Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Nejkrásnější část článku

    Co je platná vysoká hudební a umělecká kvalita, když se to nedá poslouchat. Mě osobně Eva a Vašek vyhovují a mám je ráda. Jejich písničky jsou melodické, ráda si je zpívám.
  • Re: Otevřete oči

    Gore, to je váš názor. Mě se Eva a Vašek líbí a nic s tím neuděláte. Já totiž doma s nimi zpívám a jak mi jde práce od ruky, nevím při kom bych si mohla tak zazpívat. Nikdo nám nic nevnucoval a nevnucuje, na tanečních zábavách se uchytí spíše Eva a Vašek, než nějaká kapela, která nemá tak žánrově rozsáhlý repertoár. Eva a Vašek to je pro mne droga, od té doby co mám jejich CD už nikoho jiného neposlouchám.
  • Re: to si snad dělají srand

    Ano, měli bychom takto diskutovat na jiná témata, která se nás bezprostředně dotýkají a bolí nás. Nebo alespoň většinu lidí. Jenomže naše názory by asi nikoho nezajímaly. Ten internet, to je taky oblbování lidí, vnutí nám téma, a my se tu plácáme několik dní a co? Škoda času. Ale Evu a Vaška já osobně mám ráda.
  • Re: Bezte do hajzlu

    To bude asi proto, že máte ráda dechovku a lidovky a oni zpívají všechny hezké písničky. Dechovku a lidovky v televizi od nich neuslyšíte. Zřejmě bude chyba ve vás, asi budete zapkšlá na celý svět, a teď máte možnost alespoň se vyřádit na toto téma. Pokud je vám tolik, kolik píšete, pak chodíte do práce a příjdete a hned si pouštíte televizi, abyste alespoň nějakou reklamu uviděla. Já jsem musela dlouho sledovat pořady, abych naopak na reklamu narazila a abych si napsala tel.č., neboť jsem si objednala a již i obdržela tašku E+V. Přesto, že jsem měla od známých CD, ale já jsem od nich chtěla originál. A teď když píši, tak mi zrovna hrají Skalinadu.
  • Re: Re: Paráda

    Zpívají písničky, které zpíval a zpívá např. Jaromír Mayer, Karel Černoch, Milan Drobný, H. Vondráčková. Tak např. Mezi Evou a Vondráčkovou není rozdíl, akorát, že Eva má hezčí a čistější hlas. Když jsem uslyšela Milana Drobného po delší době, jak zpíval píseň, kterou zpívá Eva "Ztrácím svou lásku a Loď už vyplouvá", to se nedalo porovnat. Eva to zpívá profesionálně, ale Drobný mě zklamal, ten to fláká, hrozná výslovnost. To bychom se mohly bavit hrozně dlouho. Ale to nemá smysl, vy si žijte svůj život bez Evy a Vaška a my co jim fandíme a máme rádi se budeme těšit z jejich tvorby.
  • Re: Re: Paráda

    Tony, oni dokázali za krátkou dobu oslovit řadu posluchačů, narozdíl od našich předních umělců, kteří si myslí, že nám budou vnucovat jejich repertoár a neberou ohled na lidi co se líbí jim. Eva a Vašek šli tou nejpřirozenější cestou a zpívají takové písničky, které se lidem líbí. Já jsem také vystupovala v pěveckém souboru a zpívali jsme samé melodické písničky a lidem se to líbilo.
    Po revoluci mě to hned napadlo, že bychom se tím mohli živit, ale už jsme každý měl svůj život i věk.
  • Re: Trapas největší!

    Spravedlivko, já když se mi něco nelíbí, tak ani neposlouchám a nezajímám se o to, čili to nemohu ani kritizovat. Teď jde o to, jak seš na tom ty. Ty nadáváš na něco, co nemusíš, a proč to posloucháš, to nevím.
  • Re: Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

    oprava: zkrátka
  • Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

    Já bych zase byla zvědavá na Klauze a tu jeho pipinu, na Gotta a tu jeho Ivanu, na Suchého a svou ženu, na Janečka, no skrátka je jich dost. To jsem jenom tak navázala na tvůj přiblblý příspěvek a tak mě to napadlo.
  • Re: Eva a Vašek

    Dědo, tak i vy říkáte dechovka? To si pletete s Moravankou a Mistřiňankou. A proč se přiznáváte ke svému věku, a jak to, že umíte zacházet s internetem? Teď nevím jestli nemám ještě čas na to, abych byla fanda Evy a Vaška.
  • Re: Snažte se!

    Evelíno, takhle vyplňuješ svou pracovní dobu? Místo abys uklízela, tak nám lezeš do počítačů. A navíc s tím svým hudebním hluchem se zúčastňuješ takovýchto diskuzí. To si vyber jiné téma, ale po pracovní době, ty šmudlo, koukej tu vytřít pořádně a né abys ses vymlouvala, že netekla voda, jak ty s oblibou se ráda vymlouváš před .......
  • Re: EVIČKA S VÉNOU...

    René, co si o nás důchodcích myslíš, že jsme nějací žebráci? Co jim závidíš, to že se přiznají a nefňukají, jako naše celebrity, které berou horentní sumy za své vystoupení, kde otvírají akorát pusy, a ještě žebrají na sponzorech? Když nemáš náladu, tak se jdi ožrat, jak to děláváš a neunavuj. Víš, žes dost velkej opruzák? Podívej se sám na sebe, cos dokázal, no nekoukej tak dlouho, nic nenajdeš, protože jsi zatím nic nedokázal, akorát kritizovat schopné lidi.
  • Re: Re: Na Vikipedii je jiný text

    mausi, uklidni se, nejsi zkrátka její typ. No já se ani nedivím, podívej se na sebe, to je hrůza. Jdi si na pivko a neopruzuj.
  • Re: Eva a Vašek

    Když je tak milujete, tak si kupte jejich CD a tak jim nejlépe ukážete, jak je máte rádi.
  • Re: Re: šmoula

    Crashere, ty filuto, ty vždycky když si šlehneš o něco víc, tak zachraňuješ lidstvo. Hele, myslím si, že pomoc potřebuješ ty, ale bohužel ti nikdo nepomůže, ty už opravdu budeš pod tím mostem s těma krysama žít naž do smrti. A jak ses dostal k internetu?
  • Re: Re: e and v

    Meresjeve, přiznej, ty by ses chtěl stát předsedou dozorčí rady. Ty vykuku, ty to máš spočítaný. Takže bys zase nic nedělal, protože bys to akorát pohnojil jako všechno na co sahneš. Hele to chce si věřit a nebát se, jít k problému čelem a neschovávat se. Jseš jednička, věř si.
  • Re: e and v

    corgu ona ti zase nedala co? To už tak bývá, musíš se s tím smířit, seš zkrátka PACKAL. Ty a nejseš náhodou takhle na kluky. To víš ona to hned pozná, na to ona má čuch. Příště se víc snaž a dej si nakuráž práska, to tě postaví do pozoru.
  • Re: Hmm....

    Crazy Diamonde, buď tak laskav a zůstaň u toho svýho a nepleť se do něčeho, čemu nerozumíš. Asi by vám rozhlas a televize měly častěji hrát dechovku, abyste věděli, co to ta dechovka je. Příště raději mlč a neztrapňuj se.
  • Re: Re: eva a vasek

    Aby ti to nebylo líto, dám ti taky 5.
  • Re: Re: eva a vasek

    Když jsi důchodce, tak to ti je dost přes 5O, a co tak hezkého posloucháš, snad né toho jak naposledy zpíval o tom radaru s tou zpěvačkou, teď dělá ministryni armády. To jsou hospodské písničky, kam chodíš na pivko?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit