Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AHOJKY

    EVA A VASEK SOU BUZERANTI KTERI NIC NEDOKAZALI LITUJU JEN TY LIDI CO JE POSLOUCHAJI.
    EVO VASKU ZABALTETO A STRCTE SI TY VASE VOHRANY SRACKY DO PRDELE!!! *3*
  • Eva-Vašek - naši přední umělci v dechové hudební scéně.

    Moc Vás lituji,kteří se vyjadřujete negativně k umění Evy a Vaška.Ten kdo nic nedokázal,ten kdo nic neví, a neumí,ten jen kritizuje,tomu říkáte umění? Zamyslete se nad sebou.Děkuji Anett
  • Re: Re: Re: Re: Re: koncerty

    uplne s tebou souhlasim to je debil s takovej sracek by se clovek poblil
  • eva a vašek

    Nevíte někdo prosím jaké to tefonní číslo z letevizního teleshoppinku na ten celý soubor CD. Mamka by si to přála k narozkám, tak ji chceme s bráchou udělat radost a zrovna ne a ne tu reklamu v telce nevidím. Mělo být víc CD asi za 999,- Kč. Může mi někdo poslat informace na adresu tvrdikova.hana@seznam.cz
    Děkuji
  • Re: Re: Re: Re: koncerty

    TY SI DEBIL!!!!!!!!!!!!! *16*
  • Re: Re: Re: koncerty

    všichni jse primitivní pubertální lidičky
    vůbec nemáte smysl pro dobrou hudbu,ničemu nerozumíte
  • Re: Re: Re: Re: Re: koncerty

    Starý dědku Františku, jdi se svými názoŕy do prdele!!!
  • BLEJU

    A JE TO ŠKODA, JÍDLO JE DOST DRAHÝ *9* *9* *9* *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: koncerty

    Líbí se Ti hudba úměrná Tvé inteligenci.. *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: koncerty

    Když se ti nelíbí tak na ně nekoukej.
    Podívám.li se na vypitý kabáty je mi zle.
    Jejich reprezentace byla stašná. Na tuto dvojici je alespoň hezký pohled. Na
    muziku má každý jiný pohled.To ale nemusíš nikoho urážet. Máš asi špatné vychování. Nazdar
  • Re: Re: Re: Re: Re: koncerty

    Pepíku, Pepíku.... *1* Proč seš tak ubohej smrdutej skunk *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: koncerty

    pepo prosim te bez mrdat evu a vaska a neser se do hudby kdyz ji nerozumis *1* *15*
  • Zachraňte mě!!!

    Už nevím co dělat.Ktelce usedám nafutrovaný Kinedrilem,kdyby šla na tyhle reklama.Přece si nepobliju koberec.Okno musí být zavřené,jinak bych vyskočil,nebo vyhodil telku.Co jsem komu udělal v televizi,že mi je furt cpou????Já snad spáchám sebevraždu přežráním,nebo tak něco.... *9*
  • Re: Re: EWA a VAŠEK

    Je mi 40,ne -náct....A jen tohle slyším,i jen reklamu,mám husí kůži jak bábrdlata!A žaludek naruby....TO BYCH BLIL!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9*
  • Re: ...tak nevím

    Jsi normální,to neřeš...Rockeři co začínali jsou na Tvém věku taky,tak proč bys neměl být normální?Já budu poslouchat i v důchodu Sepulturu,Iron Maiden a Black Sabbath..a PINK FLOYD!
  • brrrrrrrr

    Tohle se nedá hodnotit.Fuj!!! *13*
  • FUCK

    STINKS LIKE SHIT !!!! *1*
  • dementi

    jste nejaký moc chytrý ne???, takový sračky, to se nedá než sprostě říct, fakt hnus
  • duo

    Proč tolik nenávisti a pohoršování? Komu se to líbí, ať si je klidně poslouchá, udělá-li jim píseň od nich radost. Proboha co je na tom špatného? Já osobně je tedy rozhodně nemusím, ale zájem některých skupin posluchačů o ně je velký, tak ať jim pěkně hrají,Evě a Vaškovi přeju i nadále mnoho úspěchů a hodně posluchačů. Ať se jim daři!!!
  • Přátelé

    Tak jsem náhodou našel tu stránku a musím se ozvat a označít ty sprostoty tady za nekulturní mozky národa.Jsem amatérský hudebník a hraji a zpívám pro kamarády,známé i pro firmy.Ještě se mi nestalo aby někdo něco měl proti písničkám Evy a Vaška.naopak se lidé ptají,co mám od Surfu v repertoáru.A když se někomu něco nelíbí,tak to nebudu přeci takle kálet jak někteří tady.Navíc Eva i Vašek jsou lidi príma a zabívají se taky sponzorstvím a charitou pro tělesně postižené,a nemocmé děti.A až budete slavní a oblíbeni jako oni,ať se vás někdo taky zastane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit