Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Nejkrásnější část článku

    na diskotéky nechodim *9* nejlepěí sou Rockový koncíky a festáky *14* *3* !!
  • Re: Re: Re: eva a vasek

    pavlíčku a ty si určitě velmi inteligentní malí chlapeček když je posloucháš!! *1* Fuck off Eva a Vašek z prdele splašek! *15*
  • Re: Eva a Vašek

    hlavně že máš plnou hubu keců a sám tu úrověn postrádáš!tady je vidět že se fakt v hudbě vyznáš když posloucháš tyhle dva Surfácký vyžraný prasáky co si říkaj Eva s Vaškem *15* kdo je u tebe usmkanec ty špíno zalez do hrobu *8*
    Eva a Vašek sou ztělesněním ty nejubožejší demence a líbej se lidem který postrádaj hudební vkus ano ano jak už tady někdo psal i s nějvětším hovnem se dá vylejzat!! *9* sou to obyčejný prasata co tahaj z lidí prachy!kradou písničky co už někdo nazpíval!ohhh jak originální kopírovat texty,sou moc líny nato aby něco vymysleli sami!! *10* dělaj ostudu ČR!!!!! *9* a jás i du poslechnout pořádnej Rock! *14* zdar *5*
  • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

    drž hubu kdo je u tebe usmrkanec!!zalez do hrobu dědku plesnivej!!! *9* *15*
  • Re: Re: Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

    ježiš ty seš nějaká chytrá ty vogo *15* *9* *9* *9*
  • Re: eva a vašek

    hmmmm a ty seš idiot se závanem blbosti! *15*
  • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

    drž hubu ty šmejde víš o dnešní hudbě velký hovno a to dokazuješ už tim že posloucháš takový nechutný spplašky typu Eva a Vašek!! *1* tebe bych chtěla poznat abych věděla co seš za kreténa že tohle vypustíš z tý tvý huby! *15* *16* *16* pako omezný!!
  • Re: Re: Re: Mám je rád

    jo a ty kryple co to meleš za hovna!!! *16* ty soudíš dnešní hudbu jenom podle toho co vidíš v bedně že jo?!mno takže viděl si nějakou metalovou skupinu a tvůj názor je automaticky ten že v dnešním světe hudby se jenomo řve ..atd!! *13* *8* slyšel si někdy třeba The Cure,Evanescence,Offspringy nebo the Used?!to ti asi nic neříká že jo tahle kvalitní hudba!! *14* kdeyby sis aspon přeložil jejich texty uvidíš jak sou nádherný a nákky komerční sračkly typu Evy a Vaška jim nesahaj ani po kotníky,zvedá s emi kufr jenom při pomyšlení na to jak budou zas v reklamě mi cpát tu jejich plnou tašku a když zavolám do 10 sekund dostanu dívídíčka zdarma *1* sou to obyčejný vyžraný prasáci co co tahaj z důchodců peníze páč ty uvěřej bohužel všemu v reklamě,nee fakt nemám zájem mít je doma na cédu tak laskavě všichni co to posloucháte otevřete oči!jak s evám může líbit taková komerční sračka to nechápu!!sou to hnusácký zkrmenci a ten Vašek má účes jak zpařenej kýpl *1* a Eva se tam motá někde na Jadranu!v nějakym ujetym hábitu!a vidim že je víc odpůrců než příznivců! *3* NESNÁŠIM JE!! *9*
    A ROCK JE NEJ!! *14* *14* *14*
  • Re: Mám je rád

    ty demente omezenj!!co si to vůbec dovoluješ víš o dnešní hudbě velký hovno abudeš nás tady poučovat!!prej všecko je komerce *15* !!a co je v tom případě Eva aVašek?!já ti to řeknu je to:komerční hnus! *9* a neznáš ani žádnou Rockovou skupinu která hraje třeba 15 let a soudíš podle toho co vidíš v televizi!!ani nevíš co komerce znamená na tebe ale škoda slov takže se vrat do hrobu žiješ ještě v době zarytýho komunismu když se ti líbej tyhle dva uchyláci!prasata vyžraný co tahaj z důchodců peníze! *8* Rock je nej! *14* a Eva a Vašek sou idioti do hnoje s nima tam patřej! *15* *10*
  • Re: Re: Re: Nejkrásnější část článku

    Nepomouvejte a běžte si na diskotéku
  • Re: Re: komerční sračka

    taky že to poslouchat nikdy nebudu!!a vy ste uplně omezený a oblblý těma reklama!!že ani nevidíte jak je to uboze komerční a jde jim prachy!!neznáte mě takže nemůžete vědět jestli v nečem vynikám nebo ne!!!když neumim zpívat tak do tý televize nelezu ne?! *13* nic ste nepochopila ani to že vetšina lidí má názor takovej že jevto nejhorší skupina světa!! *9* tohle má do hudby daleko!! *8* *16*
  • Re: Re: komerční sračka

    Tak to neposloucham takovou sracku!!!!!. a řeším to proto protože mě prijde líto jak si někteřý lidi od nich nechávaj vymejvat mozek!!!!! *10*
  • Re: komerční sračka

    tak to neposlouchejte kdyz se vam to nelibi dokazal byste take tak vyniknout zdrejme ne ale odsuzovat to by slo kazdymu
  • Re: Eva a Vašek super

    *8* *8* lol no seš málo trapnej!!ty bys měl spíš dostat tim krumpáčem přes držku aby se ti v palici rozsvítilo! *9* by mě zajímalo cos dokázal ty že tak kritizuješ?!uplný hovno *15* tak se di schovat a di si poslouchat Evu aVašíčka když ani nevíš co to je pořádná hudba!! *8* *8*
  • komerční sračka

    tyhle dva to je fakt hnus!uměj akorát tahat ze starejch důchodců prachy a oblbovat je stupidníma reklamama typu:objednejte si plnou tašku evy a vaška *15* !když to vidim tak to radši vypnu,se nechci poblejt,jenom kopírujou písničky který už někdo nazpíval,neuměj ani zpívat! kdo má aspon trochu hudební sluch bude se mnou souhlasit,jak tady furt někdo píše že jenom jejich písničky uměj pohladit na duši *16* !!no jako pohladit na duši mě uměj jiný písničky s daleko krásnějšíma textama a hudbou něž sou tadyty dva trapáci! *8* *8* a ten trapák Vašek jak hází ty svoje umělý usměvy v každý reklamě..fakt humus *9* !!a pak se všichni divej že nás má každej za národ debilů..no když tohle někdo vidí třeba na youtube tak se ani nedivim,že to vypadá jak když v ČR poslouchá každej tyhle komerční hnusy!!
    si poslechnětě pořádnej Rock,ty kterejm se tyhle dva líběj!!at víte co to je hudba!! *3* FUCK OFF Eva a Vašek!!do hnoje s nima nesnášim je!! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Eva Dvořáčková nemá na mýdlo?

    Na veřejnost prosákla poněkud nechutná informace. Poněkud korpulentní zpěvačka Eva Dvořáčková údajně ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.

    Je to opravdu nechutné. Eva neustále pracuje, je ale schopná se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradil jeden její nejmenovaný ko­lega.
    Eva Dvořáčková se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá.


    No fujky fujky..
    *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Re: lol

    Pán je radikál *1* *3*
  • Re: Re: Nejkrásnější část článku

    to je vyhoda.Tu jejich amaterskou hudbu dokaže napodobit každej dement.Jenom maj štesti že je tolik nahluchlejch duchodcu a dementu co to poslouchaj.
  • lol

    Ty wole!!! ty dementi maj fakt dost!!!.Sou to sracky ,sracky a zase sracky!!! stačí se podívat na to video na těchto stránkách jak tam tancujou ty důchodci:D Fakt LOOOOL.Ta hudba se může líbit jen debilům a lidem vypatlaným.Fakt LOOOOL. Fuck of eva a vašek- z prdele splašek!!!! *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Už legendární:)

    Tadle dvojka je fenomén!!! Pro "nenáročné" lidičky, kteří postrádají dar "kvalitativního hudebního" cítění nebo třeba pro posluchače takzvaných :)hitrádií:) (evropa2, vysočina...) je to skvělá a ojedinělá volba! Ve svym žánru sou KLASIKA! *5* Mě se to buhužel(dík) netýká, já totož zmíněný dar mám *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit