Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Paráda

    To nechápete velmi správně.. To asi nechápe nikdo kromě zde diskutujícího Michala. Když existují stovky jiných, samohrajkových i živých zábavových kapel na profi úrovni, kterým E+V nesahají ani po kotníky, je záhadou, jakou díru na trhu E+V vlastně vyplňují...
  • Re: Eva a Vašek

    Možná tuším, kam míříte, ale kvalita hudby a věk jsou různé věci... Chcete říct, že s rostoucím věkem snad klesají nároky na kvalitu ?? To snad ne.. Falešný zpěv, diletanství, amatérismus prostě tolerovatelné nejsou bez ohledu na to, zda je publiku 15 nebo 100...
    Kromě toho jsou v čr stovky "samohrajkových" kapel na profi úrovni, kterým E+V nesahaji ani po kotníky... Ovšem ten, kdo nedokáže odlišit kvalitu od amatérismu, tomu patrně není pomoci...
  • Re: jsou boží

    Asi jsi pro nějaký jiný žánr, tak to nehaň těm kterým se to líbí a podívej se na toto, nenutím Tě.

    http://www.ceskatelevize.cz /vysilani/1100627928-ta-nase-povaha -ceska/307295350270004-12.12.2007-2 0:00-surfovani-s-evou-a-vaskem.html
  • Re: Re: Paráda

    Tímto Vaším příspěvkem urážíte ty kteří si koupily jejich nahrávky, když se Vám nelíbí E+V tak je neposlouchejte a zajímejte se o něco určitě něco lepšího co se líbí Vám, asi by jsem to také kritizoval, ale asi slušněji.
  • Re: Re: Paráda

    Vůbec si z toho nic nedělejte, to z Vás čiší jen zaujatost vždyť každý jsme nějaký a jestli hudbě rozumím nebo ne?
    Prostě se mi to líbí, protože je to zábavné a o to tady jde a vy si poslouchejte co baví Vás.
  • Re: Paráda

    Boze tomuhle rikas paradni hudba????? Docela by me zajimalo jaky mas ty hudebni vzdelani... protoze kazdej kdo hudbe aspon trochu rozumi pozna, ze Eva a Vasek sou naprosti negramoti nejen v hudbe ale i ve vystupovani... kdyz sem si dneska poslechla co ta pani Eva vubec dokaze vypustit z pusy tak me bylo fakt spatne... zadny vyraz, amatersky na tony najizdi.... to delaji deti v osmi letem sborecku a ne ,,profesionalni zpevak" nechapu jak nekdo tak neprofesionalni muze byt tak slavny.... Z toho mi opravdu zustava rozum stat.... *9*
  • Re: Paráda

    Paráda?? Ha ha.. Parádní je jejich hudba třeba jako strašák na balkóně nebo na záhoně proti ptákům nebo jako podložka pod pivo.. Pane Michale, jim ale opravdu není co závidět... Asi nejste soudný nebo hudbě nerozumíte, ale hudba E+V je naprosto podřadná, amatérská, vhodná pro bavení maximálně tupých stád nejhubšího zrna. Chválení této dvojice je spíše urážkou těch, kteří v hudbě něco dokázali, včetně mnoha jiných "samohrajkových" kapel na mnohem vyšší úrovni. Oni dokazují jen to, že peníze nejsou ani náhodou jediným kritériem profesionality. Ano, i s naprostým ho.em se dá vylézat !!
  • Paráda

    Ukecaní a závistivci se vždy najdou, ale EVA a Vašek jsou parádní, proptože umí pobavit lidi normální hudbou a né vřískáním jak to umějí jiní, ale to je každého věc a slušnost patří mezi slušné lidi.
  • jsou boží

    Eva a Vašek jsou boží. Mám doma na zdi jejich plakát. Perfektně se do něj házej šipky. Nechápu, jak tydle božani můžou vydělávat takovýho korku. Vždyť ta jejich mjuzik ja zadarmo drahá.
  • Re: tři slova

    chce se mi blejt když slyšim EVA A VAšEK navíc mi příde že jsou shulený *5*
  • Bezte do hajzlu

    Je mi 53let a mam rada dechovku i lidovky, ale to co mi stale cpou v CT1 a 2 to uz je vrchol vseho HNUSU. Reklama Eva a Vasek uz me vytaci do bela a do vsech ostatnich barev. Nemuze prosim nekdo vymyslet neco proti teto reklame?JSem celkem normalni, ale pokud davaji tuto reklamu okamzite prepinam na jiny program nez je CT1 a 2, protoze vetsinou davaji reklamu pro jistotu na obou programech. Je to otresne a v tu chvili se ze mne stava clovek, ktery by byl schopny neco tem dvoum udelat pokud by byli po ruce. NENAVIDIM JE!!!!!!!!Myslim, ze nejsem sama. Prosim tady vsechny, aby psaly stiznosti do TV, at uz je nedavaji, to se neda vydrzet. Diky.Elza
  • Re: Re: Nechte urážení

    Černá ruko, když chceš psát česky, tak se nauč dělat čárky ve větě.
  • Re: krypl-total

    *5* u mne na Hrbitove *16*
  • Re: kurvi

    *9* hele pico to radsi neumru nez ty dva nekrofili na pohrbu ja chci aspon Megadeth
  • Re: HUDEBNÍ BOZI

    *1* to si Šoukal na nich ???
  • Re: Re: Kdo mi odpoví?

    *4* z koho si slezla prvni *13*
  • Re: Nechte urážení

    *5* kdyz chces psat anglicky tak pis toho a ne THO a takovyhle u nas doma naserem do kyblu a hodime na hnuj copak Eva a Vašek patri mezi osobnosti ci skupiny muzou mi vylestit boty ......
  • Re: to si snad dělají srand

    *3* v klidu pust si judas priest a tyhle malomocny nech plazit pro tu vladni verbez
  • Re: Re: SUPER........

    Jardo, připojuji se k jazykovědci. Máš pravdu, o životě nevím nic, ale vím, že před slovem "troubo" by měla být čárka. Ať se to vícekráte neopakuje. Hezký den
  • Re: Re: EWA a VAŠEK

    Vážená paní Marie, o jakých ohroublých textech to hovoříte. Slyšela jste některý. Asi ne. Tak já Vám zde jeden uvedu jako příklad: Neumíš si představit, jaké to asi je / když muž, který se nad tebou sklání, se najednou poblije / Neumíš si představit, jaké to asi je / když milenec, na kterém ležíš už dlouhou chvíli nežije / Neumíš si představit, jak mi asi je / když na místech, která ti líbám, přednedávnem umíraly cizí spermie... (Jan Haubert). No není to nápadité až květnaté. Mohl bych uvést i další, ale o tom to tady není. I když... Možná se někdo přidá a napíše také něco. Ať se tahle diskuse zbortí. Tak do toho lidi. A co vy, paní Marie, přispějete?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit