Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: koncerty

    Nechtěl jsi se spíš zeptat na ropis míst kde budou poštět muziku a Eva s Vaškem tam budou dělat, jakože zpívaj? Sorry, ale tohle bych nenazýval "koncert" *14*
  • Re: ´zrcadlo

    Jsem už sice starý dědek, ale ani já bych na toto nevlezl, na takovou obézní bábu.
  • koncerty

    Nevíte kde najít rozpis koncertu na rok 2008?
  • Evča a Vašek

    Zdravim vsechny fandy Evy a Vaška,jsou super!! *14* *14*
  • Re: eva a vasek

    Krásnej příspěvek. Dávám "5" *3*
  • Re: ´zrcadlo

    Tak si jí vem domů. Já bych si o ní ani neopřel kolo *9*
  • Vzkaz Libertinovi

    Doufám,že je s tím umíráním předběhneš.
  • Odpověď Džejkovi

    U Evy a Vaška bych ty sračky nehledal ale zcela jistě nahrazují v tvé hlavě mozek.
  • Můj názor

    FŮŮŮŮŮŮJ!!!!!!!!!NEVÍM,JAK TO NĚKDO MŮŽE POSLOUCHAT *16*
  • ...tak nevím

    Je mi pětašedesát, na přehrávači se mi teď točí Van Morrison a reklamu E+V okamžitě přepínám. Vzhledem ke svému stáří se ptám, nejsem nějakej vadnej???
  • ja bych to nevidel tak cerne, treba brzo umrou
  • Re: vzkaz

    hovno z mrože....mládež de dopředu a ne dozadu...strčte si tyhle sračky doprdele vy tahači peněz z důchodců...místo zubů a šťastného stáří poslouchaj bílou orchidej...no neni to mentální?
  • Re: Re: Otevřete oči

    né kupovat,ALE STAHOVAT
  • Re: Re: Re: eva a vasek

    A ty si velký debil!!! *5*
  • Re: Eva a Vaše

    Podle mě si z toho dělá prdel. :D *1*
  • Re: Můj názor

    A Já jsem na youtubu viděl komentář n Evu a Vaška: So, I think Czech republic is to nice state and there were awesome people of Ireland. But it´s so fucker rege´e bitch. Ewa and Vasek what´s a fucker hell??
  • Můj názor

    Mě jsou teda upřímně u prdele...... A vůbec mě nezajmá, že je poslouchá čtvrtina našeho národa. Hlavně, že já je neposloucham. A taky že je Praha neposlouchá, to je duležitý. Jediný co mě fakt jebe, že Česká republika je pak ukazována v různých zahraničních dokumentech jako např: Česká Republika je typickým státem, poslouchající dechovou a cimbálovou hudbu. K tomu je tam video nějaký ehmehmehm """""veselky""", kde ty ženský maj šaty v průměru přes ě metry a muži maj nějakej vohoz.......... noooooooo fuj. A taky mě jebe ten teleshoping a ten hlas tý Ansagerin - hlasatelky "sračky od Evy a Vaška".
  • Re: Otevřete oči

    jinými slovy - komerční sračka
  • Re: ´zrcadlo

    tebe bych chtěl vidět asi jseš pořád ještě panic víš jak Eva smrdí když se zpotí ten tuk to je prostě k zblití *8*
    měj se dospěj a pořád si ho nad Evou nehoň a zasuň do pořádný kočky *3* *14*
  • Re: Nerozumím

    Tady nejde o dobrou muziku, ale o dobrou reklamu, nebo spíše dobře směřovanou reklamu. Důchodci holt dělaj, co jim v televizi řeknou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit