Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Totální nevkus

    Ty si zase potřebuješ šlehnout, co? Já jsem ti říkal, že budeš mít vymytý mozek a už je to tady.
  • Re: Zhánim

    To zpívá Josef Zíma, zpíval to na Vlachovce. Ale Zíma se dá stáhnout.
  • Re: Eva

    Fíku ty ses zase blbě vyspal co? Nemáš po nocích hrát ty tvoje přiblblé hry. Taky bojuješ? Armáda pořád přijímá.
  • Re: Příběh

    Až bude zase děda nemocný, tak mu kupte CD od Evy a Vaška a nemusí nikam chodit.
    Já jsem to CD dostala od známé, bylo na tom 12O skladeb, nakonec jsem si pořídila tu jejich tašku 7 CD a 2 DVD a to je můj poklad, na to mě nesmí nikdo sahat, aby mi to nepoškrábal. Sama jsem si udělala kopie, abych si originály uchovala nedotčené. Je mi 60 a je mi fajn. Užívám si důchodu, poslouchám Evu a Vaška a brouzdám si po internetu. Co bych chtěla víc. Ani nemám čas chodit do práce, jak jsem si před 2 lety myslela. Zdravím a přeji, abyste i vy všichni našli v životě pohodu a abyste se ve zdraví dočkali taky toho důchodu. Je to paráda. A buďte na nás důchodečky přívětivější a ohleduplnější. Já se musím smát, jak jsem vtipná a přitom je vše pravda. To taková Vondráčková v mém věku musí ještě pořád hopsat, aby uživila sebe a toho svého Michala. (nebo Martina?) Holt uměla jsem se narodit.
  • Re: vzkaz

    No až dnešní mladí budou ve věku seniorů,tak jakou chudáci mohou poslouchat hudbu, vždyť ta jejich hudba snad ani není hudba. Oni na to ani nebudou mít čas. Do 65 budou pracovat a budou rádi, že jsou rádi. Toho důchodu se řada ani nedožije. Evu a Vaška miluji, ještě se mi nestalo, že na CD u ostatních zpěváků by byly všechny písničky pěkné, ale u Evy a Vaška tomu tak je.
  • Re: Otevřete oči

    Co sem pleteš dechovku, o čem to vůbec hovoříš. Ty ani nevíš o čem se diskutuje.
  • Re: Můj názor

    Presne tag takovi sracky hnusny stari ty woe at se dou zakopat!!!!!!! *16* *16* *16* *8* *8* *8* *5* *5* *5* *10* *10* *10*
  • Re: Re: Re: kriplove

    jaky vasi hudbe *16* dyt jenom vykradaj repertoar jinych smejdi hnusny nenazrany *5*
  • Re: Re: kriplove

    Také se to dosti zřetelně projevuje na Vaší hudbě, pane Ševčíku.
  • Re: Re: koncerty

    Když jseš blbej tak sem nelez a vymej si hubu někde na hnoji, protože tam patříš s těma tvejma oplzlejma kecama BLBEČKU.
  • Re: kriplove

    Ja su vymytý od vodky Jelcina..
  • Re: Re: Re: Re: koncerty

    Právě proto, že hudební vzdělání mám a jsem z muzikantské rodiny si je dovoluji kritizovat. *4* To co předvádějí je k pláči, jen pevně doufám, že se takto nejezdí reprezentovat i do zahraničí. Úplně stačí, že si dělají ostudu v ČR. Přeji též pěkné Velikonoce. *14*
  • kriplove

    vymejvaj mozek *15*
  • Re: Re: koncerty

    To je sice pravda, ze jsou tady vsichni sprosti, ale jejich muzika je hrozná :-(
  • Re: Re: Re: koncerty

    Budeš se asi divit - do důchodu mi zbývá ještě téměř 30 let. Nevím, co Tě opravňuje k tomu posuzovat něčí vkus a hudební sluch - máš snad hudební vzdělání v tomto směru? Každému se může líbit jiný druh hudby, ale nemusí plivat na ty ostatní. Jejich písně jsou nejen melodické, ale hlavně jejich obsah dává smysl a o něčem hezkém vždy je, stačí se jen bez zášti zaposlouchat. Což se o většině dnešních písní zdaleka říci nedá. Slyšelas vůbec někdy nějakou jejich písničku nebo je znáš jen z teleshopingu v televizi? Vím o čem mluvím, znám Evu s Vaškem několik let velmi dobře - jsou to bezva lidičky a mnoha lidem pomohli a pomáhají a to nejen svými písničkami.
    Přeji veselé velikonoce. *4*
  • Re: Re: koncerty

    A ty jseš asi další senilní důchodkyně bez vkusu a hudebního sluchu, že. *1* Opravdu nevím, co by jim lidi měli takového závidět, to asi mluvíš sama za sebe, jak jinak Haničko.. *1* *9*
  • Co na ně říct?

    Piče,piče,piče!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
  • A co takhle?

    A co takhle kdyby si dali nějakej song s Debustrolem či Torrem? *1*
  • Re: koncerty

    Vystoupení najdete na www.surf.cz a nebo si o tištěný program zavolejte do SURFU. Zdravím všechny SURFÁKY, SURFAČKY a SURFÁČKY!
    Eva a Vašek jsou bezva lidičky a všichni ti co je tak uráží jim pouze nekonečně závidí všechno, čeho ti dva dosáhli.
    Stačí se jen podívat na obsah většiny zdejších příspěvků - bez sprostého slova ani jedna věta. Každý si zameťte před vlastním prahem, než se budete o někom takhle vyjadřovat.
  • Re: koncerty

    děláš si prdel?na naky vesnický tancovačce!!!to nemuze bejt konzert....ty mas asi hoden maly mineni co je poradnej nadupanej konzert co!!!!???naky vesnicky selky ktery pritom trsaj jenom kuli tomu aby si poradne zasukali s nakejma drakama....ale ewa a wašek je to nejhorší co je!!!!i dáa patrasová je lepší než tydle mrdky z vaškova čuraka... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit