Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to si snad dělají srand

    TO SI SNAD VŠICHNI Z NÁS UŽ DĚLADÍ SRANDU.TO JSME VŠICHNI OPRAVDU TAK PITOMÍ,ŽE SI Z NÁS NĚJACÍ UBOŽÁCI,KTEŘÍ SI ZAPLATÍ UBOHOU REKLAMU,MŮŽOU DĚLAT SRANDU.A TAK JE TO SE VŠÍM I V POLITICE.POJDTE LIDI UŽ S TÍM PROBOA NĚCO UDĚLAT.
  • Re: Nechte urážení

    Roznodně ne, páč ty blitky, co vypouštěj z huby, v 95% falešně, si nic jinýho nezasloužel... To je prostě degradace hudby , brnky trnky na klávesy, kýčovitej úsměv a vydělat peníze, to může dělat každej...
  • Re: Re: Mám je rád

    Vy všichni co posloucháte ty nesrozumitelný blábole tak by jste si měli uvědomit že je to jen vymívání mozků.Vy už nedokážete myslet,ale vám už jen stačí velký řev a rachot!!!
    Moravské a české písničky však dokáží potěšit a pobavit.Možná na to také jednou přijdete,ale jen když bute mít trochu toho štěstí,jinak z vás budou magoři!!!!!!!!
  • Re: mazec

    radši přiznej něco jiného *3*
    to, že je někomu padesát neznamená poslech tohoto škváru *1*
  • Re: Re: Re: SUPER........

    poučovat a dělat chyby?
  • Re: Nechte urážení

    když si někdo šroubováním žárovek vydělá stovky milionů, tak si nic jinýho nezaslouží... *5*
  • Hnus

    Mají to dobře vymyšlený.Hrajou na city seniorům a ti jim to pěkně žerou.Těm dvěma jsou ty jejich dojatý uslzený tváře ukradený.Hlavně že jsou důchodci ochotni platit za ty jejich splašky.Jde jim jen o prachy,o nic jinýho!
  • Re: Re: SUPER........

    Jarku, ta věta by měla znít: "Umíš se jen vulgárně vyjadřovat". Pozor na ten slovosled. Užívat správně krásného jazyka českého není nižádná prdel.
  • Re: Mám je rád

    Jardo, neboj neumřem. Když chceš písničky, co mají co říci obyčejným lidem, pust si Visací zámek. To budeš mrkat.
  • Re: Re: Kdo mi odpoví?

    Na Evě nebo na Vaškoj? Nebo na vobouch. Ale fuj bez lásky!
  • Stahování CD Evy a Vaška

    Prosím vás lidičky, kdo mi poradí, kde a jak se dají stáhnout jejich CD ...... MÁM NA MYSLI Z TRHU.
  • Nechte urážení

    Nechte laskavě tho urážení Evy a Vaška. Nechápu vás. Punk is not sweet!
  • :))čtěte

    nejlepší českej hip-hop *5*
  • Eva a Vašek

    Eva a Vašek nevystupují společně se skupinou SURF
    ale Eva a Vašek = SURF. Zpívají spolu zhruba 18 let, takže jejich popularita není ze dne na den.
    Co si budeme povídat, jak člověk stárne tak se i zklidní a jiné požadavky. Dovedete si představit vy mladí (třicátníci a mladší) co a na co budete tančit a kde za dvacet let, abyste nebyli směšní?(pokud máte rádi tanec a chcete se pobavit)
  • mazec

    no přiznejme si že každej z vás, kdyby mu bylo kolem padesáti a vejš by tuhle dvojku poslouchal *4* tím nechci urazit nikoho ale každá doba něco hraje...kdo ví co se bude hrát za 50 let..žánry budou zase jiný a našim dětem se to bude taky líbit a nám ne...neodsuzujte je, např. moje oblíbený skupiny jsou: Kiss, Iron Maiden, Halloween, Deep Purple, Black Sabbath a další...
  • Re: Re: WoW

    novinka: Plná taška, Evi a Vaška!!! nejvěčí sračka a pořád to hrajou v telešopingu *5*
  • a co dál?

    Evo,Vašku,natočte pořádnou píchačku.To by byl telešoking! *15* *15*
  • Re: Eva a Vašek

    Zvlášť, když se teď v televizi přiznali, že spívají na playback...
  • Plná taška Evy a Vaška

    Velmi dobře odhalili díru na trhu a s úspěchem jí zaplnili. Nic na tom ovšem nemění fakt, že si od nich nikdy nic nekoupím, protože je to hudba mně osobně na hony vzdálená!!!
  • Re: EWA a VAŠEK

    Paní Marie máte pravdu.Dnes se jen posloucají opakovaná tři slova v celé tzv.písni, anebo obhroublé texty.Je vidět,že se diskuse zůčastňují jen náctiletí,pro, které nic a nikdo nad ně není.Nikdo jen oni mají na vše ten nej,nej názor.!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit