Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Eva a Vašek - Bílá Orchidej v novém kabátě :)

    Je to nefunkčí, obnov to.
  • Re: Eva a Vašek - Bílá Orchidej v novém kabátě :)

    Tenhle web neumožňuje odesílat html odkazy, takže si na stream.cz do vyhledávače napište "bílá orchidej remix" a video Vám naskočí. *3*
  • Eva a Vašek - Bílá Orchidej v novém kabátě :)

    Tady máte Evu a Vaška s písní Bílá Orchidej, kterou jsem maličko poupravil. :)

    http://www.stream.cz/video/3/ 98768-eva-a-vasek-bila-orchidej-rem ix
  • PROĆ

    Proč se proboha necháte zastupovat tím pitomcem Novotným,který se na Vás jen bude pakovat a odradí posluchače!
  • do

    ty vole *14* *14* ale je to jako hip-hop *3* *3* *5* *4* *5* *8* *8* *16*
  • eva a vašek

    moc se mi toto duo líbí, škoda že ho nemůhu slyšet častěji
  • Eva-Vašek - naši přední umělci v dechové hudební scéně.

    Moc mě Těší,čím více nadáváte,čím více kritizujete,tím více mají ohlas,"Eva a Vašek".Tímto Vašim sice nechutným gestem , více o nich slyšíme,tím více dáváte všem najevo,že tady jsou a dlouhá léta budou zpívat ty nejkrásnější písničky.Klidně pokračujte,ale vulgaritu si nechte pro sebe,doma!A co je smutné,že mnozí pisatelé,snad ani školu neviděli!!
  • Re: Přátelé

    Poté, co se naučíš pravopis, zkus noty šmudlale...
  • Re: Eva a Vašek super

    Nekecej "doktore", že už se někde krumpáčem neoháníš...
  • Eva a Vašek super

    Lepší Eva a Vašek nežli ti americký,anglický nebo australský vypatlanci,kteří jedou do Evropy a zastaví se ve zkurvené Praze.Za ně bych nedal ani korunu,než jít na jejich koncert,tak půjdu raději kopat krompáčem.
  • ehm

    ehm, asi ti dva nevidi jak moc lidi je nesnasi kdyz porad otravujou, Eva a Vasek jsou spatni a ty hnusy co zpivaji to je strasne okopcene a trapne, zmizte at je klid
  • Re: Přátelé

    A na co hraješ, amatérský hudebníku? Na valchu nebo na hřeben?
  • Re: Eva a Vaše

    Prý se nemáme srát do hudby!!!! *1* *1* *1* *1* Nejlepší fór roku!!! Tohle je jako hudba, jo???? *1* *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: koncerty

    ty píšeš o hudebním sluchu????? Vidím dobře????? Jsi hluchá, že jo???? O hudbu se zajímám víc jak 20 let, ale tohle nemá v dějinách české kultury obdoby....
  • Re: Eva-Vašek - naši přední umělci v dechové hudební scéně.

    Tak ty jsi blbá jak daleko vidíš!!!! Nebo spíš úplně hluchá!!!!!!!!!!!
  • Hluchý národe, prober se!!!!

    tak tohle je asi největší hnus, co kdy byl na naší hudební scéně. Vždyť to pako neumí ani zpívat!!!! Chce se mi z Vás blít, odcházím si ulevit.... :-((((
  • Re: AHOJKY

    Proč by to balili? Určitě jim to nese, tak proč končit:-) Každopádně z rize hudebního hlediska je to o ničem. Jak jsem psal. Objeď o víkendu hospody, vyber jednu z podobných dvojic, které spolu fungují a takto vysstupují alespoň 10 let, ať se můžeš v reklamě opřít o jejich úžasnou uměleckou minulost a spousty spokojených posluchačů, sežeň prachy, postav se do role jejich manažera, sepiš s nimi šikovnou smlouvu, zaplať podobnou vymejvací reklamu a věřím tomu, že oblbneš plno lidí a ti si tento brak rádi koupí:-)
  • ahojky

    eva Avasek sou zmrdi *3*
  • FUJ

    No to snad ani není pravda, Eva a Vašek mají mít obrovský koncert, tak to chci vidět, kdo na ty ubožáky půjde, to co produkuje tohle "pěvecké" duo by mělo být zakázáno. Tyhle zvuky, kterým se ani nedá říkat hudba, jsou to nejhorší co jsem v životě slyšel.
  • Re: Eva-Vašek - naši přední umělci v dechové hudební scéně.

    Musím reaovat na tvůj příspěvěk. Zeptám se, myslíš, že nebýt masové reklamy a distribuce "děl" této dvojice v různých TV shopech...myslíš, že by byli tam, kde jsou?:-) Podobných rádoby umělců jsou o víkendech plné hospody. Přijedou, rozbalí klávesy s naprogramovanou hudbou a rozjedou své živé karaoke. Tato dvojice ničím nevyniká a jak říkám, nebýt masové reklamy, nikdo by o nich nevěděl. To je jak s milióny spokojených zákazníku, jak v TV shopu prezentují například při ovlivňování lidí ke koupi úžasného saunovacího pásu:-) Takovou kravinu by si normální člověk v obchodě nekoupil, ale když se tomu udělá díru do hlavy vykecávající reklama, plno lid uvěří a koupí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit