Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Co na ně říct?

    Je vidět jaký máš změklý mozek kdyš jsi tak sprostý *16*
  • Re: Obraz kultury národa

    Asi jsi obraz kultury kde jsi jenom za blba
  • Re: Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

    Doufám že jsi ty přitom tak moc nechrotal vypadáš jak prase
  • Re: Re: Re: Re: Re: koncerty

    Asi jsi hedební debyl trvdý *16*
  • Re: Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

    Rád bych vyděl jak to jde stvojí postavou asi vypadá strašně *8* *8*
  • Re: Snažte se!

    je třeba abys jsi se ukázala jak blbě vypadáš *8*
  • Re: Re: eva a vasek

    vrať se do hrobu *8*
  • Re: Eva

    podívej se na seber jeto hnus *1*
  • Re: Re: Re: vzkaz

    *8* čekaj až ti 55 pak rozhoduj
  • Re: Re: Re: Re: koncerty

    Souhlasim že každýmu se líbí jiný druh hudby, ale oni jsou v tomhle druhu hudby nejhorší co sem kdy slyšel
  • Re: Re: koncerty

    Zatim mě nenapadlo jak bych se k těm parazitům vyjádřil slušně a nejsem sám. Jak se o Zmrdech píše že jsou zmrdi, aniž bych nenapsal sprostý slovo?
  • Re: Re: Re: šmoula

    K internetu sem se dostal u tebe, když si nebyl doma. Jó už sis všimnul že sem ti nasral pod polštář, nebo v tom chrápeš do dneška
  • Re: Re: Otevřete oči

    Vím, o Plevě a Šaškovi
  • Re: Re: Otevřete oči

    Třeba se z těch ubožáků poser!!!!!!!!
  • Re: Re: Nejkrásnější část článku

    No, jo ale když maj nízkou kvalitu a ještě se to nedá poslouchat, tak je to brak
  • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

    MÁŠ NĚCO PROTI TUC TUC TUC?!!!!!!!!!! e di vys*at i s Evičkou a Vašíškem!! *9* *16* *8*
  • Re: Re: e and v

    Ne, Michale, ty na to máš čuch. Opravdu patřím ke 4 procentům. A ona mi opravdu nedala. Zaplaťpambů. Jsi neobyčejně bystrý MUŽ. Mně to můžeš věřit, já jsme na to přírodně vybaven. I když, my se přece mezi sebou vždycky poznáme, že? Řekl bych líbá Tě, ale nevím jestli se to takhle hned zkraje hodí. Takže na brzkou shledanou, ty moje marcipánová prdelinko...
  • Obraz kultury národa

    Eva a Vašek je způsob jak vydělávat peníze jakýmkoliv způsobem. Pro lidi, kteří se hudbou vážně zabývají je toto velmi zavrženíhodná prostituce. Návštěvnost těchto akcí složená z primitivů a důchodců je důkazem velmi pokleslé kulturní úrovně tohoto národa. Za tohle duo se moc, moc stydím.
  • Re: Re: eva a vasek

    Co vymyslely naše přední celebrity? O čem jsi to vůbec hovořil celou dobu?
  • Re: Re: vzkaz

    No to by bylo téma: věková hranice pro odchod do důchodu 65 let. To si snad dělají legraci. Takoví starci a stařeny už nic moc v té práci nenadělají a budou zabírat místa mladým, kteří se budou muset flákat na pracáku. Nejhorší je, že o tomto návrhu bude hlasovat řada senilních dědků, kteří ani nebudou vědět o čem hlasují. Nedávno jsem jela s jedním kolegou (55 let) do Ústí z Prahy. Během cesty jsme se museli zastavit, protože si stěžoval, že mu dřevnatěj nohy. Přijeli jsme do Ústí, on nemohl ani vylézt z auta a než jsme začali provádět pracovní činnost, musel mít hodinovou přestávku. A neumím si představit, kdyby byl ještě o 10 let starší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit