dlouhý zápich, jeho délka je 25 cm *3* , napiš na muj e-mail. *5*
  • Re: Hnus

    ::(( mi se nelibi ale babine jo *9* *9* *9* *9* *9*
  • Hnus

    Reklamní výplod české televize hnus který nemá obdoby
  • Re: mazec

    Ale to snad ne... Vyšší věk snad znamená vyšší toleranci k amatérismu a sr***ám?? Naopak, ten kdo hudbě jen trochu rozumí a o hudbu se zajímá, bude chtít objevovat stále něco nového a někam se posouvat, jeho nároky nebudou klesat, ale růst... Hodnota starých dobrých hitů bude růst a proto si zaslouží také co nejlepší interpretaci... Co například uděláte se starými dobrými vinylovými deskami, které nikdy nebyly přepsány na CD?? Necháte je vyčistit, narovnat a budete s nimi zacházet jako v bavlnce, nebo je hodíte do popelnice?? Já myslím, že si zaslouží spíš to první...
  • Re: Plná taška Evy a Vaška

    Jakou díru na trhu?? Jakou díru proboha, když existují stovky jiných zábavových a tanečních kapel na profi úrovni, s programováním (samohrajkou) i s čistě živými nástroji, jejichž úrovni nesahají E+V ani po kotníky??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit