Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fuj!

    Jsou trochu o 2 000 000 zpatky *9*.Kdo tohle ještě poslouchá! *8*
  • lalala

    Je to děs hrůza....Ten kdo to polouchá je pěkně vyprcanej úchyl!!!! *9* *16*
  • kurvi

    smradlavý debilové umí zpívat ledatak ty jejich zasraný dechovky.Ideální písničky na pohřeb!!!!!!! *3*
  • -

    jarek napsal: "Přinášite do našich srdcí a duší klid,mir a báječnou pohodu.Ti je víc,než nějaké hodnocení naší přiblblé kritiky,která se shlíží jen v komerčních škvárech."

    Komerčních škvárech? Jardo prober se! A co je asi to prachsprosté vykrádání těch tvých "krásných písniček"??? Jedině vydělavání peněz na něčem, co už někdo vytvořil před těmito dvěma úchylama! Jardo! Eva a Vašek jsou nejvíce oplzlá komerce česka! A ta boží "Česká muzika" co je propaguje, je jenom dojná kráva tahající z lidí peníze!

    Vítej na zemi!
  • krypl-total

    kde stahnu jen bilou orchidej *4*
  • eva a vašek

    Znám se s nimi osobne, líbí se mi jejich písne se závanem more, líbezné a uchu lahodící
  • Re: Kdo mi odpoví?

    byla sem na nich, dobrý.
  • ty vole,škoda místa na servru

    *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Re: Kdo mi odpoví?

    To je týrání,když musí chudák poslouchat tu jejich hudbu. *15*
  • Kdo mi odpoví?

    Co je pravdy na tom, že týrají svoji dceru??
  • Re: Mám je rád

    Pravda,soudruhu!
  • HUDEBNÍ BOZI

    Co proti nim máte?Jsou to přece milí lidé středního věku s písněmi mírně prolezlými senilitou.Na MTV s nimi!Jsou to prostě bozi.Vy mladí byste si měli uvědomit,že toto je opravdu kvalitní hudba. *1*
  • smrděj

    Blbci neumite zpivat strcte si tu bilou orchidej doprdele !!!!!zkuste Xfactor..treba budete hvezdna pechota *9* *9* *9* *1* *1* *3* *3* *3* *5*
  • Re: eva a vašek

    fakt velká píčovina,kokotina atd. ......
  • eva a vašek

    musím vám všem oznámit ale s pláčem že prostě eva a vašek je nejhorší hudební skupina na světě *3* nej je prostě hip-hop a rep tp je prostě nejlepší a většina se mnou souhlasí *5*
  • Re: Re: SUPER........

    je to uplně nejstrašnější styl hudby,to i ozzi je lepší než tadle opičárna,choděj oblíkaný jak prasata a viděli ste jak si je dával Kraus v uvolněte se prosím?fakt mazec.ale ke kritice! to co zpívaj nejsou ani lidoví písně,to i čechor(kterej lidoví hraje)je lepší a to viditelně ale i zvukem
  • ewa a wašek

    je to uplně nejstrašnější styl hudby,to i ozzi je lepší než tadle opičárna,choděj oblíkaný jak prasata a viděli ste jak si je dával Kraus v uvolněte se prosím?fakt mazec.ale ke kritice! *14* to co zpívaj nejsou ani lidoví písně,to i čechor(kterej lidoví hraje)je lepší a to viditelně ale i zvukem *3* *14* *5* *5* *5*
  • Re: SUPER........

    Co ty víš o životě?Umíš jen vulgárně se vyjadřovat troubo.To je tak všechno.
  • Mám je rád

    Mám Evu a Vaška rád,protože hrají krásnou,melodickou hudbu a jejich texty mají obyčejným lidem co říci.A především,hrají hudbu českou,a meůlodie bratrských slovanských národů.A ti kritici ať nemluví hloupě.Jsou v zajetí vyloženě západní kultury,a ta devastuje morálku naší mládeže.Takže Evo a Vašku,díky za to,že jste.Přinášite do našich srdcí a duší klid,mir a báječnou pohodu.Ti je víc,než nějaké hodnocení naší přiblblé kritiky,která se shlíží jen v komerčních škvárech.Nemusí Vás milovat reprezentanti tohoto státu ani jeho pokleslé kultury,když Vás miluje většina národa.Protože zahyne li naše písnička,zahyneme i my.
  • Re: SUPER........

    akorát tak pro srandu všem *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit